Nohut Büyüsü Yaptıracaklar Son Derece Dikkatli Olmalı

Nohut büyüsünün size katkı sağlamasını gerçekten istiyorsanız, bu şekilde aşkınızın önündeki engelleri kaldırmak ve sevdanıza gönlünüzün ihtiyacı ölçüsünde kavuşmak arzusunda iseniz, bu makalede sunacağımız bilgileri içselleştirmelisiniz, bu sayede başka insanların yardımına muhtaç olmadan ve başka kişilere müracaat edip boyun eğmek zorunda kalmadan nohut büyüsü uygulamasını gerçekleştirebileceksiniz.

  • Ne ki bu uygulamayı yaparken dikkat etmeniz gereken ve bilmeniz lazım gelen hususlar olduğunu, dolayısıyla makalede sunduğumuz malumatı ve değerli bilgileri tam anlamıyla içselleştirmeniz gerektiğini de aklınızda tutmak durumundasınız.

Zira nohut büyüsü doğru yapılırsa ve işlem basamakları uygun bir şekilde gerçekleştirilirse tam anlamıyla muradınızı gerçekleştirebilecek bir uygulama olduğu halde, yanlış yapılırsa ve işlem basamakları ihmal edilirse ya da atlanırsa, kişiye mağduriyet ve musibet yaşatabilecek bir uygulama olarak da bilinmektedir.

Şimdi dikkatlice okumayı sürdürün:

nohut büyüsü

Nohut Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Nohut büyüsü bir kişinin başka bir insanın kalbine aşk kancası atabilmek ve onun kalbinde derinden derine izler açıp yaralar bırakabilmek maksadına yönelik yapılan bir tılsım uygulamasıdır, öyle ki nohut büyüsünü yaparak karşı tarafın kalbinde onulmaz yaralar açan ve onun aşkını tamamen kendisine yönlendirip kanalize eden binlerce insan olduğu bilinen bir gerçektir.

Dolayısı ile siz de nohut büyüsünü karşı tarafın kalbine aşk kancasını atıp aşk mührünü basabilmek amacına yönelik bir şekilde uygulayabilirsiniz, bunun için 5 adet nohut alıp aşağıdaki uygulamaları harfiyen tatbik etmeniz gerekmektedir.

nohut büyüsü

Nohut Büyüsü Şöyle Yapılır:

5 adet haşlanmış nohut alarak sessiz bir yere geçip kırmızı bir mendil üzerine bu 5 adet nohutu koymanız gerekir.

Bu nohutların haşlanmış olması gerektiğini özellikle vurgulamak isteriz, zira kadim büyü kitapları bize nohut büyüsünde kullanılan 5 adet nohut tanesinin haşlanmış ve iyice kaynatılmış olması gerektiğini bilhassa dile getirirler.

Bu 5 adet nohut tanesini kırmızı bir mendilin üzerine koyduktan sonra gözleriniz kapalı bir şekilde nohut büyüsünün niyetini düşünmeli, tefekkür ederek hangi amacınıza hizmet etmesi için görevli varlıklar olan hüddamları çağıracağınızı da hayal etmeli ve bu tahayyül içerisinde bulunmalısınız.

Bunu ortalama 1 dakika boyunca gözleriniz kapalı bir surette düşünüp tahayyül ettikten sonra, şimdi de gözlerinizi açarak 5 adet nohuttan 3 tanesini sağ elinize, iki tanesini ise sol elinize alarak bunların üzerine şu tılsımlı sözcükleri okumalısınız:

nohut büyüsü

Nohut Büyüsünün Tılsımlı ve Denenmiş Sözcükleri

  • “Ey görevli varlıklar ve kendisinden başka varlıklara da ihtiyaç olması halinde yardım elini uzatmaktan çekinmeyen, korkmayan ve yılmayan hüddamlar! Sizi kendim için istihdam etmek elbette ki sizin şanınız gereğidir ve siz de bana nohut büyüsü için yardımcı olacaksınız. Bunu yaparken dalgalardan istifade edebileceğiniz gibi rüzgarlardan da istifade edebilirsiniz, yapraklar ve çiçekler sizin görevinizi ifa etme aşkınızdan enerjisini sağlayacak ve potansiyeliniz bu sayede artacaktır. Siz kaldırımlardan da destek alırsınız, kadim taşlardan da enerji çekersiniz. İşte gücünüze güç katmak ve enerjinizi arttırmak için 5 adet nohuttan 3 tanesini sağ elimle size ve 2 tanesini sol elimle hizmetinize ifa ediyorum.”

Bu tılsımlı sözcükleri okuyup bitirdikten sonra sağ elinizde bulunan 3 adet nohutu mendilin içerisine koyup sol elinizdeki 2 adet nohutu afiyetle yiyip bitirmeniz gerekir ve mendilin içine koymuş olduğunuz nohutları alıp götürerek başka insanların göremeyeceği bir yerde saklayıp ortalama 3 hafta boyunca orada kalmasını temin etmeniz lazım gelir.

  • Bu uygulama tarif edildiği şekliyle tatbik edilebilirse, birçok insanın aşk hayatında düzenlemeler ve güzellikler yaşandığı gibi sizin hayatınızda da tam anlamıyla istediğiniz şekilde düzenlemeler ve gelişmeler yaşanacaktır.

Ne var ki görevli varlıkların kullanılması ile gerçekleştirilen nohut büyüsü ve buna benzer büyülerin daima bir risk faktörü barındırdığını, dolayısı ile bu sıkıntılardan uzak durmak isteyen insanların da büyüden uzak durması gerektiğini mutlaka aklınızda bulundurmanız gerektiğini de ifade etmek durumundayız ve size büyü gibi tılsımlı uygulamalardan uzak durup şu tavsiyemize de kulak vermeniz gerektiğini hatırlatmak zorundayız:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top