Soğan Büyüsü Zengin ve Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı

Soğan büyüsü, yaptıran kişilerin hayatını büyük ölçüde değiştirir

Büyüler genellikle hayatın tek bir yönünü etkiler. Bu itibarla aşık etme büyüleri, soğutma büyüleri, zenginlik büyüleri gibi farklı türde büyüler yapılmaktadır.

Soğan büyüsü gibi bazı özel uygulamalar ise insanların hayatını çok yönlü biçimde etkilemektedir. Zira soğan büyüsü yaptıran insanların hem özel hayatları değişmekte hem de maddi durumları kısa sürede toparlanmaktadır.

Soğan büyüsü kişiye değil eve yönelik yapılır

Soğan büyüsünün en ilginç özelliklerinden birisi de belli bir mekâna yönelik yapılmasıdır. Büyü bu mekânda yaşayan tüm insanları etkilemektedir.

Soğan büyüsü yapılan evlerde aile fertlerinin tümünün hayatı değişmektedir. İnsanlar söz konusu mekânda yaşamaya devam ettikleri müddetçe bereketli ve mutlu bir yaşam sürdürme fırsatı elde etmektedir.

Soğan büyüsü nasıl yapılır?

Soğan büyüsü kuru soğan kabukları ile yapılan bir uygulamadır. Büyü 3 aşamada icra edilmektedir. Büyünün her bir aşamasında yapılan faaliyetleri kısaca şöyle izah etmek mümkündür:

Büyü için kuru soğan seçimi

Büyünün bu aşamasında büyü ile yaşamına yön verilecek kişi sayısı kadar kuru soğan temin edilir.

Eğer soğan büyüsü karı koca arasındaki muhabbetin artması için uygulanırsa bir baş soğan büyü uygulaması için yeterlidir. Ancak geriye kalan tüm amaçların gerçekleşmesi için fert sayısına göre soğan ayırmak gerekmektedir.

Soğan kabuklarının belli geometrik şekiller biçiminde kesilip hazırlanması

Büyünün ustalık gerektiren asıl aşaması soğan kabuklarının belli geometrik şekiller biçiminde kesilmesidir.

Burada öncelikle soğan kabukları alınır ve soğanın iç kısmı atılır. Büyü için kullanılan soğanların hiçbir şekilde yenilmemesi gerekir. Çünkü büyü malzemelerini nimet olarak kullanıp yemek telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açabilir.

Büyünün bu aşamasında soğan kabuklarının hangi geometrik şekil halinde kesileceğini belirlemek için büyü yapan üstat çeşitli sorular soracaktır. Çünkü şekle karar vermesi için aile bireylerini yakından tanıması gerekmektedir.

İnsanların cinsiyeti, yaşları ve kişilik özellikleri geometrik şekil seçimi konusunda belirleyici olmaktadır. Bazı büyü üstatları ise kişinin ismini “ebced cetveli”ne göre hesaplayıp kullanacağı şekle karar vermektedir.

Soğan kabuklarının yakılarak küllerinin evin içine dağıtılması

Soğan büyüsünün son aşamasında ise belli geometrik şekiller halinde kesilen soğan kabukları yakılarak külleri evin içine savrulmaktadır.

Büyü maksadıyla kesilip yakılan son kabuklarının külleri en az 3 gün evin içinde kalmalıdır. Yani bu süre dolana kadar evin temizlenmemesi büyük önem arz etmektedir.

Soğan büyüsünde vefk yazılması

Vefk, büyü yapmak maksadıyla yazılan yazılara verilen genel bir isimdir. Avuç içi büyüklüğündeki kağıtlara büyülerin tutması için tılsımlı sözcükler yazılmasıdır.

Soğan büyüsü de vefk yazımını gerekli kılan önemli büyülerden biridir. Büyü aynı anda pek çok aile ferdini etkilediği için vefkin kusursuz bir şekilde hazırlanmış olması büyük önem taşımaktadır.

Soğan büyüsü yaptırmak maksadıyla hazırlanan vefk yazısı aile fertlerinden biri tarafından yerleşim yerlerinden mümkün olduğu kadar uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür.

Vefkin gömüldüğü yer diğer aile bireylerinden saklanmalıdır. Vefkin gömüldüğü yer sır olarak kalmalı ve bu sır büyünün tesirini arttırmak üzere devamlı “güvence olarak” kalmalıdır. Gömülen vefkin bulunduğu yerden çıkarılması veya yerinin başka insanlarla paylaşılması ise büyünün bozulmasına neden olmaktadır.

Soğan büyüsü kaç günde tutar?

Büyünün bütün aşamaları yapıldıktan sonra büyü etkilerini göstermeye başlar. Ancak soğan büyüsün güçlü biçimde tesir göstermesi için bir kamer ayı (Ortalama 28-29 gün) geçmesi gerekir. Bu süre dolduktan sonra büyü o kadar güçlü biçimde etkilerini ortaya koyar ki insanların bütün hayatı değişmeye başlar.

Soğan büyüsü insanın hayatında ne gibi değişiklikler yapar?

Soğan büyüsü mutlu olmak maksadıyla yapılan büyülerden biridir. Kişinin hayatını hangi yönlerden değiştireceği ise vefkte yazılan bilgilere göre değişiklik gösterir.

Soğan büyüsü insanların hem maddi yaşamını hem de özel hayatını değiştirecek kadar etkili bir uygulamadır. Bu bakımdan hayatın tüm alanları ile ilgili yaptırılabilir. Ancak ifade etmek gerekir ki soğan büyüsüne insanlar daha çok aşk yaşamını renklendirmek üzere başvurmaktadır.

Soğan büyüsü yaptırmak dinen caiz değildir

Soğan büyüsü diğer insanların yaşamını olumsuz yönde etkileyen kara büyülerden biri değildir. Sadece yaptıran kişinin hayatını güzelleştirmek maksadıyla uygulanır. Ancak büyünün bu tarzda olumlu amaçlar için uygulanmış olması günah olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz.

Büyü yapmak veya yaptırmak dinimizde kesin hükümlerle yasaklanmıştır. Bilinçli müminlerin bu gerçeğin farkında olması ve dine aykırı bir tavır içine girmemesi büyük önem taşımaktadır.

Dilek ve hacetlerin gerçekleşmesi için büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Hem özel hayatında hem de maddi yaşamında sıkıntılarından kurtulup güzel bir hayat sürdürmek isteyen müminler duaların muazzam gücünden istifade etmelidir.

Etkili dualarla ve samimi hislerle yüce Rabbine el açan müminlerin inşallah elleri boş verilmeyecektir.

Bu hususta okurlardan çok olumlu yorumlar alan ve tamamı sahih dualardan oluşan Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eser inşallah sizin yaşamınızda da hayırlara vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Konuyla alakalı olarak Şirinlik Büyüsü ve Saç Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top