Tuz Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Bağlamak Çok Kolay

Tuz büyüsünün yapılışı ve bozdurulması hakkında ilginç bilgiler

Nizer büyüsü adı da verilen tuz büyüsü en etkili kendine bağlama uygulamalarından biridir. Karşıdaki kişinin bütün benliğini ele geçirerek onun sadık bir sevgili olmasını sağlar.

Tuz büyüsü riskli tarafları bulunmayan büyülerden biridir. Diğer kara büyüler yapılışı sırasında büyü ile alakası olmayan başka şahıslara da zarar verebilir. Ancak tuz büyüsünün böyle bir özelliği yoktur.

Tuz büyüsü kaç günde tesir gösterir?

11 günde güçlü biçimde tesir göstererek kişinin bütün duygularına yön verir. Büyü etkilerini her geçen gün biraz daha artırarak yapılışının üzerinden 3 ay geçtiğinde etkilenen şahsı tamamen farklı bir insan haline getirir.

Tuz büyüsünün etkileri ömür boyu devam etmez. Büyü 7 yıl geçerliliğini sürdürür. 7 yıl özel hayattaki ilişkilerin düzene sokulması için oldukça uzun bir süredir. Zaten büyü yaptıran kişiler bu süre dolmadan evlenip çoluk çocuk sahibi olmakta ve kendilerini sevgililerine sevdirerek büyüye ihtiyaç duyulmayacak güzel bir ilişki tesis etmektedir.

Tuz büyüsü nasıl yapılır?

Tuz büyüsü “nizer” adı verilen bez kesecikleri ile yapılmaktadır. Avuç içi büyüklüğünde 2 kese yapılır ve bu keselerin içi tuz doldurulur. Birbirine bağlanacak kadın ile erkeğin isimleri 141’er defa okunduktan sonra keselerin ağzı kapatılır.

Hazırlanan tuz keselerinden birisi erkeği, diğeri ise kadını temsil etmektedir. Erkeği temsil eden keseciğin üzerine bir hançer resmi çizilir. Bu sembol bütün erkeklerde aynıdır.

Ancak kadını temsil eden kesecek üzerindeki resim kadının özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bekar kadınlar için yaprak motifi, evli kadınlar için güneş şekli ve dul kadınlar için kaşık resmi çizilir.

İlginizi Çekebilir: Sevgi Duası

Tuz büyüsünün “harman” aşaması

Büyünün bu aşamasında tuz kesecikleri üzerinde küçük bir delik açılarak tuzun yere dökülmesi sağlanır. Açılacak delik mümkün olduğu kadar küçük olmalı ve tuzun döküldüğü alan geniş tutulmalıdır.

Bu uygulamada önce kadını temsil eden kesecik delinir ve tuzlar yere dökülür. Bu işlem gündüz vakti yapılır. Gece ise erkeği temsil eden kesecik delinir ve tuzlar yere dökülür. Ancak dikkat edilmesi gereken husus kadının tuz kesesinin döküldüğü yerlerde aynı işlemi yapmaktır. Yani gündüz tuz nereye dökülmüşse gece de tuz oralara dökülecektir.

Tuz büyüsünün son aşaması: büyünün mühürlenmesi

Kadın ve erkek için yapılan tuz kesecikleri boşaldıktan sonra birbirlerine dikilerek tek parça kumaş elde edilir.

Kadın bir erkeği temsil eden resimlerin birbirine yapışık vaziyette bezin dikilmesi büyük önem taşır. Eğer yanlışlıkla semboller ters tarafı gösterecek biçimde kesecikler dikilirse tuz büyüsü bağlama uygulaması olmaz ayırma büyüsü görevi görür.

Tuz büyüsünün son aşaması olan keseciklerin dikilmesi de tamamlanınca büyü tutmaya başlar.

Dikilen tuz keseciklerinin büyünün asıl tesirini ortaya çıkaran “vefk” olduğu unutulmamalı ve titiz bir şekilde saklanmalıdır. Eğer herhangi bir nedenle bu kesecikler bulunur ve ortadan kaldırılırsa büyü kendiliğinden bozulmuş olur.

Tuz büyüsü yaptırmak büyük günahtır

Her ne kadar tuz büyüsünün yapılış maksadı insanları birbirine bağlamak ve güzel ilişkilerin yaşanmasını sağlamak olsa da yine de büyük günah kabul edilir. Çünkü bu büyü ile insanların özgür iradesi yönlendirilmektedir ve onlara aslında gerçekten hissetmedikleri duygular yaşatılmaktadır.

Bu gerekçelerin ötesinde büyü yaptırmak dinen caiz değildir. Ayetlerde ve hadislerde büyünün yasaklandığı açık biçimde dile getirilmiştir. Bu itibarla her tür büyü uygulamasından uzak durmak büyük önem taşımaktadır.

Tuz büyüsü nasıl bozdurulur?

Tuz büyüsünün 3 farklı bozdurulma yolu vardır:

  1. Büyü için hazırlanan tuz keseciklerini bulup yok etmek
  2. Büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için başka bir büyü yapmak
  3. Büyü bozma dualarını okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmak

İfade edilen bu büyü bozma yöntemlerinden en etkili ve en güvenilir olanı hiç kuşkusuz ki büyü bozma duası okumaktır. Kur’an surelerinin niyaz edilmesi ile okunan bu dualar sayesinde en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Sevdiğine kavuşmak isteyenler için büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Yazımızı noktalamadan önce mutluluğu yakalamak isteyen okurlarımıza önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Sevdiğiniz kişiye helal yollardan kavuşmak ve günaha bulaşmadan mutluluğun kapılarını aralamak istiyorsanız büyü yapmak yerine duaların muazzam gücünden istifade etmelisiniz. Bu hususta inşallah En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser yaşamınızda hayırlara vesile olacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

1 thought on “Tuz Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Bağlamak Çok Kolay”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top