Tuvalet Büyüsü Yaptırdılar, Hayatları Karardı!

Nedir bu tuvalet büyüsü?

Tuvalet büyüsü tarihte yazılı kaynaklarda geçen en eski büyülerden biridir. Çok güçlü tesirleri vardır. Sadece birkaç günde insanların hayatını altüst edecek kadar etkili olabilmektedir.

Daha çok insanların özel hayatlarını değiştirmek için uygulanmaktadır. Birbirini seven kişilerin ayrılmasına neden olur veya insanların zihnini bulanıklaştırarak ona çeşitli hatalar yaptırır.

Aşık etmek maksadıyla yapılan tuvalet büyüleri olsa da büyünün asıl maksadı insanların özel hayatını bozmak ve onları mutsuz etmektir.

Tuvalet büyüsünün en riskli tarafı ise büyünün ters dönerek yaptıran kişilere zarar vermesidir.

Tuvalet büyüsünün “çift ağızlı” olması ne demektir?

Çift ağızlı büyüler hem karşı tarafı hem de büyü yapan kişileri etkileyecek büyüler için kullanılan bir tabirdir.

Eğer bir kara büyünün yapılışı sırasında herhangi bir hata yapılırsa büyünün yön değiştirme ihtimali ortaya çıkar. Bu durumda büyü yaptıran kişilerin hayatını etkilemeye başlar.

Tuvalet büyüsü çok tesirli bir büyü olduğu için yaygın biçimde rağbet görmektedir. Ancak büyünün bu riskli tarafı bazı insanların büyüye hiç müracaat etmemesine de neden olmaktadır.

Tuvalet büyüsü nasıl yapılır?

Bu eski büyü uygulamasının yapılışı İslam kültüründeki değerlere tamamen terstir. Zaten büyülerin tamamı özü itibariyle dine ters şeylerdir. Ancak tuvalet büyüsündeki uygulamalar bir mümini ciddi biçimde rahatsız edecek niteliktedir.

Nimetlerin yakılması ve daha sonra necis kılınması

Tuvalet büyüsünde nimet olarak tüketilen 4 farklı gıda alınır. Bu gıdalar öncelikle yakılır. Yakılma sırasında çeşitli tılsımlı sözcükler belli sayıda söylenir.

Gıdalar yakıldıktan sonra yanmış halleri veya külleri “necis” kılınır. Necis kılmak “kirletmek, pis hale getirmek” manasındadır.

Tuvalet büyüsünün bu aşamasında yakılan gıdalar tuvalet deliklerine, hayvan ağıllarına veya çöplüklere atılır.

İlginizi Çekebilir: Büyü Nasıl  Anlaşılır?

Tuvalet büyüsü yapılır yapılmaz tutar

Diğer kara büyülerin aksine tuvalet büyüsünün tutması için belli bir zaman geçmesi gerekmez. Saç büyüsü, domuz yağı büyüsü ve sabun büyüsü gibi kara büyülerin tutması için üzerinden zaman geçmesi gerekirken tuvalet büyüsü hemen tutar.

Büyünün yapılışı tamamlanır tamamlanmaz insanların tüm hayatı değişmeye başlar. Kişiler büyünün etkisi ile daha ne olduğunu tam olarak çözemeden farklı bir yaşama sürüklenir.

Tuvalet büyüsü yaptıran fakat kendisi zarar gören insanlar

Tuvalet büyüsünde okunan tılsımlı sözcüklerin belli bir sayısı vardır. Mesela ayrıma maksadıyla yapılan tuvalet büyüsünde kadınları için tılsımlı sayı 141 iken erkekler için bu sayı 59’dur. Eğer ayrılmaları istenen kişiler evli ise kadınlar için 274, erkekler için 71 sayısı uygun görülür.

Tuvalet büyüsünde ifade edilen bu sayılar her konuda değişiklik gösterir. Kadim büyü kitaplarından okumaların sayısını gösteren tablolar bulunmaktadır.

Eğer büyünün icra edilmesi sırasında bu sayılar eksik veya fazla kullanılırsa büyü farklı biçimde tesir gösterir. Genellikle de büyü ters dönerek bizzat yaptıran kişileri etkiler.

Tuvalet büyüsü yaptırarak başka insanların ayrılmasına neden olmak isteyen pek çok insan yapılan hatalardan ötürü kendi yaşamlarını altüst etmişlerdir. Yani başkasının ilişkisini bitirmek veya yuvasını yıkmak isteyen kişi, amaçladığı kötülüğün kurbanı olmuştur.

Tuvalet büyüsü nasıl bozdurulur?

Kendisine veya sevdiklerine tuvalet büyüsünün yapıldığından şüphelenen kişilerin yapmaları gereken en isabetli davranış tarzı büyü bozma duaları okumalarıdır. Zira yapılan kara büyülerin en sağlıklı bozdurulma yolu budur.

Büyü bozma duası olarak okunan duaya Muavvizeyetyn adı verilir. Bu dua Kuran-ı Kerim’in Felak ve Nas surelerinin peş peşe üçer defa okunması ile niyaz edilir. Ayrıca kişi duanın bitiminde Fatiha suresini okursa inşallah daha makbul olur.

Büyü bozma duasının okunması ile tuvalet büyüsü de dahil olmak üzere tüm kara büyüler hükümsüz kalır.

Büyü bozma dualarını kişinin kendisi bizzat okuyabileceği gibi yakınlarından biri de vekaleten okuyabilir.

Önemli bir tavsiye

Özel hayatta mutluluğu yakalamak için büyüye başvurmak yerine duaların manevi gücüne müracaat edilmelidir. Tuvalet büyüsü yaptırarak riske giren insanların büyük bir kısmı bu şer güce sırf mutluluğu yakalamak için başvurmaktadır. Halbuki büyü yaptırmak dinen caiz değildir ve kesin bir dille yasaklanmıştır.

O halde bilinçli müminler büyünün her türünden uzak durmalı ve dileklerinin gerçekleşmesi için duaların muazzam gücünden istifade etmelidir.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza harika bir eser tavsiye etmenin yerinde olacağını düşünüyoruz.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top