Yumurta Büyüsü Sevenleri Ayırıyor, Mutsuzluğa Sebep Oluyor

Yumurta büyüsü sevenlerin arasına fitne sokan kara büyülerden biridir

Yumurta büyüsü ya da diğer ismi ile “boyalı yumurta büyüsü” yüzyıllardır insanları ayırmak için uygulanan etkili bir kara büyüdür. Sadece birkaç günde tesirleri ortaya çıkan bu büyü insanların hayatlarında telafisi mümkün olmayan sorunlara yol açmakta ve özel hayatlarını mahvetmektedir.

Peki, yumurta büyüsü nedir, nasıl uygulanır, kaç günde etkisini gösterir ve nasıl bozdurulur? Bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. İşte yumurta büyüsü hakkında merak edilen her şey

Yumurta büyüsü hem evlilere hem de bekarlara yönelik yapılabilir

En etkili ayırma büyülerinden biri olan yumurta büyüsü tarihte daha çok evli kişilerin evliliğini sonlandırmak için uygulanmıştır. Özellikle üst kademelerdeki insanlar ile zengin çiftlerin ayrılmalarını sağlamak için bu uygulamaya başvurulmuştur. Çünkü evli çiftlerin boşanmaları üzerine ya büyük miraslar bölüşülmüş veya iktidarlar el değiştirilmiştir.

Onikinci yüzyılda başlayan haçlı seferleri sırasında Avrupalılar bu büyüyü Orta Doğululardan öğrendiler ve dünyaya yayılmasını sağladılar. O tarihten beri dünyada en yaygın başvurulan ayırma büyüsü olan yumurta büyüsü artık tüm toplum kesimlerinde uygulanmaya başlamıştır.

Büyünün zaman içinde değiştiği bir diğer alan ise artık sadece evlilere yönelik yapılmaması ve birbirini seven bekar erkeklerle kadınların da ayrılmalarına neden olmasıdır.

Ancak ifade etmek gerekir ki yumurta büyüsü evli şahıslara yönelik yapıldığında çok daha şiddetli sonuçlara yol açmaktadır. Zira evlilere yönelik yapılan yumurta büyüsü yuvaların dağılmasına neden olmakta, kadın ve erkek üzerinde ciddi travmalar oluşturmakta ve eğer çocuklar varsa onların ruhunda tedavisi güç yaralar bırakmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Sabun Büyüsü Pek Çok Kötülüğün Kaynağıdır Dikkat

Yumurta büyüsü nasıl yapılır?

Yumurta büyüsü ayrılmaları istenen kadın ile erkek için birer yumurta seçilmesi ile başlar. Seçilen bu yumurtalardan biri siyaha boyanır. Bu yumurta erkeği temsil etmektedir. Diğer yumurta ise sarıya boyanmaktadır ve kadının karşılığı kabul edilmektedir.

Boyanan yumurtalar için dört ayrı kap ayarlanır.

  • Bu kaplardan birincisine erkeği temsil eden siyah yumurtanın sarısı konur.
  • İkinci kaba ise kadını temsil eden sarı yumurtanın akı bırakılır.
  • Üçüncü kaba ise erkeği temsil eden yumurtadan geriye kalanlar yani yumurtanın akı ile kabukları konur.
  • Dördüncü kaba da kadını temsil eden yumurtadan arta kalanlar yani yumurtanın sarısı ile kabukları konur.

Büyünün ilk aşamasında bu dört kabın üstü temiz bir kapak veya bezle örtülerek bir gece bekletilir.

Bu aşamada dikkat edilecek temel husus erkek için yumurtanın sarısı, kadın içinse yumurtanın akının ayrı bir kaba konduğu ve diğer malzemelerden ayrıldığı hususudur.

Yumurta büyüsünün ikinci aşması: cinsiyetlerin yön değiştirmesi

Bu aşamada birinci kapta bulunan ve erkeğin karşılığı olan yumurta sarısı ile kadını temsil eden yumurta akı bir kapta birleştirilir ve iyice karıştırılır. Ardından yarım avuç kadar toprak bu karışıma katılarak bir süre daha karıştırılır. Ardından bu karışımın bulunduğu kap ile boşalmış olan diğer kap toprağa gömülür.

