Saç Büyüsü En Etkili Bağlama Büyüsüdür

Saç büyüsü uzun süre etkili olan kendine aşık ettirme ve bağlama uygulamasıdır

İnsanlık tarihinin belki de en eski büyülerinden biri olan saç büyüsü günümüzde de yaygın olarak icra edilmektedir. Büyünün yapılması için etkilenecek kadın ya da erkeğin bir tel saçı yeterli olmaktadır.

Saç büyüsü bozdurulmadığı müddetçe tesirleri devam eden bir büyüdür. Hızlı biçimde tutması ve ciddi riskler barındırmaması gibi özellikleri nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Saç büyüsü etkilediği kadınlar ile erkeklerin mutlu olmalarını mı sağlar?

Kendisine saç büyüsü yapılan insanlar büyünün etkisiyle aşık olduklarını bilmezler. Onlar doğal olarak birisine aşık olduklarını ve hayatlarının aşkını bulduklarını düşünürler. Bu büyük yanılgı içinde mutlu bir hayat sürdürürler. Ancak gerçekte büyünün etkisi ile bu şekilde hissetmektedirler.

Kendisine saç büyüsü yapılan pek çok kişi büyü bozulduktan sonra kendilerini büyük bir boşlukta hissetmiş ve sonraki yaşamını mutsuz geçirmiştir. Hatta büyünün tesirinden kurtulan insanların birçoğu “Keşke beni yaşadığım bu güzel rüyadan uyandırmasaydınız!” diyecek kadar eski yaşamına bağlıdır.

İşte bu nedenle saç büyüsü yaptırmayı planlayan kişilerin çok detaylı düşündükten sonra karar vermeleri en doğru tercih olacaktır. Çünkü saç büyüsünün geri dönüşü yoktur ve bu büyü bir defa yapıldıktan sonra insanların hayatını büyük ölçüde değiştirir.

Saç büyüsü evli kişilere yönelik de yapılabilir mi?

Saç büyüsü yaygın olarak bekar kişilerin kalbini kazanmak için yapsa da ne yazık ki bazen evli şahısları aşık ettirmek için de bu büyüye başvurulmaktadır.

Bu durumda kısa sürede kişinin eşinden ayrılmasına neden olur. Eşini ve ailesini bırakan kişi bütün benliği ile büyü yaptıran şahsa yönelir.

İlginizi Çekebilir: Mum Büyüsü

Saç büyüsü yaptırmak için aşık ettirilecek kişinin bir tel saçı yeterlidir

Günümüzdeki bakış açısı ile düşünüldüğünde sevgilinin saçından bir tel almak çok basit gibi görünebilir. Ancak tarihte kadının saçı namahrem kabul edildiği için yabancı bir insanın ona ulaşması son derece zordur.

Kadının yabancılarla diyaloğa girmesinin pek mümkün olmadığı İslam ülkelerinde ise saç büyüsünün icra edilmesi çok daha zordur. Çünkü bu ülkelerde kadının saçına ulaşmak büyük çaba gerektirmektedir.

Ancak günümüzde ufak bir gayretle istenilen kadının veya erkeğin saç teline ulaşmak oldukça kolaydır.

Saç büyüsü nasıl yapılır?

Saç büyüsü 4 aşamada yapılan bir büyüdür. Büyünün uygulama tarzı kolay gibi görünmektedir. Ancak büyü sırasında gözden kaçırılmaması gereken bazı önemli detaylar vardır. Bu itibarla riske girmek istemeyen insanlar büyünün yapılışını bu alandaki uzman kişilere bırakmaktadır.

Saç büyüsünün 4 aşamasında yapılan uygulamalar kısaca şöyledir:

Saç büyüsünde telkin aşaması

Alınan saç teli üzerinde aşık ettirecek kişinin isminin belli bir sayıda okunmasıdır. İsmin kaç defa okunacağı kişinin kadın ya da erkek olmasına ve ismindeki harf sayısına göre değişiklik gösterir.

Kişinin ismi söylenirken annesinin adı da söylenir. Zira büyü uygulamalarında insanlar babalarının ismiyle veya soyadlarıyla anılmazlar. Saç büyüsü de dahil olmak üzere bütün büyü uygulamalarında insanların kimliği annelerinin ismi ile tespit edilir.

Alınan saç telinin sembolik olarak kefen içine konması

Büyünün bu aşamasında üzerine isimler okunmuş saç teli avuç içi büyüklüğünde beyaz ve temiz bir bezle sarılır. Büyü ritüellerinde bu uygulamaya “kefenleme” adı verilir. Yapılan bu uygulamanın amacı büyünün ölünceye kadar tesir göstermesidir.

Saç teli söz konusu bu beyaz bez içinde sadece birkaç dakika bekletilir ve ardından yeniden kişilerin isminin okunmasına geçilir.

İlginizi Çekebilir: Geri Getirme Büyüsü

Saç büyüsünde tekrir aşaması

Büyünün bu aşaması aslında telkin aşamasının tekrarıdır. Zaten “tekrir” kelimesi de “tekrar” sözcüğü ile aynı anlama gelmektedir.

Bu aşamada yine aşık ettirilecek kişinin ismi belli sayıda tekrar edilir. Ancak ilk aşamadan farklı olarak kendisine aşık ettirilecek kişinin adı da belli sayıda söylenir.

Eğer ortaya çıkacak aşkın önünde engel olabilecek insanlar varsa bunların da adı söylenir. Büyü uygulaması sırasında ismi geçen kişiler de büyünün etkisine kapılacağı için hiçbir şekilde ilişkiye karşı durmazlar ve yaşanacak aşkı onaylarlar.

Saç büyüsünde son aşama: defin uygulaması

Büyünün son aşamasında saç teli yeniden beyaz bez parçasına sarılır ve yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Saç telinin bulunup çıkarılmaması büyünün bozulmadan etkisini sürdürmesi açısından büyük önem taşır.

Saç büyüsü kaç günde tesir gösterir?

Saç büyüsü yapıldığı ilk günden itibaren etkilerini göstermeye başlar. Ancak büyünün kişinin bütün kalbine hükmetmesi için yapılışının üzerinden 14 gün geçmesi gerekir. Bu vade dolduğunda büyünün etkisine kapılan kişi karşı konulamaz duygularla büyü yaptıran kişiye aşık olur.

Saç büyüsü gibi büyük günahlardan uzak durun ve dilek duaları ile mutluluğu yakalayın!

Saç büyüsü yaptırarak özel hayatında mutluluğu yakalamaya çalışan insanlar bilmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve büyük günahtır. Kuran’da ve hadislerde büyünün her türü yasaklanmıştır.

Yazımızı noktalamadan önce sevgili okullarımıza büyüden çok daha hayırlı bir yol olan dualar ile ilgili önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Özel hayatınızda mutluluğa helal yollardan kavuşmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız. Bu eserde bulunan birbirinden tesirli dualar okurlardan çok olumlu yorumlar almaktadır ve inşallah sizin hayatınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top