Yaşlı Bir Zatın Anlattığı Muazzam Etkili Şans Duası

Bu Şans Duası ile Neler Yaşadım Neler…

Şans duası ile karşılaşmadan önce çok kötü durumdaydım, karşılaştığım her durumun bana şanssızlık ve talihsizlik getirdiğini hissediyordum. Bu durumdan kurtulabilmek ve üzerimdeki kötü etkileri kaldırabilmek için türlü türlü yollara başvurup gayrimeşru ya da meşru olan birçok yöntem denedim.

  • Fakat bu yöntemlerin hiçbiri üzerimdeki şanssızlığın, bahtsızlığın ve talihsizliğin geçmesine vesile olamadı. Nihayetinde öğrendiğim bir şans duası ile bu kötü gidişatı tersine çevirip artık hayırlar ve mutluluklar içerisinde yaşayabileceğim bir dönüm noktası ile karşılaştım.

Hakikaten şans duası ile karşılaştıktan sonra üzerimdeki bütün kötü enerjiler ve talihsizlikler ortadan kalktı, zaten şans duasını bu kötü enerjilerin tamamen bertaraf edilmesi maksadıyla araştırmaya başlamıştım.

  • Size bu duanın bütün detaylarını anlatacağım ve şans duasının en doğru halinin nasıl olduğunu da izah edeceğim, fakat öncesinde, başımdan geçen olayları kısaca anlatmaya devam etmek istiyorum.

Şans duasına başvurduğum dönemde inanılmaz bir şekilde şanssızlık ve bahtsızlık yakama yapışmış durumdaydı ve beni asla terk etmiyordu, bu durumda bu kötülükten ve musibetten kurtulabilmek için şans duası arayışında iken birçok sitede ve birçok kitapta farklı tariflerin ve farklı anlatımların olduğunu gözlemledim.

Akşam Namazından Sonra Gelen Şans Duası

Bir ara akşam namazını kılıp içimin geçtiğine şahit oldum ve uyudum; uykumda bana yaşlı bir zat gelip şans duasının en doğru halini anlatmaya başladı.

Bu anlatımı ben de sizler için birebir anlatıyorum, unutmayın ki bu şans duası sayesinde hayatım tamamen değişiklik dönemecine girdi ve mutsuzluk dönemi bitip mutluluk dönemi başladı. Bu yaşlı zatın anlatımları aynen şöyleydi:

“Evladım yatsı namazını eda ettikten sonra sessiz bir yerde seni başka insanların rahatsız edemeyeceği bir ortamda Allah’a içtenlikle yönelip O’nun sana şans getireceğini ve bahtını açacağını bilerek ve idrak ederek şu mübarek ayeti kerimeyi 23 defa oku:

“Rabbenâgfirlî ve li vâlideyye ve lil mu’minîne yevme yekûmul hisâb.”

Bu kutsal ve mukaddes ayeti kerime şans duasının özünü teşkil etmektedir ve okuyan insanları daima şanssızlıktan kurtarıp nasiplendirmekte ve bu insanların içinde bulunan bahtsızlığı ve kısmetsizliği, talihsizliği ve nasipsizliği kaldırmaktadır.

İlgili Yazı: Sırlı Dualar Mucizevi Sonuçlara Vesile Olmaktadır

Fakat bu mübarek ayeti yatsı namazından sonra 23 defa okuduktan sonra, ayrıca şunları söylemelisin:

  • “İlahi şansımın yaver gitmesi, bahtımın açılması tamamen senin kudretine bağlıdır, kudret de tamamen senin ile alakalıdır; senden başka gidilebilecek ve müracaat edilebilecek hiçbir kapı olmadığı gibi senin dışında arzumu bilecek hiçbir makam da bulunmamaktadır zaten. Kudretinin tecellisi ve rahmetinin esintileri ile bize merhamet rüzgarlarını taşıyan da sadece ve sadece senin kudretindir. Ne olur beni şanssızlığımın kötü gidişatından kurtarıp bahtımın güzelleşmesi için önümü ve yolumu aç, bana meleklerini gönder ve o rahmet melekleri sağanak sağanak üzerime yağsın, amin.”

Şans Duası ve Yapılacak Diğer İşlemler

“Evladım bu tabirleri ve güzel ifadeleri de okuduktan sonra artık şans duasını bitirmiş olacaksın, bunu her yatsı namazından sonra aklına her geldiğinde yapmalısın, aklına gelmediğinde ya da zamanın ve vaktin olmadığında bu şans duasını erteleyebilir ve bir sonraki gün tatbik edebilirsin.

  • Fakat bu duayı mümkün mertebe gece uyumadan önce her gece yapmaya çalışırsan, Cenabı Hakk’ın rahmet rüzgarları seni sarıp sarmalayacak ve onun müthiş melekleri daima seni koruyarak dışarıdaki ve içindeki bütün kötülükleri, şanssızlıkları ve talihsizlikleri bertaraf edecektir inşallah.”

Bu yaşlı zatın bu söylemleri üzerine bir anda uyandım ve kendimi zımba gibi hissetmeye başladım, sonrasında bu güzel insanın tarif ettiği şekliyle yukarıda size de sunduğum şans duasını aynen gerçekleştirerek türlü türlü güzellikler ile karşılaşmaya başladım.

  • Hakikaten bir insan inanarak ve içtenlik içerisinde şans duasını yaparsa nelere ulaşabileceğini tarif etmek bile imkânsızdır, siz de bu duayı inanarak ve kalpten yaparsanız, Allah’ın izniyle güzellikler ve hayırlar ile karşılaşacaksınız.

Bu arada internette dolaşırken karşılaştığım şu tavsiyeye de kulak vermelisiniz:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top