Bu uygulama sonucunda erkek birlikte olduğu kadına karşı kendisini erkek gibi hissetmeyecek ve kadın da birlikte olduğu erkeğe karşı tüm arzularını kaybedecektir.

Yumurta büyüsünün üçüncü aşaması “değersizleştirme” adını alır

Bu aşamada yumurtalardan arta kalan üçüncü ve dördüncü kaplardaki malzemeler kullanılır.

Hatırlanacağı üzere yumurtaların malzemeleri ayrılırken kadın ve erkeği temsil eden yumurtalardan fazla kalan malzemeler üçüncü ve dördüncü kaplarda muhafaza edilmişti. Büyünün bu aşamasında fazla kalan bu malzemeler kapları ile birlikte necis yani kirli (pis) bir yere atılır. Bu yer bir çöplük alanı olabileceği gibi atık malzemelerin bulunduğu başka bir yer de olabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken temel husus atılan malzemelerin dışarıdan bakan kişiler tarafından çöp olarak algılanması ve bulundukları yerden çıkarılmamasıdır. Bunun için üstatlar bu malzemeleri eski veya kirli torbalara bırakırlar ve çöp olarak görülmelerini sağlarlar.

Büyünün bu aşaması sayesinde kadın ile erkek birbirlerine kıymet vermezler ve birbirlerini bırakma hususunda tereddüt göstermezler. Artık daha önce birbirlerine aşık olan kişiler değersizleşmiştir ve sevgililer birbirinin nazarında “bırakılabilecek birer kişi” haline gelmiştir.

Yumurta büyüsün son aşaması: isimler arasına nifak sokma

Bütün büyü uygulamaları bittikten sonra büyü yapan üstat ayrılacak kadın ile erkek isimlerini 141 defa zikrederek bu isimler arasına Eski Pehlevi dilinde “ayrılık” anlamına gelen tabiri telaffuz eder.

Önce kadının ismi söylenir. Ardından “binedur” ifadesi söylenir ve sonrasında erkeğin adı zikredilir. Bu şekilde tam 141 okuma gerçekleştirildikten sonra büyü mühürlenmiş olur yani tutmaya başlar.

İlginizi Çekebilir: Kaşık Büyüsü En Tesirli Soğutma Büyüsüdür

Yumurta büyüsünün etkileri kalıcı ve şiddetlidir

Diğer ayırma büyülerinden farklı olarak yumurta büyüsünün etkileri zamanla azalmaz. Aksine büyü her geçen gün tesirini artırır. İlk başlarda birbirlerinin gözünden düşen ve aşk duyguları zayıflayan kadın ile erkek bir süre sonra birbirinden nefret eder hale gelir.

Yumurta büyüsü birkaç gün içinde ciddi biçimde etkilerini gösterir ve bir kamer ayı (28-29 gün) geçmeden de kişilerin ayrılık fikrini kabullenmelerine neden olur.

Yumurta büyüsü nasıl bozdurulur?

Yumurta büyüsünün bozdurulması için farklı uygulamalar olsa da en etkili ve en güvenilir yol hiç şüphesiz ki büyü bozma duası okumaktır. Muavvizeyetyn adı verilen dua ile inşallah en tesirli kara büyüler dahi kısa sürede hükümsüz bırakılabilmektedir.

Özel hayatta mutluluğu yakalamak istiyorsanız duaların muazzam gücünden faydalanmalısınız

Büyü yapmak dinen caiz değildir ve büyük günah kabul edilmektedir. Yumurta büyüsü gibi uygulamalara başvurulmasının asıl sebebi ise daha çok özel yaşamda mutluluğu yakalamaktır. Ancak bu amacı gerçekleştirmek için büyüye başvurmak yerine dua gibi helal yollara müracaat etmek çok daha doğru bir yaklaşımdır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza harika bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Her türlü dilek ve hacetlerinizin gerçekleşmesini dilemek için Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabındaki duaları okuyup feyz alabilirsiniz. Pek çok okurun yaşamında olduğu gibi bu eser inşallah sizin hayatınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Bu etkili eseri hemen indirip okumak için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top