Şahmeran Duası Gerçekten Hayatıma Dokundu

Şahmeran Duası Ya Latif Esmasıyla Yapılınca Çok Etkili Oluyor

Şahmeran duasının insanlar üzerinde, bilhassa onların kalbi üzerinde acayip şekilde tesirli olduğunu fark ederek bu uygulamanın gerçekten insanlara fayda sağladığını gördük.

 • Onların hayatlarında ciddi değişimlere vesile olduğunu anladık, bunu bize gelen okuyucu yorumlarından anladığımız gibi çevremizde bulunan ve kendilerine şahmeran duası tavsiye ederek hayatlarında değişim oluşturmaya çalıştığımız insanların tecrübelerinden de çıkardık.

Evet, bize gelen okuyucu yorumları şahmeran duasını yapan kişinin karşı tarafın kalbini ve aklını adeta ele geçirdiğini ve ona istediği yönü ve istediği istikameti verdiğini kanıtlamaktadır. Bununla birlikte çevremizde kendisine şahmeran duası tavsiye ettiğimiz insanlardan aldığımız geri dönüşler de genellikle bu doğrultudadır.

 • Size bu yazımızda en doğru ve orijinal şahmeran duasının nasıl yapılması gerektiğini anlatacağız ve bunu yaparken aynı zamanda okuyucu yorumlarını, bu dua hakkındaki ilginç tespitlerini de sunacağız.

Dikkatlice okursanız şahmeran duası hususunda birçok önemli bilgiyi edinebilirsiniz ve bu duayı tek başınıza evde yapabilecek konuma gelebilirsiniz. Evvela okuyucu yorumlarından birkaç tanesini sunalım:

Şahmeran Duası ile Sevdiğim Erkeği Elde Ettim

 • Şahmeran duası ile tanışmadan, böyle bir dua olabileceğine hiç ihtimal vermiyordum, çünkü sevdiğim erkek ona her türlü uygulamayı yaptığım ve onu her şekilde kendime bağlamaya çalıştığım halde daima bana karşı soğuk davranıyor, benden uzaklaşmanın ve benden nefret etmenin bir yolunu buluyordu.
 • Bu nedenle aşık olduğum erkeğin kalbine söz geçirebilmenin tamamen imkansız olduğunu düşündüğüm için şahmeran duası gibi bir duaya da hiçbir şekilde fırsat vermiyordum. Bu olaydan tamamen umudumu kestiğimi ve sevdiğim erkeğin bana hiçbir şekilde iltifat etmeyeceğini ve aşık olamayacağını düşündüğüm için böyle bir umutsuzluk içerisinde bulunuyordum.
 • Ne var ki şahmeran duasını anlayıp uyguladıktan sonra ve bu duayı bilhassa Ya Latif esması ile yapmam gerektiğini anladıktan sonra, duayı uyguladım; inanılmaz bir şekilde tam bir hafta içerisinde sevdiğim ve aşık olduğum erkeğin bana sevgi gösterileri ile geldiğine ve beni delicesine sevdiğine şahit oldum.
 • Bu durum karşısında ilk etapta hayret ettiğim halde sonrasında kendisine danıştığım bilgili insanların beyanlarına göre bu durum gayet normal bir durummuş; çünkü daha öncesinde de binlerce insan şahmeran duası ile bu şekilde değişimler yaşamış.”

Şimdi de başka bir okurumuzun şahmeran duası hakkındaki beyanlarını aktarıyoruz:

 • “Eşimin bana karşı tavırları gittikçe soğuklaştı, onun benimle alakalı düşünceleri de gitgide kötüleşmeye başladı, bir noktadan sonra öyle bir hal aldı ki eşim artık beni hiç sevmediğini tavırları ve davranışlarıyla gösterdiği gibi sözleri ile de ifade etmeye başladı.
 • Böylesine kötü bir süreçte, eşimi çok sevdiğim için onun benden ayrılması ve benden nefret etmesi psikolojimi tamamen yıkacak ve beni tamamen mahvedecekti. Bu nedenle çevremdeki insanlara danışarak şahmeran duasını yaptım.
 • Ortalama 1 hafta içerisinde eşimin yeniden bana değer verdiğini, beni çokça sevip koruyup kolladığını görmenin huzuruna erdim. Şahmeran duasının bu kadar güçlü bir etkiye sahip olduğunu önceden bilseydim, zaten başka hiçbir şey yapmadan bu uygulamayı gerçekleştirirdim.”

İlgili Yazı: Hazreti Yusuf’un Güzellik Duası

Evet gördüğünüz gibi bu dua ile insanların yaşadıkları değişimler hakikaten çok güzel ve motive edici, şimdi böylesine güçlü bir şahmeran duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatalım:

Şahmeran Duası Ya Latif Esmasıyla Uygulanır

Sessiz bir yere geçip yanınıza bir çay kaşığı dolusu karabiber alarak bu karabiberi bir peçetenin üzerine koyun ve bu sessiz yerde bir çay kaşığı dolusu karabiber koymuş olduğunuz peçeteyi önünüze koyup üzerine 7 defa Fatiha Suresi okuyun, ardından da bu peçetenin üzerine 21 defa Ya Latif esması okuyup şunları söyleyin:

 • “Lütfuna ve merhametine itimat ederek sana samimiyet ile yönelen kullarının en güzel mertebelere çıktığını ve onların en güzel makamlarda senin varlığın ile hoşnut olduğunu biliyoruz. Ya Latif, insanlara gösterdiğin merhamet, sınırsız cömertliğinden ve sonsuz kudretinden kaynaklanmaktadır; sınırsız cömertliğini ve sonsuz kudretini esas alarak seni tefekkür etmenin bilinci içerisinde şahmeran duasının niyetini sana arz ediyorum. Kalbimdeki masum duygulara yönelmeni ve nazar etmeni temenni ediyorum, bana merhametinin güzelliklerini göster, beni yarı yolda kalanların bahtsızlığı içerisinde bırakma Allah’ım.”

Bu ifadeleri telaffuz ettikten sonra şahmaran duasını bitirmek için, içine bir çay kaşığı dolusu karabiber koymuş olduğunuz peçeteyi iyice katlamalı, başka insanların göremeyeceği bir yerde saklayarak uygulamayı bitirmelisiniz.

 • Sonrasında da bu peçeteyi 7 gün boyunca orada sakladıktan sonra alıp çöpe atarak uygulamayı tamamen bitirmiş olacaksınız.

Burada bu uygulamayı yaparken Ya Latif esmasını düzgün bir şekilde telaffuz etmeye çalışmanız gerektiğini hatırlatalım ve uygulama öncesinde abdest alarak iki rekat namaz kılanların şahmeran duasından çok daha fazla etki gördüğünü ve onun enerjisinden daha güzel bir şekilde istifade ettiğini de dile getirelim.

Şu tavsiye de size çok fazla fayda sağlayacaktır:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

1 thought on “Şahmeran Duası Gerçekten Hayatıma Dokundu”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top