Yapılan Büyüyü Bozmak için Müthiş Bir Uygulama

Okuyacağın Büyü Bozma Uygulaması Seni de Şaşırtacak

Eğer size ya da çevrenizdeki herhangi bir insana yapılan büyüyü etkisiz kılmak ve hükümsüz hale getirmek, o kötü enerjinin çirkin etkisinden kurtulmak ve sıyrılmak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak büyü bozma uygulamasını bütün ayrıntılarıyla öğrenmelisiniz.

  • Şu hususu da hiçbir şekilde aklınızdan çıkarmamalısınız ki aktaracağımız uygulama, en sahih kaynaklarda geçmekte ve bilhassa Kudemâ isimli kitabın aktarımlarına dayandığı için büyücüler içerisinde en geçerli ve en kesin uygulama olarak bilinmektedir.

Bu nedenle yazıyı dikkatli bir şekilde okuyup en az 2 defa pratik yapmalı ve sonrasında büyü bozma uygulamasını gerçekleştirmelisiniz.

Büyü Bozma Uygulaması ve Bir Kaşık Sirke

Birçok insan büyü bozma uygulaması yaparken bu uygulama içerisinde bir çay kaşığı dolusu sirkenin olduğunu bilmez, oysaki sirke, büyü bozma uygulamasının can damarı hükmündedir ve bu malzemeyi kullanmayan insanlar kendilerine yapılan büyünün ve kötü enerjinin altında ezilmeye mahkumdur.

Öyle ki bazı tılsımlar öylesine güçlü ve öylesine kalıcıdır ki sirke bile bazı durumlarda işe yaramaz ve işlevsiz kalır, fakat korkmanıza ve tedirgin olmanıza hiç gerek yok; çünkü bu yazıda okuyacağınız yöntem sayesinde sirkenin kesin gücünden istifade edeceksiniz.

Büyü Bozmada Bir Bardak Su ve Kap

Bu uygulama içerisinde sadece bir çay kaşığı dolusu sirkeye ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda bir su bardağı dolusu su ve bu iki malzemeyi zamanı geldiğinde karıştırmak için bir kaba ihtiyacınız olacak.

Su bardağının ya da kabın herhangi bir şekilde ve büyüklükte olması önemli değildir, yeter ki uygulamayı yaparken bir su bardağı dolusu su ve bir çay kaşığı dolusu sirkeyi kabın içerisinde güzelce karıştırmayı becerin.

Mutlaka Oku: Canbar Büyüsü Yapacaksan Mutlaka Ama Mutlaka Oku

İşte büyü bozma uygulamasının nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya başlıyoruz:

Mümkünse sessiz bir yere geçip dışarıdan gelebilecek her türlü gürültüyü ve sesi devre dışı bırakın, ardından da yanınıza almış olduğunuz bir kaşık dolusu sirkeyi bir su bardağı dolusu suyu ve boş bir kabı ayaklarınızın dibine koyup güney istikametine (yani kıble yönüne doğru) yönelerek gözlerinizi kapatın ve ayakta iken 21 defa şunu söyleyin:

  • “Ya Hüddam Neriman Hanım, büyü bozma uygulaması için kapına geldim, hüküm sendedir ve neden sana geldiğimi elbette ki biliyorsun, artık tamamla bu işi.”

Bu ifadeyi kullanın, bu ifadeyi kullanırken tam anlamıyla kim için ve hangi amaçla büyü bozma uygulaması yaptığınızı da hayalinizde açık bir şekilde canlandırın ve capcanlı bir şekilde bu işin hayalini kurun.

Bu işlem sonrasında dizüstü çöküp bir çay kaşığı dolusu sirkeyi bir su bardağı dolusu suyun içerisine dökün ve bu iki malzemenin üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyun:

Büyü Bozmanın Tılsımlı Sözleri

  • “Ey Hüddam Neriman Hanım, sana hangi amaçla ve ne için geldiğimi elbette ki biliyorsun, işte sirkeyi suyun içerisine döküp senin dergahına getirdim, sen de vaad ettiğin gibi kendine sirkeli su getiren herkesin muradını yerine getirme vaadini gerçekleştir ve benim de muradımı yerine getir. Çünkü ezelde sana sirkeli su getiren herkesin muradını tam harfi ile ve tamamiyle yerine getirme sözü vermiştin, işte sözünü tutmak için güzel bir fırsat Ey Hüddam Neriman Hanım. Yapılan büyünün tamamen hükümsüz kalması ve bu kötü enerjinin ebediyen yok olup def olması maksadıyla gücünden ve enerjinden istifade etmek istiyorum, ne olur bana da en güzel şekilde yolunu göster ve bu kötü enerjiden bizi tamamen kurtarıp rahat ve huzurlu bir hayat yaşamamıza vesile ol.”

Bu tılsımlı sözcükleri, içerisine bir kaşık dolusu sirke atmış olduğunuz su bardağının üstüne okuduktan sonra, şimdi büyü bozma uygulamasının son aşaması olarak şunları yapmalısınız:

Büyü Bozma Uygulamasının Son Aşaması

Bu noktada içine sirke katmış olduğunuz sudan tam 3 yudum almalı, yani içmeli ve bu üç yudumu içtikten sonra ise su dolu bardağı kabın içerisine boşaltarak bu kabın üzerine şu tılsımlı sözcükleri okumalı ve büyü bozma uygulamasını tamamen bitirmelisiniz:

  • “Ey Hüddam Neriman Hanım, işte arzu ettiğin gibi sana içtenlikle yöneldim, içimi açtım ve ne yapman gerektiğini tam anlamıyla izah ettim, işte kalbimdeki niyeti tamamen sana açtım ve yapılan kötü enerjinin tamamen devre dışı kalması için sirkeli su ile kapına geldim. Vaad ettiğin şeyi gerçekleştirme vaktidir artık, hüküm sendedir, bu olayı bitir ve bizi bu dertten azad eyle.”

Bu uygulama sonrasında sirkeli suyu götürüp herhangi bir yere dökebilir ve kullanmış olduğunuz malzemeleri de günlük rutininizde herhangi bir iş için yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Büyü Bozma Uygulaması ve Çok Önemli Bir Tavsiye

Şimdi de olur da bu büyü bozma uygulaması işinize yaramazsa ve etkisiz olursa size Kenzül Dua Kitabı’nı tavsiye etmek istiyoruz, çünkü bu değerli eserde sadece yapılan büyünün bozulması ile alakalı bilgiler yer almamakta; aynı zamanda bir insanın muradına kavuşabilmesi için önündeki bütün engelleri kaldırabilmesine vesile olacak oldukça güçlü uygulamalar da bulunmakta.

Bu eserin indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Saç Büyüsü En Etkili Bağlama Büyüsüdür

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top