Zenginlik Büyüsü ile Amaçlarınıza Ulaşmanız Mümkün!

Zenginlik Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Adından da anlaşılacağı üzere zenginlik büyüsü bir kişinin bolluk ve berekete mazhar olmak ve zenginliğe ulaşabilmek maksadıyla yaptığı önemli bir büyü uygulaması olarak bilinmektedir.

Zenginlik büyüsünün tek amacı kişinin zenginliğe ve bolluğa, rızık ve nimete ulaşması şeklinde ifade edilemez, çünkü bu çok etkili büyü aynı zamanda başka insanların zengin olması ve onların da berekete nail olması maksadıyla da yapılabilir.

Tabi biz bu yazımızda kişinin kendisi hakkında niyet etmesi ve bu doğrultuda büyü uygulamasını gerçekleştirmesi hususunu anlatmaya çalışacağız.

Zenginlik Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Şimdiye kadar zenginlik büyüsü yoluyla zenginlik ve berekete kavuşan binlerce insan olduğunu söylersek bu büyünün ne kadar etkili ve ne kadar makbul olduğunu ifade etmiş oluruz sanırım.

Zira şimdiye kadar hakikaten binlerce kişi zenginlik büyüsü vesilesiyle hayatının seyrini değiştirmiş ve acayip mutluluklara yelken açmıştır. Zaten bu büyünün bu kadar etkili olmasının ve bu kadar insan üzerinde olumlu etki meydana getirmesinin en önemli sebebi büyü içerisinde kullanılan görevli varlık olan hüddamın gücü ve yetki düzeyidir. Detayları aşağıda bulacaksınız:

Zenginlik Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Genellikle zenginlik büyüsü ile ilgili ayrıntıları ve önemli noktaları araştıran ve inceleyen insanlar, internet ortamında bulduğu boş bilgiler ile bu büyüyü gerçekleştirmeye çalışır.

Oysaki bizim bu sitede esas aldığımız temel kaynak, kadim büyü kitapları içerisinde yer alan ve onların belki de en prestijli ve en muteberi olan Zargon ve Kudema isimli kitaplardır. Bu kitaplardaki bilgileri esas aldığımızda zenginlik büyüsü ile ilgili şu önemli ayrıntıların ve noktaların yer aldığını görebilirsiniz:

Zenginlik büyüsü sadece ve sadece 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıdı ile yapılır. Bu büyüyü gerçekleştirebilmek için 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet de büyükçe kağıda ihtiyacınız vardır, bu kağıdı A4 kağıdı şeklinde almanız daha iyi olacaktır.

Size tavsiyemiz şimdiden zenginlik büyüsünün 2 adet önemli malzemesini temin etmeniz yönünde olacaktır, detaylar için aşağıdaki ayrıntıları da dikkatli bir şekilde okumaya devam edin:

Zenginlik Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Şimdi yazının belki de en can alıcı noktalarından birine geldik, çünkü bu kısımda zenginlik büyüsünün görevli varlığı yani hüddamı olan kişiden bahsetmeye çalışacağız.

Şimdiye kadar çok az insanın zenginlik konusunda istihdam edildiğini (görevlendirildiğini) bildiği ve duyduğu bir görevli varlık olan Hüddam Neriman Hanım, bu konuda en etkili ve en yetkili görevlilerden biri olarak göze çarpmaktadır.

Kadim büyü kitapları olan Zargon ve Kudema isimli kitapların bilgilerini ve detaylarını esas aldığımızda karşımıza çıkan ifadeler şöyledir:

“Neriman Hanım diğer görevli varlıklar içerisinde zenginlik ve bereket, rızık ve nimet konusunun en önemli hüddamı olarak göze çarpar ve bu konularda parmakla gösterilen bir potansiyele sahiptir. Bir insanın Neriman Hanım’ı doğru bir şekilde kullanması halinde zenginlik ve bolluğun kalbine yolculuk yapabileceğini defalarca görmüşüzdür.”

Evet kadim büyük kitaplarının bize aktarmış olduğu bu önemli bilgileri sunduğumuza göre şimdi yazımızın en can alıcı noktalarından birine gelelim ve zenginlik büyüsü nasıl yapılır sorusu üzerinde durmaya başlayalım:

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Daha önce tarif ettiğimiz malzemeleri (yani 1 adet siyah kurşun kalemi ve 1 adet de A4 kağıdını) temin ettikten sonra sessiz bir yere geçmelisiniz ve bu mekanda tamamen sessizliğin ve sükûnetin hakim olmasını sağlamaya çalışmalısınız.

Yani seçeceğiniz ortamda sizi hiç kimse rahatsız etmemeli ve dışarıdan gelebilecek gürültüyü minimize etmelisiniz. Günün herhangi bir saatinde zenginlik büyüsü yapabileceğini bilmelisiniz, kendinizi hazır hissettiğiniz herhangi bir vakitte sessiz bir yere geçip zenginlik büyüsü uygulamasını yapmaya başlayabilirsiniz.

