Sabun Büyüsü Pek Çok Kötülüğün Kaynağıdır Dikkat

Sabun büyüsünün yapılış amaçları, uygulanma tarzı ve bozdurulması

Sabun büyüsü tarihteki en eski büyü uygulamalarından biridir ve insanların tüm hayatını alt üst edecek kadar tesirlidir. Bu büyü birkaç gün gibi kısa bir sürede güçlü biçimde etkilerini gösterir ve kişinin yaşamında büyük sorunlara yol açar.

Bu yazımızda sabun büyüsü hakkında detaylı bilgiler vererek okurlarımızı konu hakkında aydınlatacağız. Yazımızın sonunda ise büyü uygulamalarından çok daha güvenilir ve etkili bir yol hakkında tavsiyelerde bulunacağız.

İşte insanlık tarihinin en eski ve en etkili büyülerinden biri olan sabun büyüsü hakkında merak edilen her şey

Sabun büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek için uygulanır?

Sabun büyüsü kara büyü kategorisindedir. Yani bu büyü, kötü amaçların gerçekleşmesi için uygulanmaktadır.

Sabun büyüsü her türlü kötü niyetin gerçekleşmesi için uygulanabilecek bir büyüdür. Ancak uygulamaya yaygın olarak şu amaçlar için başvurulduğunu ifade etmek gerekir:

  • İnsanların sağlıklarını bozmak ve vücudun değişik bölgelerinde hastalık oluşmasına neden olmak
  • İnsanların duygularını yanlış yönlendirmek, sevgiyi nefrete çevirmek ve ayrılıkların meydana gelmesine neden olmak
  • Kişiyi intihara sürüklemek
  • Basireti bağlayarak kişinin önemli konularda yanlış kararlar vermesine neden olmak
  • Zihinsel melekelere zarar vermek yani kişiyi delirtmek
  • Konuşma yeteneğini engellemek, kişinin dilinin bağlanmasına neden olmak
  • Kişiye devamlı hata yaptırmak ve başarısız olmasına neden olmak
  • Kişinin halsiz, yorgun, hasta ve mutsuz olmasını temin etmek

Burada ifade edilenler dışında sabun büyüsü daha pek çok farklı alanda uygulanmakta ve insanların hayatını olumsuz etkilemektedir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır?

Sabun büyüsü gerçekten de bir kalıp sabun ile yapılmaktadır. Büyünün esası sabun kalıbına biçim vererek küçük bir heykelcik yapmak ve ardından bu heykelciğe iğneler batırmaktır. Ancak büyünün icrası bu kadar basit olmayıp çeşitli ritüellere dayanır.

Sabun büyüsünün 5 temel aşamasında yapılan uygulamalar hakkında kısaca şunlar söylenebilir:

Sabun büyüsünde heykelcik yapılma aşaması

Bu aşamada kendisine büyü yapılacak kişiyi temsil edecek küçük bir heykelcik yapılır. Bir sabun kalıbı alınarak fazlalıklar törpülenir ve kalıba insan görünümü kazandırılır.

Sabun büyüsü için yapılan heykelin usta işi bir eser olmasına gerek yoktur. Genel itibari ile bir insanı andırması yeterlidir. Ancak büyünün yapıldığı kişinin kadın veya erkek olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir. Bunun için üstatlar genellikle kadın ile erkeğin cinsel uzuvlarını daha belirgin göstererek cinsiyetin vurgulanmasını sağlamaktadır.

Heykelin “nam alma” aşaması

Nam alma yani “isim alma” aşamasında büyüyü yapan üstat sabun kalıbından yapılan heykelciğe 12 defa adını söyler. Bu uygulamada amaç heykelcik ile büyülenecek kişi arasında özdeşlik kurmaktır.

Heykelcik üzerine ismin 12 defa okunmasının başka bir sebebi ise 12 rakamının büyü uygulamalarında “çözülmesi en zor sayı” olmasıdır. Bu rakam aynı zamanda büyünün kolayca bozulmasına da engel olmaktadır.

Büyünün yapılış maksadına göre iğnelerin batırılma aşaması

Bu aşamada büyü hangi amaçla yapılacaksa heykelciğin ilgili noktasına iğne batırılmaktadır. Örneğin kişinin delirtilmesi isteniyorsa iğneler heykelin kafasının arka tarafına batırılmaktadır. Eğer kişinin duyguları değiştirilecekse karın bölgesinin sol tarafına iğne saptırılmaktadır.

İğne büyüsünde bu örneklerdeki gibi hangi amacın gerçekleşmesi isteniyorsa ona uygun noktaya iğne batırılmaktadır. Bazen birden fazla iğne de kullanılabilmektedir. Bu durumda büyü kişiyi farklı alanlarda etkilemekte ve tesiri artmaktadır. Ancak birden çok iğne kullanıldığında iğnelerin ucu sabun içinde kesinlikle birbirine temas etmemelidir.

