Ya Vedud Duası ile Benim de Aşk Hayatım Değişti

Ya Vedud Duasını Yapan Herkesin Aşk Hayatı Değişiyor

Şayet aşk hayatınızı renklendirmek, daha doğrusu istediğiniz kişinin aşkına talip olup onu istediğiniz gibi kendinize çekebilmek ve yönlendirebilmek istiyorsanız, Ya Vedud duası ile tanışmalı ve bu duanın muhteşem enerjisinden herkes gibi siz de istifade edebilmelisiniz.

  • İşte Ya Vedud duasının müthiş enerjisini kendi hayatınızda görebilesiniz diye, başka insanlardan yardım almadan kendi başınıza yapabileceğiniz bu duanın detaylarını size aktarmak istedik, bu yazımızı baştan sona kadar okuyup aktardığımız detayları da tatbik edebilirseniz, kısa süre içerisinde başka herhangi bir kişiden yardım almadan bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için öncelikle siyah bir zeytin çekirdeği ve 1 adet de üzüm çekirdeği temin etmeli, ardından da aşağıdaki uygulamaları yapmalısınız:

Çekirdekler ile Yapılan Ya Vedud Duası

Yanınıza siyah bir zeytin çekirdeği ve bir adet de üzüm çekirdeği aldıktan sonra, sessiz bir yere geçip Ya Vedud duasını ve esmasını hangi maksatla yaptığınıza odaklanarak bu zeytin ve üzüm çekirdeklerini önünüze koyup bunların üzerine 7 defa Fatiha Suresi okumanız gerekir.

Bu işlemi yaparken gözleriniz kapalı olmalı ve bu işlem esnasında Cenabı Hakk’ın sonsuz merhamet deryasından ve hudutsuz kudret okyanusundan herkes gibi siz de istifade edebileceksiniz diye düşünmelisiniz; çünkü böyle düşündüğünüzde Ya Vedud duası da etkinliğini göstermeye başlayacak, bu sayede siz de amacınızın hasıl olmaya başladığını göreceksiniz.

İlgili Yazı: Kuduriye Duası

Yukarıdaki uygulama sonrasında siyah zeytin ve üzüm çekirdeklerinin üzerine şu mübarek ayeti kerimeyi okumanız gerekir, zira bu mübarek ayeti kerime Ya Vedud duasının vazgeçilmez unsurlarından biridir ve oldukça tesirlidir:

“Rabbic’alnî mukîmes salâti ve min zurriyyetî rabbenâ ve tekabbel duâi.”

Yukarıdaki mübarek ayeti, 3 defa siyah zeytin çekirdeğinin ve üzüm çekirdeğinin üstüne okuduktan sonra, şimdide şunları söylemelisiniz:

  • “Kaldırımlarda ve patikalarda yürüyen sevgili kullarının hatırı için, insanlara hidayet rehberi olarak gönderdiğin çileler ve meşakkatlerde yoğrulan ve yorulan peygamberlerinin ve sevgili evliyalarının yüzü suyu hürmetine, binlerce insan arasında inzivaya çekilip tenhada seni anan kalplerin hatırı ve hakkı için, aşkı yaratarak insanlar arasında duygusal güzellikler yaratan Ya Vedud esmaül hüsnanın hakkı için, gelmiş geçmiş bütün peygamberlerin getirmiş olduğu hidayet kaynakları olan suhufların ve bilhassa Kur’an-ı Kerim’in hakkı ve hatırı için, bana Ya Vedud duasının gerçekliğini gösterip istediğim kişinin kalbine girmeme vesile ol Allah’ım, amin.”

Ya Vedud Duasının İkinci ve Üçüncü Aşamaları

Bu ifadeleri de siyah zeytin çekirdeğinin ve üzüm çekirdeğinin üstüne 3 defa okuduktan sonra Ya Vedud duasının ilk aşaması tamamlanmış olacak, bundan sonraki aşamada bu zeytin çekirdeğini ve üzüm çekirdeğini yanınıza almalı; sağ avucunuza zeytin çekirdeğini, sol avucunuza ise üzüm çekirdeğini alıp götürerek başka insanların gözlerinden ve nazarlarından uzak bir yerde gizli bir şekilde saklamalı ve böylelikle Ya Vedud duasının 2. aşamasını da tamamlamalısınız.

  • Son ve üçüncü aşama olarak 1 hafta sonra gidip saklamış olduğunuz bu zeytin ve üzüm çekirdeklerinin orada bulunup bulunmadığına bakmanız gerekiyor. Şayet sakladığınız bu çekirdekler hala orada duruyor ise, Ya Vedud duası etkisini göstermemiş ve yeniden uygulanması gerekir anlamına gelir.

Fakat saklamış olduğunuz malzemeler orada durmuyor, bir şekilde kaybolmuş bulunuyorsa, demek ki Ya Vedud duası etkinliğini göstermiş ve siz de muradınıza kavuşacaksınız demektir.

Bu duayı yaparken özellikle Allah’ın merhametini ve şefkatini derinden derine ve inceden inceye tefekkür etmeniz gerektiğini de hatırlatmak isteriz ve şu tavsiyemizi de incelemenizi öneririz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top