Uzaklaştırma büyüsü 11 günde sevenleri ayırıyor

Uzaklaştırma büyüsü en etkili ayırma uygulamasıdır

Kadim Pehlevi büyülerinden biri olan uzaklaştırma büyüsü birbirini deli gibi seven çiftlerin hayatını dahi kısa sürede alt üst edecek kadar etkili bir uygulamadır. Bu bir nedeni ile ayrılan sayısız çifte ait olaylar anlatılmaktadır.

Uzaklaştırma büyüsü vefk ile yapılan büyülerden biridir. Yani büyüğünün esası yazılı bir belge hazırlamaya dayanır.

Uzaklaştırma büyüsü kısa sürede tutması ve kesin biçimde ayrılığı temin etmesi gibi özellikleri nedeniyle en fazla tercih edilen büyülerden biri olmuştur. Günümüzde de yaygın olarak uygulanmaktadır.

Uzaklaştırma büyüsü için yazılan kağıtlar üçgen şeklinde kesilmiştir

Uzaklaştırma büyüsü için yazılan metinler ile halk arasında yaygın biçimde yazılan muskalar birbirine çok benzemektedir. Ancak muskalar ile uzaklaştırma büyüsü çok farklı uygulamalarıdır.

Muskalarda bazı ayetler ile esmaların tersten veya düz okunuşları vardır. Muskalar Arap harfleri ile yazılır ve bazı dini kavramlara yer verilir.

Uzaklaştırma büyüsü için yazılan metinlerde ise dini herhangi bir ifadeye yer verilmez. Sadece bazı sembolik resimler çizilir ve ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri yazılır.

Uzaklaştırma büyüsü için hazırlanan vefk Latin harfleri ile yazılabilir mi?

Günümüzde bazı medyumlar uzaklaştırma büyüsünün vefkini hazırlarken hepimizin okuyup yazmayı bildiği Latin harflerini kullanmaktadır. Bu durum büyü yaptıran kişilerde çeşitli şüpheler uyandırmakta ve büyü yapan kişinin bu konuda uzman olmadığını düşündürmektedir.

Aslında uzaklaştırma büyüsü verdiğini hazırlamak için belli bir alfabe ile yazı yazmaya lüzum yoktur. Zaten büyünün ilk ortaya çıktığı dönemlerde kullanılan alfabe Pehlevi alfabesidir. Daha sonra Arap ve Süryani alfabeleri kullanılarak da bu büyü yapılmıştır. Yani Latin alfabesi ile uzaklaştırma büyüsü yapmakta herhangi bir mahzur yoktur.

Çizilen üçgenin içine isimlerin yazılması

Uzaklaştırma büyüsü için avuç içi büyüklüğünde bir kağıt alınır. Kağıt yerine beyaz kumaş, deri parçası veya kilden yapılmış tablet de kullanılabilir.

Üçgenin üst tarafına kadının ismi, üçgenin sağ alt tarafına ise erkeğin ismi yazılır. Üçgenin sol alt köşesi ise boş bırakılır. Zaten büyünün tesiri olmasını sağlayan en önemli husus sol köşedeki boşluktur.

Üçgen biçimindeki kağıdın ortasına bir yılan resmi çizilmektedir. Yılan kadın ile erkeğin isimlerinin arasında boylu boyunca uzanmaktadır. Yılanın ağız kısmı ise boşluğa bakmaktadır. Ayrıca yılanın ağzından bu boşluğa zehir akmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Yılan Büyüsü Sevenlerin Arasını Bozuyor

Uzaklaştırma büyüsünün vefk kağıdında başka insanların ismi ne için geçer?

Vefk kağıdında sadece ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri bulunmaz. Üçgen kağıdın ortasına, çizilmiş olan yılanın sağına ve soluna bazı kişilerin isimleri yazılır.

İsmi yazılacak kişilerin kadın ile erkeğin ayrılmalarını hızlandırabilecek insanlar olmasına özen gösterilir. İsmi alınan kişiler çiftin arasının bozulmasına etki edeceklerdir.

Uzaklaştırma büyüsü sadece kadın erkeğin duygularını yönlendirmez. Çevredeki diğer insanları da bu ayrılık konusunda motive ettiği için söz konusu kopuş hızlı biçimde gerçekleşir.

Uzaklaştırma büyüsünde dikkat edilmesi gereken önemli bir husus: cihet sapması

Cihet sapması, “yer veya yön değiştirmek” anlamına gelir. Büyü uygulamalarında ise bir büyünün asıl amacı dışında farklı amaçları gerçekleştirmesidir.

Örneğin bir ayırma büyüsü cihet satmasına uğradığı zaman büyü insanların intihar etmesine veya delinmesine yol açabilir.

Uzaklaştırma büyüsünün bu riskli özelliğinden ötürü büyünün sadece konunun uzmanı kişiler tarafından uygulanması büyük önem arz etmektedir.

Uzaklaştırma büyüsü nasıl bozdurulur?

Uzaklaştırma büyüsünü genellikle anne-babalar çocuklarını kötü niyetli insanlardan uzaklaştırmak için yaptırmaktadır. Ancak büyü bazen birbirini gerçek anlamda seven kadın ile erkekleri ayırmak için de uygulanmaktadır.

Uzaklaştırma büyüsünün evli çiftlere yönelik yaptırılması ise çok olumsuz sonuçlara yol açmaktadır. Bu durumda büyü, yuvaların yıkılmasına neden olmakta ve eğer çocuklar varsa onların da ciddi travmalar yaşamasına neden olmaktadır.

İşte böyle durumlarda uzaklaştırma büyüsünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Büyünün farklı bozulma yolları olsa da hiç şüphesiz ki en güvenilir yol büyü bozma duaları okumaktır. Büyü bozma duaları ile en tesirli büyüler dahi etkisiz hale getirilebilmektedir. Bu kutsi duaları büyüye maruz kalan kadın ile erkek bizzat okuyabilecekleri gibi onların yakınları da dua sözlerini vekaleten okuyabilir.

Yazımızı noktalamadan önce büyü yaptırmanın dinen caiz olmadığını ifade ederek özel hayattaki isteklerin gerçekleşmesine vesile olacak harika bir eser tavsiye etmek istiyoruz. İnşallah bu eser, yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasını sağlayacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top