Surhubad Duasının Güçlü Enerjisi 3 Günde Etki Gösterdi

Surhubad Duası Nasıl Yapılmalı, Nelere Dikkat Edilmeli, Tüm Önemli Konular

  • Eğer aşk hayatınızda ciddi bir değişiklik yapmak gibi bir niyetiniz varsa doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olabilirsiniz, zira bu yazıyı okuduktan sonra aşk hayatınızda surhubad duasının gücünü ve enerjisini göreceksiniz. Hem de 3 gün içerisinde bu müthiş etki ile aşk hayatınızın değiştiğine şahit olacaksınız.

Üstelik bunu başka insanların yardımına ihtiyaç duymadan (örneğin sahte medyumların ve hocaların kucağına düşüp onlara bol miktarda para kaptırmadan) yapabilmenin keyfini süreceksiniz. Öyleyse surhubad duasının detaylarını anlatmaya başlayalım.

Surhubad Duası Yapmadan Önce Halim Çok Kötüydü

Bizzat surhubat duasını yapmış biri olarak bu duanın enerjisi ile ömrüme renk kattığımı, eski depresif halimi tamamen geride bıraktığımı, hayatımın dönüm noktalarını güzelliklerle doldurduğumu ifade etmeliyim.

  • Ne var ki surhubad duasını yapmadan evvel halim çok kötüydü ve aşk acısından adeta ölüyordum, böylesine kötü bir durumda insan basireti bağlanmış bir şekilde ve bakar kör gibi akıl tutulmasına maruz kalıyor. Her türlü tutamağı tutmaya ve uzatılan her dalı tutup kurtulmaya çalışıyor.

Oysaki bu uzatılan dalların birçoğu çıkar için uzatılır ve para kazanmak amacına yöneliktir. Ben de bu dönemde sahte medyumların ve büyücülerin tuzağına düşüp onların kirli senaryolarına kapıldım. Ne var ki sonrasında müthiş birikimli bir insanla karşılaşıp onun özel surhubad duasını uyguladım. Hayatımın değiştiğini ifade etmiştim, bu sayede şimdi nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaya başlıyorum.

Okumak İsteyeceksiniz: Muhabbet Duası

Surhubad Duasının Özel ve Tılsımlı Sözleri Bunlar

Surhubad duasının nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya başlamadan önce bu duanın tılsımlı sözcüklerini hemen aktarayım ki bu tılsımlı sözcüklere az biraz diliniz alışsın. Şimdi bu ifadeleri okurken mümkünse sesli bir şekilde deneme amacıyla okuyun:

  • “Ya Surhubad Surhubad, sana geldim Allah’ım, sen gönlümü güzelliklere ve ruhumu sana aç. Zaten ruhum sana aç, ilahi bana rahmet esintini gönderip beni bahtiyar eyle, kullarına şefkati en hayırlı şekilde faziletle yollarsın. Bana da merhameti göstererek dünyada en hayırlı biçimde fazileti göster ki yüceliğin ve azametin tecelli etsin bende. Ya Surhubad Surhubad, kalbimdeki yaralar sana malum elbette ki, neden geldiğimi ve neden müracaat ettiğimi, kalbimin gizli esrarını bilen sen. Elbette ki bilmektesin ey Allah’ım Allah’ım, yoldaş eyle güzelliklerini ve ayetinin hatırı için gül yaprağına okuduğum bu sözler beni hayırlara sevk etsin, amin.”

Surhubad Duası Bir Gül Yaprağı Üzerine Okunur ve Şu Ayetle Yapılır

Surhubad duasının bu özel sözlerini anladığımıza göre şimdi dışarıdan satın alacağınız herhangi bir gül yaprağını ya da herhangi bir yerden temin edeceğiniz bir gül yaprağını alarak sessiz bir yere geçmeniz gerekmektedir.

  • Bu gül yaprağının kuru ya da canlı olması hiç fark etmez, yeter ki gerçek bir gül yaprağı olsun. Bu gülün renginin de önemli olmadığını ifade etmeliyim.

Şimdi sessiz bir yerde yanınıza gül yaprağını alıp kıbleye döndükten sonra şu mübarek ayeti gül yaprağının üzerine 9 defa üst üste okuyun ve bunu yaparken surhubad duasını hangi maksatla yaptığınızı da iyice düşünmeye çalışın:

“La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.”

Bu mübarek ayeti gül yaprağının üzerine surhubad duasının niyetini de düşünerek 9 defa okuduktan sonra şimdi en başta vermiş olduğum tılsımlı sözleri ve kutsal cümleleri yine gül yaprağının üzerine 3 defa okuyun ve bu şekilde surhubad duası uygulamasını tamamlamış olun.

Surhubad Duası Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Hayati Koşullar

A) Şimdi üzerine mübarek bir ayet ve ardından da kutsal cümleleri okumuş olduğunuz gül yaprağını başka insanların ulaşamayacağı ve dokunamayacağı, gözlerden ırak ve bakışlardan uzak bir yerde saklayarak orada kalmasını sağlamaya çalışın.

Zira bunu yaptığınızda duanın tılsımı, etkinliğini gösterecek ve sizin de muradınız gerçekleşmeye başlayacaktır.

  • B) Ayrıca surhubad duası sadece perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 2 ile 2.30 arasında yapıldığında etki gücünü ve enerjisini ortaya çıkarır, bunun dışındaki zaman dilimleri surhubad duasının etkisiz olmasına sebebiyet verir ve elinizin boş kalmasına yol açar.

C) Bunun yanı sıra dua başka insanlardan gizlenmesi ve onların hiçbir şekilde haberinin olmaması gereken bir uygulama olarak yapılmalıdır. Herhangi bir kişinin bu duayı yaptığınızdan haberdar olması sizi ümitsizliğe ve başarısızlığa sevk edecektir.

Surhubad Duası ve Mutluluk Getiren Bir Tavsiye

Bazı durumlarda surhubad duasının etkisiz olabileceğini ifade etmek gerekir, işte böyle durumlarda Cenabı Hakk’ın dergahını farklı dualarla ve özel uygulamalarla çalmak gerekmektedir, bunun için de şu tavsiyemizi de mutlaka değerlendirmelisiniz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Okumalısınız: Aile Huzuru için Dua

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top