Sabun büyüsünde suya defin aşaması

İğne batırılan heykelcik gece vakti ırmak, göl, deniz gibi bir su kaynağına atılmaktadır. Bu işleme “suya defin aşaması” denir. Çünkü heykelcik suya atılınca tıpkı bir ölünün gömülmesi gibi hareket edilir.

Sabundan yapılmış heykelciğin suyun derin bir yerine atılması isabetli olacaktır. Çünkü sabun kalıbı insanlar tarafından görülmemeli ve çıkarılmamalıdır. Eğer sabun kalıbı bulunup alınırsa veya tesadüfen karaya çıkarsa büyü kendiliğinden bozulur.

Sabun büyüsünün mühür aşaması

Büyünün son aşamasına mühür aşaması denir. Bu aşama büyünün tutmaya başladığı eşiktir. Heykelciğin suya atılmasından 7 gün sonra icra edilmektedir. Zira bu 7 günlük sürede sabun suda erimeye başlamaktadır ve büyü mühürlenmek için hazır hale gelmektedir.

Büyünün mühürleme aşamasında kişi heykelciğin atıldığı su kaynağına gider ve heykelin ismini anarak onu 12 defa çağırır. Eğer bu sırada sembolik olarak heykeli yapılan ve büyülenecek kişi bu seslenmelere cevap vermezse büyü tutmaya başlar.

Sabun büyüsü kaç günde tutar?

Sabun büyüsünün ilk 4 aşaması bir günde tamamlanabilir. Ardından 7 günlük bekleme sürecinden sonra büyünün mühürleme aşaması da icra edilir. Yani büyü 8. günde tutmaya başlar.

Sabun büyüsü 8 gün gibi kısa bir sürede tutar ve büyünün tesiri her geçen gün biraz daha artar. Diğer büyülerin aksine sabun büyüsünün etkileri zamanla azalmaz ve devamlı tesirleri artar. Büyünün yapılışının üzerinden ne kadar zaman geçerse büyüyü bozmak o kadar zor olur.

Sabun büyüsünün yön değiştirmesi riskine karşı dikkatli olunmalıdır

Sabun büyüsü kara büyülerden biridir ve büyünün tüm aşamaları büyük bir dikkatle yerine getirilmelidir. Eğer büyünün aşamaları icra edilirken herhangi bir hata yapılırsa büyü yön değiştirir.

Büyünün yön değiştirmesi yapılan uygulamanın asıl amacı dışında başka bir amaca yönelmesidir. Yani sabun büyüsü ayırma maksadıyla yapılmışsa yön değiştirdiğinde intihara sürükleyen büyü haline gelebilir ya da sağlığı bozmak için yapılan bir sabun büyüsü delirtme büyüsü biçiminde tesir gösterebilir.

Sabun büyüsünün telafisi mümkün olmayan sorunlara neden olmaması için mutlaka işinin ehli olan üstatlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Sabun büyüsü nasıl bozdurulur?

Sabun büyüsü telafisi güç sıkıntılara yol açtığı için vakit kaybetmeden bozdurulması gerekmektedir. Bazı kaynaklarda sabun büyüsünde kullanılan heykelciğin zamanla eridikten sonra batırılan iğnenin suyun dibinde kalacağı ve bu iğnenin bulunup çıkarılması halinde büyünün bozdurulabileceği söylenmektedir. Söz konusu bu yolla başarıya ulaşmak yani sudaki iğneyi bulup çıkarmak neredeyse imkansızdır. Dolayısıyla bu yöntemle büyüyü bozmaya çalışmak gerçekçi bir yaklaşım değildir.

Sabun büyüsünü bozdurmak için bazı üstatlar yeni bir büyü yapmaktadır ve büyünün etkilerini karşılamaya çalışmaktadır. Ancak bu yöntemin bazı tehlikeli riskleri vardır.

  • Sabun büyüsünün bozdurulması için başvurulan en güvenilir ve en etkili yöntem ise büyü bozma duaları okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmaktır.

Büyü bozma duası Felak ve Nas surelerinden oluşmaktadır ve Muavvizeyetyn adını almaktadır. Bu duanın peş peşe üç defa okunması halinde en tesirli büyüler dahi hemen hükümsüz bırakılabilmektedir.

Büyü yapmanın dinen caiz olmadığını bilin ve isteklerinize ulaşmak için duaların muazzam gücünden istifade edin!

Büyü yapmak hem Kuran ayetlerinde hem de peygamber efendimizin hadislerinde kesin bir dille yasaklanmıştır. Bu itibarla bilinçli müminlerin bu şer uygulamalardan uzak durması zorunluluk arz etmektedir.

Müminler dilek ve hacetlerinin gerçekleşmesi için büyü yapmak yerine duaların muazzam gücüne başvurmalıdır. İnşallah helal yolları takip edip niyazda bulunan kişilerin elleri boş çevrilmeyecek ve duaları kabul görecektir.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza etkili ve sahih dualara yer veren geniş kapsamlı bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eserdeki dualar pek çok müminin yaşamında olduğu gibi inşallah sizin yaşamınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Dilerseniz Karabiber Büyüsü başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top