Sevgi Duasını Doğru Yapan Herkes Mutlu Oluyor

Doğru Sevgi Duasını Yapıp Muradına Kavuşamayan Hiç Kimse Yok

Sevgiye aç bir toplumda yaşıyoruz, herkes birbirini yargılıyor ve hiç kimse birbirini anlamıyor. İletişim becerilerimiz oldukça kısıtlı ve eksik, bu nedenle içimizdeki sevgiyi diğer insanlara aktaramıyor, onların bizimle ilgili düşüncelerini ve duygularını öğrenemiyoruz maalesef.

  • Sevginin bu kadar az olduğu bir ortamda sevgiyi artırmak, dini değerlerimiz açısından da oldukça önemlidir ve zaten bu husus Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’ın da tavsiyesidir. Bu nedenle size sevgi duası başlığı altında özel bir dua ve uygulama sunarak toplumumuzda bulunan bu eksikliği bir nebze de olsa giderme yoluna gitmek istedik.

Şimdi sevgi duası öncesinde ve sonrasında kendi halimi size arz etmek ve içinde bulunduğum durumu tablolaştırmak, size tasvir etmek istiyorum. Bu sayede sevgi duasının ne kadar etkili bir uygulama olduğunu ve tılsımlı bir etki ile insanları hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayıp amaçlarına ulaştırdığını, onlara saadet kapılarını açtığını sizler de görmüş olacaksınız.

Sevgi duasını öğrenmeden önce hayatımın karanlık labirentlerinde ilerlemeye çalışıyor, adeta yürüyen bir ölü gibi ne yapacağımı bilemiyor ve karanlık bir sokakta yol alan bir insanın önündeki ve arkasındaki insanları ya da varlıkları görememesi gibi ben de karanlık bir sokakta yürüyordum.

  • Bu arada aşık olduğum ve beni sevmesini istediğim kişinin sevgisinden mahrum bir şekilde yaşadığım için yoksunluk sendromu yaşıyordum. Böylesine sevgiye aç bir durumda iken aniden karşıma sevgi duası çıktı ve sevgi duasının mucizesi beni sarıp sarmaladı.

Sonrasında hayatım tamamen istediğim gibi oldu, şatafatlı ve ışıltılı bir hayat içerisinde sevgi duasının sıcak kollarında yaşamaya başladım. Şimdi bu duayı nasıl yaptığımı ve sizin de nasıl yapmanız gerektiğini detaylıca andırırken dikkatlice okuyup sevgi duasının gücünden en güzel şekilde faydalanarak hayatınıza düzen vermeye ve kendi hayatınıza muhabbeti ve sevgiyi katmaya çalışmalısınız.

Şu Dua da İlginizi Çekebilir: Kadeh Duası

Sevgi Duası Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle sessiz bir yere geçip yanınıza da bir tane hurma alın, bu hurmayı 2 dizinizin arasına yerleştirip üzerine 21 kez Ya Vedûd ismi şerifini okuyun.

  • Ya Vedûd ismi şerifini 21 defa okuduktan sonra yine 21 defa Ya Câmi ismi şerifini okuyun ve bu esmadan sonra ise yine 21 defa Ya Hannan, ardından da 21 kez Ya Mennân ve nihayet 21 defa da Ya Deyyan esmasını okuyun.

Bu esmaların her birini önünüzdeki hurmanın üzerine 21’er defa okurken Cenabı Hakk’ın her bir esmasının müthiş bir enerji ile dolu olduğunu tefekkür etmeye çalışın ve Cenabı Hakk’ın esmalarını telaffuz etmenin, bunu yaparken de Allah’ın yardımını ve merhametini temenni etmenin adeta kilitli bir kapıyı açan bir anahtar görevi gördüğünü de düşünmeye gayret gösterin.

Bu okumaları yaptıktan sonra önünüzdeki hurma üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyun:

Sevgi Duası ve Anahtar Hükmünde Olan Kelimeler

  • “İlahi esmayı hüsnanın faziletleri ve bereketi şimdiye kadar gelmiş geçmiş olan ve dünya misafirhanesinde bulunma şerefine ulaşan bütün insanların imdadına yetişmiş, onları sıkıntıdan ve darlıktan kurtarıp genişliğe, ferahlığa ve inşiraha kavuşturmuştur. Senin varlığın esmalarının fazileti ile bilinir, senin yüceliğin, kudretinin her mahluka ve her varlığa sirayet eden gücü ile ortaya çıkar ve tecelli eder. Ne olur sevgi duasını yaparken bana bağlanmasını istediğim insanı ve diğer bütün insanları bana sevgi ve muhabbet ile bağla, merhametinin sıcaklığını sevgiye yansıt ve sevgiyi benim kalbime nakşet. Yüzüme ve varlığıma nur üstüne nur yağdır. Okuduğum esmalarının hatırı için bana faziletini kısmet eyle ve nasibimi arttır, amin.”

Bu güzel duayı hurmanın üstüne okuduktan sonra şimdi hurmayı elinize alıp afiyetle yiyin ve çıkarmış olduğunuz çekirdeğin üzerine Nur Suresinin 33. ayeti olan şu mübarek ayeti okuyun.

“Velyesta’fifillezîne lâ yecidûne nikâhan hattâ yugniyehumullâhu min fadlih, vellezîne yebtegûnel kitâbe mimmâ meleket eymânukum fe kâtibûhum in alimtum fîhim hayren, ve âtûhum min mâlillâhillezî âtâkum, ve lâ tukrihû feteyâtikum alel bigâi in eradne tehassunen li tebtegû aradal hayâtid dunyâ ve men yukrıhhunne fe innellâhe min ba’di ikrâhihinne gafûrun rahîm.”

Nur Suresi’nin 33. ayeti olan yukarıdaki kutsal ayeti hurma çekirdeğinin üstüne okuma işlemini bitirdikten sonra bu çekirdeği sürekli yanınızda taşıyarak sevgi duasının enerjisini ve gücünü kendi üzerinize çekmeye, bu fazileti sürekli bir şekilde yaşamaya çalışmalısınız.

Sevgi Duası Yaparken Şu Önemli Noktaları Gözden Kaçırmayın Sakın

Sevgi duasını yaparken şu önemli noktayı asla ihmal etmemelisiniz ki bu dua sadece ve sadece cumartesiyi pazara bağlayan gece teheccüd namazı kılındıktan sonra yapıldığında tam manası ile etkisini gösterir.

  • Zira İslam alimleri sevgi duasının teheccüd namazını müteakip yapılmasının faziletine özellikle vurgu yapıp bu noktada biz insanları uyarmaya çalışmışlardır.

Bu nedenle siz de cumartesiyi pazara bağlayan gece yatsı namazını eda edip uyuyarak belli bir süre sonra uyanıp teheccüd namazı kılıp ardından da sevgi duasını gerçekleştirerek muradınıza kavuşmayı temenni etmelisiniz.

Şu tavsiyenin faziletinden de istifade edebilirsiniz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top