Yapacağınız işlem basamaklarını aşağıya sırasıyla aktarıyoruz:

Böyle sessiz bir yere geçtikten sonra güneşin battığı yer olan Batı istikametine doğru dönmeli ve ayakta iken gözlerinizi kapatıp niyetinize yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

Yani zenginlik niyetine odaklanarak bundan sonraki hayatınızda bolluk ve bereket içerisinde yaşama düşüncesine odaklanmaya ve yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

Bu odaklanma ve yoğunlaşma süresi ortalama 1 dakika boyunca devam etmeli ve ortalama 1 dakika boyunca gözleriniz kapalı ve ayakta iken zenginlik düşüncesiyle kendinizi beslemeye gayret etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Büyü Nasıl Anlaşılır?

Sonunda gözlerinizi açmalı ve tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım ifadesini söylemelisiniz, bu ifadeyi 77 defa söylerken de gözleriniz açık ve ayakta olacak bir şekilde yine niyetinizi düşünme gayreti içerisinde bulunmamız gerektiğini belirtmeliyiz.

Kısaca ortalama 1 dakika boyunca gözler kapalı bir vaziyette zenginlik niyetine yoğunlaşıp ardından da gözler açık bir şekilde 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım ifadesini söylemelisiniz ve bu birinci aşama sonrasında dizüstü çökerek elinize siyah kurşun kalemi alıp kağıdın en üstüne şunu yazmalısınız:

“Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına.”

Bu ifadeyi kağıdın en üstüne yazdıktan sonra şimdi de kağıdın ortasına şunları yazmalısınız:

“Zenginlik ve rızık, bereket ve bolluk, nimet ve ihsan ancak ve ancak layık olan insanlara verilir ve ben de Hüddam Neriman Hanım vasıtasıyla bu bolluk ve berekete, zenginlik ve nimete, ihsan ve fazilete ulaşabilmek maksadıyla bu işe layık olmaya çalışıyorum. İşte siyah kurşun kalem elimde ve işte beyaz kağıdın üzerine bir şeyler yazıyorum. Bu yazdıklarım ilelebet geçerli olacak ve bunu hiç kimse bozamaz. Biliyorum ki Hüddam Neriman Hanım benim arkamda ve biliyorum ki O bana destek olduğu sürece bana hiç kimse zarar veremez ve beni hiç kimse yolumdan alı koyamaz. Ben bu yola baş koydum ve muradımın tam anlamıyla gerçekleşmesi için elimden gelen her şeyi yaptım, şimdi yetki Hüddam Neriman Hanım’da ve etki kağıdın üzerine yazılanlarda.”

Bu ifadeleri kağıdını orta kısmına yazdıktan sonra kağıdın en alt kısmına da şunu yazmalısınız

“İşlemi tamamlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devrededir.”

Bu ifadeleri yazıp bitirdikten sonra zenginlik büyüsü tamamlanmış olacak, şimdi de zenginlik büyüsü için işlem yaptığınız ve siyah kurşun kalemle üzerine yazı yazdığınız kağıdı içe doğru yani yazı içte kalacak şekilde tam 4 defa katlamalısınız ve muska haline getirmelisiniz.

Muska haline getirdiğiniz bu kağıdı tam 4 hafta boyunca kimsenin göremeyeceği bir yerde saklamaya ve bütün gözlerden uzak tutmaya çalışmalısınız.

Büyü malzemesi olarak kullandığımız bu kağıdı 4 defa katlayarak muska haline getirip sakladıktan sonra diğer büyü malzemesi olan siyah kurşun kalemi ise diğer herhangi bir iş için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evet, kadim büyülerden biri olan zenginlik büyüsü bu şekilde tamamen bitmiş olacak ve tamamlanacak, fakat bu büyü hakkında bazı önemli ve hayati ayrıntıları da bilmek zorunda olduğunuzu dile getirmeliyiz, bunun için yazının devamını daha dikkatli bir şekilde okumalısınız:

Zenginlik Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet zenginlik büyüsü insanların musibetlere ve tehlikelere maruz kalmasına sebebiyet veren, büyü yapan insanı ve bu insanın çevresindeki diğer bütün insanları tehlikenin ve musibetin kalbine atmakla birlikte tamamen fakirleştiren ve ellerindeki bütün maddi imkanları alıp götüren kötü ve ölümcül bir etkiye de sahiptir.

Ne yazık ki diğer bütün hüddamlar içerisinde belki de en mülayim ve en ağır başlı, en tehlikesiz ve en masum görevli varlıklardan biri olan Hüddam Neriman Hanım bile yeri geldiğinde kendisini istihdam eden (görevlendiren) insana ve bu insanın çevresindeki diğer insanlara ciddi bir musibet haline gelebilmekte ve onları inanılmaz tehlikelere atabilmektedir.

Zaten şimdiye kadar yaşanan tecrübeler de bunu göstermektedir ve şimdiye kadar yaşanan binlerce örnek olay, bize Hüddam Neriman Hanım’ın ne kadar tehlikeli olabileceğini bildirmektedir.

Eğer siz de kendinizi ve yakın çevrenizdeki insanları gerçekten tehlikeye atmak istemiyorsanız, zenginlik büyüsü gibi büyü ve tılsım uygulamalarından mümkün mertebe uzak durmaya çalışmalısınız, yani yukarıda tarif ettiğiniz bilgileri hiçbir şekilde yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yerine aşağıdaki tavsiyemize kulak vermelisiniz:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top