Sıcaklık Büyüsü 7 Günde Sonuç Veriyor

Sıcaklık büyüsü en etkili “duygu değiştirme uygulaması”dır

İnsanların birbirlerine bakışını değiştiren ve onların birbirine sıcak duygular beslemesini sağlayan büyü “sıcaklık büyüsü” adını taşımaktadır. Bu büyüye eski kaynaklarda “sihri refik” denilmektedir. Bu büyü o kadar etkilidir ki düşman şahısların bile birbirine muhabbetle yaklaşmasını temin eder.

Sıcaklık büyüsü genellikle şu tarz amaçları gerçekleştirmek için uygulanmaktadır:

  • Kadın ile erkek arasındaki duygusal yakınlaşmayı sağlamak, aşk yaşamını güzelleştirmek
  • Aile huzurunu temin etmek, evlatların anne babalarına bağlı olmasını sağlamak
  • İş yaşamında diğer insanlardan kabul görmek ve başarıyı yakalamak
  • Düşmanlıkların ortadan kaldırılması ve huzurlu bir yaşama kavuşmak

İfade edilen bu amaçlar dışında her türlü duygusal yakınlık için sıcaklık büyüsüne başvurulabilir. Ancak büyünün daha çok aşk yaşamını güzelleştirmek için yapıldığını da ifade etmek gerekir.

Sıcaklık büyüsü nasıl yapılır?

Sıcaklık büyüsü duyguları yönlendirilmek istenen kişinin “özel eşyaları ile” yapılan bir büyüdür. Kişi söz konusu özel eşyayı ne kadar sık kullanmışsa büyünün tesiri o kadar güçlü olur.

Kişinin özel eşyalarından biri alınır ve bu eşya üzerinde çeşitli uygulamalar yapılarak büyü icra edilir. Kişinin kullandığı bardak, kaşık, çakmak, tespih, kolye, kıyafetler gibi her türlü eşya büyü malzemesi olarak kullanılabilir.

Sıcaklık büyüsü şu 4 aşama takip edilerek yapılmaktadır:

Özel eşyanın alınarak “karanlığa gömülmesi”

Bu aşamada alınan eşya hiçbir şekilde ışık almayacak bir ortamda muhafaza edilir. Bir gün bir gece boyunca (24 saat) eşya kapalı ortamda tutulur. Bu süre doluncaya kadar hiçbir şekilde eşyanın üzeri açılmaz.

İlginizi Çekebilir: Sevgi Duası

Eşyanın üzerine “mazmun okunması”

Mazmun kelimesi sembol demektir. Büyü yapan üstat aşık ettirilecek kadın ve erkek için birer sembol belirler. Tüm büyü uygulamalarında kişilerin adı yerine bu semboller kullanılır. Mesela kadın için “yıldız”, erkek için “bulut” denilebilir. Ya da erkek için “mavi” kadın için “kırmızı” rengi mazmun olarak seçilebilir.

Mazmun olarak alınan kelimenin aslında bir önemi yoktur. Yapılan şey büyü uygulamasında kişilerin adını gizli tutarak amaca ulaşmaktır. Sıcaklık büyüsünde duygularına yön verilecek kişilerin adının açıkça söylenmesi bazı olumsuz durumlara yol açabilir. En yaygın görülen risk ise istenmeyen kişilerin büyü nedeniyle aşık ettirilmesidir. İşte bu riskten korunmak için kişilerin adı yerine mazmunları yani sembolleri kullanılır.

Büyünün bu aşamasında seçilen mazmunların her biri 41’er defa okunmaktadır. Bu okumalar yapılırken erkeğin ismi bir defa kadının ismi bir defa söylenir. Bu şekilde 41 defa erkeğin ismi, 41 defa da kadının ismi zikredilmektedir.

Özel eşyanın “aydınlığa serilmesi”

Eşyanın güneş ışığına bırakılmasına “aydınlığa serilme” denilmektedir. Burada önemli olan husus eşyanın başka insanlar tarafından görülmemesidir. Eğer güneşe bırakılan eşya başkası tarafından görülürse büyü bozulur.

İşte bu sebepten ötürü alınan eşya yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek güneşe bırakılır. Bazı medyumlar ise üstü açık, etrafı kapalı bir kutunun içine eşyayı bırakır ve kutuyu da yüksek binaların çatısına bırakır.

Sıcaklık büyüsünün son aşaması: defin uygulaması

Büyünün son aşamasında özel eşya, bulunduğu yerden alınarak toprağa gömülür. Bu işlem tıpkı bir kişinin defnedilmesi gibi titizlikle yapılır.

Eşya gömülürken kadın ile erkeğin isimlerinin yerine kullanılan sembolik isimler yeniden 41’er defa okunur. Bu sırada büyüye tesir etmesi istenen 7 farklı hüddamın (cin taifesinden kişilerin) ismi de söylenir. Büyüyü tesirli kılan ve kişilerin duygularına yön veren asıl güçler bu hüddamlardır.

Sıcaklık büyüsü kaç günde tutar?

Sıcaklık büyüsünün son aşaması olan “defin uygulaması” da bitince büyü tutmaya başlar. Ancak büyünün asıl tesirini ortaya çıkarabilmesi için üzerinden bir hafta geçmesi gerekir. 7 gün bitip 8’inci güne girilince kişinin bütün duyguları farklı bir hal almaya başlar. Artık büyünün etkisinde kalan kişi duygularını kendisine itiraf eder ve gerçekten kalbinde sıcaklık hissi duyar.

Sıcaklık büyüsünün tesirleri kalıcı değildir

Büyü ile yapılan duygu değişiklikleri kalıcı değildir. Sıcaklık büyüsünde de tesir süresi 14 aydır. Bu süre dolunca kişi büyünün tesirinden kurtulur. Büyü yaptıran kişiler bu gerçeğin farkındadır. Bu nedenle 14 aylık süre dolmadan karşıdaki kişi ile kopmaz bağlar kurmak için ellerinden geleni yaparlar. Pek çok kişi bu süre dolmadan nikah kıymakta veya başka yollarla ilişkisini garanti altına almaya çalışmaktadır.

Sıcaklık büyüsünün tesirleri bitince çift arasında genellikle ciddi huzursuzluklar baş göstermektedir. Ancak bazen çiftler sosyal baskı nedeniyle birlikteliğe devam etmekte ve mutsuz olma pahasına “uyumlu bir çift görüntüsü” vermektedir.

Sıcaklık büyüsünden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi: En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Özel yaşamda mutluluğu yakalamak için büyüye başvurmak hem ciddi riskler barındırmaktadır hem de büyük günahtır. Büyünün caiz olmadığı dini kaynaklarda açıkça beyan edilmektedir. Bu itibarla sevgili okurlarımıza büyü gibi şer uygulamalar yerine duaların muazzam gücüne başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

İlginizi Çekebilir: Kilit Büyüsü En Etkili Kendine Bağlama Uygulamasıdır

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top