Soğukluk Büyüsü Sevenleri 7 Günde Ayırıyor

Soğukluk büyüsünün yapılışı ve etkileri üzerine ilginç bilgiler

Kara büyüler içinde en hızlı tesir gösteren büyülerden birisi de bir avuç toprak ile yapılan soğutma büyüsüdür. Birbirini seven insanların kesin biçimde ayrılmalarına neden olan bu büyü eski kaynaklarda “şeb-i firak büyüsü” olarak da geçmektedir.

Soğukluk büyüsü yaygın olarak birbirine aşık kadınlar ile erkekleri ayırmak için uygulanmaktadır. Ancak büyünün yapılış amaçları oldukça geniştir. Aile bireylerinin arasını açmak, dostları birbirinden uzaklaştırmak, insanların yöneticilerine karşı isyankar olmalarına neden olmak gibi hedefleri gerçekleştirmek üzere de yapılabilir. Ancak soğukluk büyüsünün yaygın biçimde kadın erkek ilişkilerinin bozdurulması için uygulandığını da ifade etmek gerekir.

İki farklı soğukluk büyüsü vardır

Kadim büyü kitaplarına bakıldığı zaman birisi gündüz diğeri gece yapılan iki farklı büyü uygulaması olduğu görülmektedir.

Gündüz yapılan soğukluk büyüsü yavaş yavaş tesirlerini gösterir. Büyü en erken 6 ayda etkilerini göstererek ayrılmaya neden olur.

Gece yapılan soğukluk büyüsü ise insanların hayatında ani ve sarsıcı etkiler bırakır. Zira bu büyünün 7 gün gibi kısa sürede ciddi tesirler gösterdiğini ifade etmek gerekir.

Gündüz yapılan soğutma büyüsü daha çok evli kişilere yapılmaktadır. Çünkü yuvaların dağılmasının aceleye getirilmemesi ve meydana gelecek ayrılığın insanların hayatında büyük sıkıntılara yol açmadan gerçekleşmesi istenmektedir. Özellikle çocuklu eşlerin ayrılması isteniyorsa gündüz yapılan soğutma büyüsü uygulanır. Böylece çocukların fazla zarar görmeden bu ayrılığa alışmaları temin edilir.

Gece yapılan ayırma büyüsü ise yaygın olarak bekarlara yönelik yapılsa da evli şahısları ayırmak için de uygulanabilir. Bu büyü insanların ruhsal yapısı üzerinde güçlü biçimde etki bırakır. Bir hafta içinde birbirine daha önce deliler gibi aşık olan kişiler adeta birer düşmana dönüşür.

Bizim burada yapılışı hakkında bilgi verdiğimiz soğutma büyüsü “gece yapılan soğukluk büyüsü”dür. Tarihte gece yapılan soğutma büyüsü çok daha yaygın biçimde uygulanmıştır. Çünkü ayrılık süreci uzadıkça insanlar sabırsızlanmakta ve araya başka şeyler girdiği için özel hayat çok daha karmaşık bir hal almaktadır.

Soğukluk büyüsü için bir avuç toprak kullanılır

Toprak, büyü uygulamalarında ölümü temsil eden bir semboldür. Eğer bir büyüde toprak kullanılıyorsa bu durum bazı duyguların öleceğini daha doğrusu ortadan kaldırılacağını gösterir.

Soğukluk büyüsü için bir avuç toprak alınır. Bu toprağın içinde kesinlikle küçük de olsa bir bitki parçası veya solucan ve benzeri bir canlı olmamalıdır.

İlginizi Çekebilir: Evlenme Büyüsü

Soğukluk büyüsünde toprağın firak edilmesi

Firak eski dilde “ayrılma, ayrılık” anlamlarına gelen bir kelimedir. Şeb-i firak ifadesi ise “ayrılık gecesi” anlamına gelir.

Büyünün bu aşamasında alınan bir avuç toprak düz bir zemin üzerinde genişçe yayılır. Ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimlerinde bulunan harfler bu toprak ile yazılarak silinir.

Bu işlemde kişilerin adında bulunan harflerin Arapça karşılıkları kullanılır. Bazı büyü üstatları büyü için Süryani alfabesi de kullanmaktadır.

Günümüzde bazı medyumlar Latin alfabesi ile de soğutma büyüsü yapmaktadır. Ancak Latin alfabesi kullanılacaksa sadece sessiz harfler yazılıp silinir, sesli harflere yer verilmez. Mesela Sevda ismi yazılacaksa sadece “s,v,d” harfleri yazılıp silinecek diğer harfler ise kullanılmayacaktır.

Soğukluk büyüsünde toprağın iki kısma ayrılması

Gecenin ikinci çeyreği de bitene kadar (saat 12’den sonra) kişilerin ismindeki harfler yazılıp silinir. Daha sonra toprak iki kısma ayrılır. 2 beyaz bez parçasının içine toprak konarak ağzı iyice kapatılır.

Bu küçük toprak keseciklerinden birisi erkeği diğeri kadını temsil eder.

Gecenin üçüncü çeyreğinde (saat 12 ile 2 arasında) toprak kesecikleri birbirini görmeyecek 2 farklı yerde toprağa gömülür.

Toprak keseciklerinin birbirine çok uzakta gömülmesine gerek yoktur. Arada bir duvar dahi olsa gömülebilir. Yeter ki bir kesenin gömüldüğü yerden diğer kesenin gömüldüğü yer görülmesin.

İlginizi Çekebilir: Düğüm Büyüsü

Soğutma büyüsünün tutması

Soğutma büyüsü 7 gün içinde tutar. Büyü insanların bilincini tamamen farklı biçimde yönlendirir. Kişi daha önceden aşık olduğu şahsı sevmemek bir yana görmek dahi istemez. En olumlu davranışlar bile itici birer hareket gibi görülür.

Büyünün tesirine kapılan kadın ile erkek o güne kadar birbirlerine asla sarf etmedikleri kırıcı sözler söylerler. Yaşadıkları aşkın yanlış bir seçim olduğu hissine kapılırlar. Bir haftalık süre dolduğunda hem kadın hem de erkek “Aradığım kişi kesinlikle bu değil!” fikrine kapılır ve ayrılık düşüncesini en doğru seçenek olarak kabul eder.

Şeb-i firak büyüsü nasıl bozdurulur?

Soğukluk büyüsünü bozdurmak için büyü bozma duaları okumak en isabetli yoldur.

Soğutma büyüsünün etkisinde kalan insanlar hissettikleri şeylerin gerçek duyguları olduğunu düşündükleri için büyü bozma duası okumaya yanaşmazlar. Bu gerçekten hareketle büyük alimler soğutma büyüsünün ayrılma kararı veren kişilerin yakınları tarafından da okunabileceğini belirtmektedir.

Büyünün tesirine kapılan kişilerin anne babaları ile diğer yakınları bu duayı okuyarak büyüyü hükümsüz bırakabilirler. İnşallah okunan dualar vesilesi ile insanlar bu şer büyünün illetinden kurtulacak ve eski mutlu yaşamlarına geri dönebileceklerdir.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top