Vudu Büyüsü Hüddam Apraziyal ile Korkunç Sonuçlara Yol Açar

Vudu büyüsünün yapılışı sırasında dikkat edilmesi gereken önemi detaylar

Mümkünse herkes uyuduktan sonra ve özellikle de gece yarısı (yani saat 12’den sonra) bu uygulamayı gerçekleştirmelisiniz. Çünkü voodoo (vudu) büyüsünün en etkili olduğu saatler 12’den sonra yapılan saatlerdir.

Bu şartlara ve koşullara riayet ederek gece 12’den sonra herkesin uyuduğu bir vakitte yanınıza bez bebek ve iğneyi alarak sessiz bir yere geçmeli ve güneşin battığı istikamet olan batı istikametine dönerek dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatıp tam 1 dakika boyunca Ya Apraziyal Efendi demelisiniz.

1 dakika boyunca gözleriniz kapalı bir vaziyette Ya Apraziyal Efendi derken aynı zamanda voodoo büyüsünü hangi amaçla yapıyorsanız o amacınızı ve niyetinizi kalbinizde tutmaya çalışmalısınız.

Çünkü bu esnada Hüddam Apraziyal Efendi sizin kalbinize vakıf olacak ve hangi amaçla bu uygulamayı yaptığınızın farkına vararak bu amaç doğrultusunda hareket etmeye çalışacaktır.

Kısaca uygulamanın ilk aşaması belki de voodoo büyüsünün en önemli aşamasıdır, çünkü bu noktada niyetinizi gerçek anlamda düşünmeli ve bu niyete odaklanarak bir dakika boyunca Ya Hüddam Apraziyal Efendi demelisiniz.

Bu uygulamayı bitirdikten sonra gözlerinizi açmalı ve iğneyi bez bebeğin baş kısmına batırarak şu sözleri söylemelisiniz:

“Ey Hüddam Apraziyal Efendi, artık niyetime de kalbime de vakıf olduğuna göre bu bez bebeğin kimi temsil ettiğini ve hangi şahsiyetin temsili olduğunu çok iyi biliyorsun. Kalbimdeki niyetin tahakkuku ve gönlümdeki arzunun gerçekleşmesi için bu bez bebeğin başına iğneyi batırdım, artık sana düşen bu kişiyi yönlendirmek ve istediğim şekilde kanalize etmektir. Eğer bana engel olmaya kalkan herhangi bir kişi olursa ona mani olacağını ve onun yoluna taş koyacağını biliyorum ve sana güvenmenin emniyeti içerisinde bu uygulamayı bitiriyorum.”

Bu bez bebeği hiç kimsenin göremeyeceği bu yerde saklamaya devam ettikçe Hüddam Apraziyal Efendi de bunun farkına varacağı için sizi bebeğim saklanma süresi boyunca amacınıza ulaştıracak ve muradınızın gerçekleşmesini temin edecektir. Kısaca bu bez bebek ne kadar gizli tutulursa yapmış olduğunuz voodoo büyüsü de o kadar devam edecektir.

Voodoo Büyüsü Tehlikeli midir?

Şunu kesinlikle bilmelisiniz ki bütün büyü uygulamalarında olduğu gibi voodoo büyüsü uygulamasında da ciddi anlamda tehlikeler ve riskler vardır, çünkü herhangi bir büyü uygulamasında herhangi bir görevli varlığı yani hüddamı kullanmak zorundasınız ve hüddamların da yeri geldiğinde oldukça sıkıntılı ve agresif olduklarını bilmelisiniz.

Örneğin bu konuda bilgi aktaran kadim büyü kitapları, Apraziyal Efendi’nin oldukça güçlü ve son derece kudretli bir hüddam olduğunu dile getirirler, bunun yanı sıra son derece agresif bir görevli olduğunu da ifade ederler.

Mesela bu görevli varlığın kendisini istihdam eden (yani kullanan) kişiye ve bu kişinin çevresindeki insanlara ölüm dahil her türlü musibeti ve belayı getirdiği defalarca dile getirilmiş ve tecrübe edilmiştir.

Dolayısıyla eğer voodoo büyüsünü yapacaksanız size tavsiyemiz bunu en az 10 kez düşünün ve bu tehlikelerin farkına vararak büyü uygulamasını gerçekleştirin.

Zira Hüddam Apraziyal Efendi veya herhangi bir büyü uygulamasında başvurabileceğiniz herhangi bir görevli varlık size tam anlamıyla musibet kesilebilir ve sizi veya çevrenizdeki insanları belanın kalbine kadar götürebilir. Bu nedenle size tavsiyemiz voodoo büyüsünü yapmamanız yönünde olacaktır.

Peki bu büyü yerine ne yapabilirsiniz, aşağıda son maddede bunun en güzel cevabını bulacaksınız:

Voodoo Büyüsü Yerine Ne Yapmalısınız?

Değerli okurlarımız, büyü uygulamalarının tamamında son derece tehlikeli süreçler ve riskli gelişmeler olduğunu dile getirdik. Bunun yerine size bütün büyü uygulamalarından çok daha güçlü olan ve bununla birlikte hiçbir sıkıntısı ve riski olmayan Rahmani duaları tavsiye ederiz.

Çünkü bu dualar birçok kişiye hayat yolunda üstesinden gelemediği birçok sıkıntının ortadan kaldırılmasını temin etmiştir, bununla birlikte kişinin her türlü muradına ve amacına ulaşmasını sağlamıştır.

İşte bu mucizevi duaların yer aldığı Murad Duaları kitabı sizi bu konuda her türlü muradınıza ve amacınıza ulaştırabilecek potansiyele sahiptir, zaten kitabın tanıtım sayfasında bu dualarını mucizevi ve sırlı özelliklerini, faziletini ve bereketini tam anlamıyla görebilir ve siz de okuyucu yorumlarına tanıklık edebilirsiniz.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Dilerseniz konuyla alakalı olarak Kemik Büyüsü başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top