Papaz Büyüsünü Deşifre Ediyoruz, Şaşıracaksınız!

Papaz büyüsü hakkında bilinmeyen enteresan detaylar

Papaz büyüsü günümüzde bile en yaygın biçimde başvurulan kara büyülerden biridir. Çok hızlı etki gösteren ve bozdurulmazsa etkileri ömür boyu süren bir uygulamadır. Kadın-erkek, genç-yaşlı her kesimden insanı kısa sürede etkileyebilir.

Papaz büyüsü şu amaçları gerçekleştirmek için başvurulan bir uygulamadır:

 • İnsanların sağlığını bozmak, onların hastalanmasına neden olmak
 • Kişiyi intihara sürüklemek veya kendi elleriyle kendilerine zarar vermelerine neden olmak
 • Akli melekeleri yok edip kişinin delirmesine neden olmak
 • Birbirini seven insanları ayırmak, aşıkların arasını bozmak, yuvaları dağıtmak.
 • Aile huzursuzluğuna neden olmak
 • Kişinin yanlış kararlar almasına sebep olmak
 • İnsanları iradesiz hale getirip onları önemli konularda ikna etmek
 • Kişinin maddi yönden zarar görmesine neden olmak

Ayrıca bir insanın hayatında sıkıntıya sebep olabilecek her türlü kötü durum papaz büyüsü ile ortaya çıkarılabilir. Bu tesirli büyü zarar vermek maksatlı yapılır. Bu nedenle de kara büyü kategorisinde kabul edilir.

Bu yazımızda 7 maddede insanların hayatını altüst eden papaz büyüsü hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Böylece bu büyünün gerçek yüzünü okurlara göstererek bu konuda tedbir olmalarına yardımcı olacağız.

İşte papaz büyüsü hakkında merak edilen tüm önemli detaylar:

Bu büyüye neden “papaz büyüsü” adı verilmiştir?

Papaz büyüsünün gerçekte Hristiyan din görevlisi olan papazlarla hiçbir alakası yoktur. Halk arasında papaz büyüsü ismi duyulduğunda genellikle akla Hristiyan papazlar gelir. Halbuki bu büyüyü ilk defa uygulayanlar İran’daki büyü üstatlarıdır.

Büyü yapan İranlı üstatlar büyü uygulaması sırasında papaz elbisesine benzeyen geniş bir giysi giyerlerdi. Yüzlerini de örterlerdi. Böylece kimliklerini gizlemeye çalışırlardı. Çünkü büyünün korkunç etkileri nedeniyle pek çok insan onlara düşman olabilirdi. İran’da bu büyü ile meşgul olan kişilere eski kaynaklarda “piri mugan” adı verilmektedir. Zaten papaz büyüsünün kadim büyü kitaplarındaki ismi de “piri mugan büyüsü” şeklinde geçmektedir.

Sonraki dönemlerde başka ülkelerde de bu büyü yapıldığında büyü yapan üstatlar aynı biçimde giyinmeye devam etmişlerdir. Bu nedenle halk arasında bu büyüye papaz büyüsü adı verilmiştir.

Papaz büyüsünün yapıldığına dair belirtiler nelerdir?

Papaz büyüsünün bir insana yapılması halinde büyü çeşitli belirtiler gösterir. Bu belirtilerin farkında olan ve büyü tesirini göstermeden gerekli önlemleri alan kişiler büyüden kurtulabilir. Papaz büyüsünün en yaygın belirtileri şöyledir:

 • Uyku problemlerinin ortaya çıkması (aşırı uyuma isteği veya uykuya dalamama)
 • Sürekli eşyalarını kaybetmek ve daha sonra bu eşyaları göz önünde bir yerde bulmak
 • Dil sürçmelerinin sık görülmeye başlanması ve kekemelik. Büyünün tesirindeki kişilerin konuşma yetenekleri fark edilir derecede zayıflamaktadır.
 • Anlamsız huzursuzluk hali ve kapalı alanlarda duramama
 • Bazı geçmiş anıların çok sık biçimde devamlı olarak hatırlanması
 • Kendini yorgun hissetme ve ağır hareket etme
 • Gün içinde farklı konularda defalarca yeni kararlar alma ancak hiçbirisini hayata geçirememe
 • Tuvalette normalden uzun zaman geçirme veya gün içinde çok sık tuvalete girme
 • Sevilip değer verilen bazı insanların kötü huylarının farkına varma veya önceden nefret edilen bazı kişilerin aslında o kadar kötü olmadıklarını düşünme (Bu düşüncelerin aslında gerçeklikle bir ilgisi yoktur. Sadece büyü nedeniyle kişinin bakış açısı değişmiştir.)

Burada ifade edilen belirtiler papaz büyüsünün en yaygın belirtileridir. Bu belirtilerden en az 3 tanesi son zamanlarda ortaya çıkmışsa papaz büyüsünün yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Papaz büyüsü nasıl yapılır?

