Yılan Büyüsü Sevenlerin Arasını Bozuyor, Onları Ayırıyor!

Yılan büyüsü kötü sonuçlar doğuran bir ayırma büyüsüdür

Yılan büyüsü ister yıllardır mutlu bir evlilik sürdüren karı kocalar olsun ister birbirini deli gibi seven sevgililer olsun tüm çiftleri kısa sürede ayıran etkili bir uygulamadır. Bu büyü, çok hızlı tesir gösterir ve sadece insanları ayırmakla kalmaz onlara büyük zararlar da verir.

Yılan büyüsü tarihte daha çok miras bölüşümü için uygulanan bir büyüdür. Bu büyü ile insanların ayrılmaları sağlanmış, yuvalar yıkılmış ve çocuklar büyük mağduriyet yaşamıştır. Büyü yapan insanlar ise amaçlarına ulaşarak arzuladıkları servete kavuşmuşlardır.

Ancak günümüzde yılan büyüsü daha çok özel hayata yön vermek için yapılmaktadır. Yılan büyüsü son yıllarda ünlüler arasında epey gözde hale gelmiş ve bu nedenle de halk arasında “sosyete büyüsü” ismiyle de anılmıştır.

Yılan büyüsünün gerçekte yılanlarla hiçbir ilgisi yoktur

Yılan büyüsü vefk yazma esasına dayanır. Vefk ise büyü yazısı demektir.

Yılan büyüsünde ince uzun kağıtlara çeşitli yazılar yazılmaktadır. İki parmak genişliğinde olan bu kağıtların uzunluğu bazen bir metreyi bulmaktadır. Yılan büyüsü adını bu ince uzun kağıtlardan almaktadır.  

Tabi yılanın “sinsi, zehirli, fesat, yalancı vb…” kötü özelliklerle anılması da büyüye bu ismin verilmesinde etkili olmuştur.

Büyü için hazırlanan vefk kağıdında neler yazılmaktadır?

Vefk kağıdında ayrılmaları istenen kadının adı kağıdın bir ucuna erkeğin adı ise diğer uca yazılır.

Kağıdın ortasındaki yere ise kadın ve erkeğin tanıdığı insanların adı yazılır. Ancak adı yazılan kişiler yetişkin olmalı ve akli dengesi de tam olmalıdır.

Vefk kağıdında üç isim yazıldıktan sonra hüddam kabul edilen şer güçlerden birinin adı yazılır. Yaygın olarak yazılan isimler ise Azem ve Melamiyan‘dır. Bu iki hüddam yuva yıkan şer güçler olarak bilinmektedir.

Yılan büyüsünde hazırlanan vefk kağıdının iyi saklanması büyük önem taşır

Yılan büyüsünün en önemli aşaması hazırlanan vefk kağıdının saklanmasıdır. Çünkü eski kaynaklarda vefk kağıdının “herkesin gözü önünde ama görülmeyecek biçimde saklanması” gerektiği belirtilmektedir.

Pek çok insanın her gün gelip geçtiği bir yere vefk kağıdı saklanmalı fakat bu kağıt insanlar tarafından bulunmamalıdır.

Bu şartı yerine getirmek için büyü yapan üstatlar hazırlanan vefk kağıdını iyice sararak rulo haline getirmektedir. Daha sonra bu kağıdı başka bir malzemenin içine koyarak gizlemektedir. Böylece vefk kağıdı insanların ilgisini çekmeden uzun süre kalabilmektedir.

Yılan büyüsü kaç günde tutar? Çiftleri nasıl etkiler?

Yılan büyüsü sadece bir günde hazırlanıp tamamlanabilir. Büyü yapıldığı ilk günden itibaren tesirlerini göstermeye başlar. Her geçen gün büyünün etkileri biraz daha güçlü biçimde ortaya çıkar.

Yılan büyüsünün yapılışının üzerinden 11 gün geçtikten sonra artık çiftin arası tamamen bozulmuştur. Daha önce birbirlerini kırmaktan çekinen kadın ile erkek artık birbirlerine ağza alınmayacak sözler sarf eder. Arada ne sevgi kalır ne de saygı. Çift böyle bir birliktelik yaşadığı için pişman olur. Kadın da erkek de kendisine uygun olmayan biriyle beraber olduğunu düşünerek ayrılık fikrini kafasında olgunlaştırmaya başlar.

Yılan büyüsünün ayrılık dışında meydana getirdiği korkunç sonuçlar nelerdir?

Yılan büyüsünün kara büyü kategorisinde değerlendirilmesine neden olan husus büyünün ayrılık dışında başka kötü durumlara da yol açmasıdır.

Yılan büyüsü etkilediği kadın ile erkeğin sağlığının bozulmasına neden olabileceği gibi onların intihara sürüklenmesine de sebep olabilir. Bazen insanların ruh hallerini değiştirerek onları alkolik ya da madde bağımlısı yapabilir. Büyünün bir diğer olumsuz etkisi ise kişiyi cinnet haline getirip ona büyük suçlar işletmesidir.

Yılan büyüsü Muavvizeteyn duası ile bozdurulabilir

Yılan büyüsü telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açabilen bir uygulamadır. Bu nedenle büyünün yapıldığı fark edilir edilmez vakit kaybetmeden büyüyü bozmak gerekir.

Kara büyülerin farklı bozdurulma yolları vardır. Ancak bu yollar içinde en etkilisi Muavvizeteyn adı verilen büyü bozma duasını okumaktır. Bu duanın okunması ile inşallah en tesirli kara büyüler dahi hükümsüz bırakılmaktadır.

Özel hayattaki amaçlara ulaşmak için büyü yapılmamalı, dilek dualarına müracaat edilmelidir

Yılan büyüsü gibi şer uygulamalara insanların başvurmasının en önemli nedeni özel hayattaki sorunlara çözüm bulmaktır. Ancak niyet ne olursa olsun büyü yaptırmak dinen caiz değildir ve büyük günahtır. Bu itibarla bilinçli müminlerin büyüden uzak durması büyük önem arz etmektedir.

Özel hayatla ilgili isteklerin gerçekleşmesi için büyüden çok daha hayırlı ve etkili olan yol ise hiç şüphesiz ki dilek dualarının okunmasıdır.

Bu hususta sevgili okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamanın faydalı olacağı kanaatindeyiz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Konuyla ilgili olarak 7 Soruda Kara Büyü ve Köpek Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top