Papaz büyüsü necis yani pis bir eşya ile yapılan büyülerden biridir. Büyünün temeli kişiden alınan necis bir varlığın üzerine tılsımlı sözcükler okumaktır.

Necis kabul edilen unsurlar “idrar, irin, deri parçaları, dökülen dişler, kan, tırnak ve saçlar”dır.

Büyülenecek kişiden bu necis varlıklardan herhangi birisinin alınması ile büyü yapılabilir. Ancak tarihte papaz büyüsü yapmak için yaygın olarak tırnak ve saç kullanıldığını belirtmek gerekir.

Papaz büyüsü için alınan necis eşya beyaz bir bez parçasının üzerine bırakılır ve gecenin üçüncü çeyreğinde (ortalama saat 01.00 ile 03.00 arasında) çeşitli tılsımlı sözcükler okunur.

Papaz büyüsü için okunan tılsımlı sözcükler Soğd alfabesi ile yazılmış Pehlevice ifadelerdir. Günümüzde Pehlevice diye bir dil yoktur. Bu dil zamanla bozularak Farsça (İran’ın resmi dili) haline gelmiştir. Soğd alfabesi de günümüzde çok az insan tarafından bilinmektedir.

Papaz büyüsünü özel kılan ve çok fazla insan tarafından yapılmamasını sağlayan özelliği buradan kaynaklanır. Papaz büyüsü sadece işinin ehli üstatlar tarafından yapılabilir. Bu büyüyü uygulayabilmek için geniş bir bilgiye ve derin bir tecrübeye sahip olmak şarttır.

Gece yapılan büyü uygulaması sabaha doğru büyü malzemelerinin yakılması ve küllerinin gömülmesi ile sona erer.

Papaz büyüsü kaç günde tutar?

Papaz büyüsünün bütün uygulamaları bir gece içinde yapılıp bitirilir. Ancak büyünün tutması için geçmesi gereken süre 6 gündür.

Büyünün yapılışından sonraki 6 günde kişi yukarıda ifade ettiğimiz belirtileri gösterir. Ancak büyü henüz tam olarak etkisini göstermemiştir. İşte bu 6 günlük sürede büyü bozma çalışmalarının yapılması büyük önem taşır. 6’ncı gün tamamlandıktan sonra papaz büyüsü güçlü biçimde etkilerini göstermeye başlar. 

Papaz büyüsünün yön değiştirmesi ne demektir?

Papaz büyüsü bütün uygulamaları -özellikle tılsımlı sözcüklerin söylenmesi aşaması- titizlikle yerine getirilmesi gereken bir büyüdür. Büyünün yapılışı sırasında herhangi bir hata yapılırsa büyü yön değiştirir.

Papaz büyüsünün yön değiştirmesi büyünün asıl amacından farklı bir hedefe yönelmesi demektir. Bu durumda büyü hedeflenen kişi yerine bambaşka insanları etkileyebilir. Hatta cihet değiştirerek bizzat büyü yaptıran insanlara zarar vermeye başlayabilir.

Papaz büyüsünün yön değiştirmesi nedeniyle hayatları kararan pek çok masum insan vardır. Büyü yapan medyum bu tarz risklerin gerçekleşebileceğini insanlara anlatmaktadır. Ancak amaçlarını gerçekleştirmeyi kafasına koyan insanlar çoğu zaman bu riskleri bildikleri halde büyünün yapılmasını yine de istemektedir.

Papaz büyüsünü bozdurmak için neler yapılmalıdır?

Papaz büyüsünün olumsuz etkilerinden kurtulmak için vakit kaybetmeden büyü bozma çalışmalarına girilmelidir. Çünkü zaman geçtikçe büyünün etkileri artacak ve kişi daha fazla zarar görecektir.

Papaz büyüsünü bozmak için farklı yollar tercih edilse de en güvenilir ve en etkili yöntem büyü bozma duası okumaktır. Kişinin bizzat kendisi veya bir yakını büyü bozma duasını okuyarak papaz büyüsünü hükümsüz bırakabilir.

Büyü bozma duası Muavvizeyetyn adını taşımaktadır. Felak ve Nas surelerinden oluşan bu etkili duayı okuyan müminler inşallah büyünün şer güçlerine karşı korunacaklardır.

İsteklerinin gerçekleşmesini dilemek için büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı

İnsanların büyüye başvurmasındaki temel sebep isteklerinin gerçekleşmesini temin etmektir. Ancak bilinmelidir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve kesin bir dille yasaklanmıştır. Ayrıca büyü yapmanın korkunç riskleri de bulunmaktadır.

İşte bu itibarla dilek ve hacetlerinin gerçekleşmesini isteyen müminlere büyüye başvurmak yerine duaların muazzam gücünden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu hususta inşallah Her Kapıyı Açan Murad Duaları kitabı yaşamınızda hayırlara vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Konuyla ilgili olarak kaleme aldığımız Çingene Büyüsü ve Mum Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top