Nohut Büyüsü Hem Aşık Etme Hem Ayırma Büyüsüdür

Nohut büyüsü nedir, niçin yapılır, nasıl bozdurulur?

Ebcet hesabına yani sayıların belli bir düzende birbirini takip etme sistemine dayanan büyülerden biridir. Gerçekleştirilecek amaca göre farklı sayıda nohut seçilerek yapılır. Nohut büyüsü ismi ile meşhur olsa da mercimek, fasulye, buğday veya mısır taneleriyle de yapılabilir. Bazı kaynaklarda sihri-i heban olarak da geçmektedir.

Nohut büyüsü en etkili büyülerden biri olup daha çok özel yaşamla ilgili isteklerin gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Büyü, aslında güçlü bir aşık etme uygulamasıdır. Ancak büyüde yapılacak bazı küçük değişikliklerle ayırıma büyüsü olarak da yapılabilir.

Nohut büyüsü insanları tüm özel hayatını sadece birkaç günde değiştirir

En hızlı tesir gösteren büyülerden biridir. Büyünün yapılışının üzerinden yarım kamer ayı (14 gün) geçtikten sonra insanların hayatı tamamen farklı bir boyut kazanır.

Nohut büyüsü aynı anda hem erkeği hem de kadını etkilemektedir. Aşık etme amacı da  taşısa ayırma maksadıyla da yapılsa insanlar yaşanan şeyleri doğal karşılar. Çünkü her iki şahıs da büyünün tesirine kapıldığı için yaşananların doğal olduğuna inanılır.

Nohut büyüsü için hem kişilerin adı hem de annelerinin adı bilinmelidir?

Aşık olmaları veya ayrılmaları istenen kadın ile erkeğin isimleri tek başına büyü uygulaması için yeterli olmamaktadır. Bu şahısların ayrıca annelerinin ismi de bilinmelidir.

Kadim büyü kitaplarındaki tüm büyü uygulamalarında soy bağı baba üzerinden değil anne üzerinden yürür. Yani kişi babasının ailesinin soyundan değil annesinin ailesinin soyundandır.

Neden nohut büyüsünde devamlı farklı sayıda nohut kullanılmaktadır?

Son zamanlarda yayımlanan bazı kaynaklarda nohut büyüsünün 41 adet nohut ile yapıldığına dair çeşitli açıklamalar yapılmaktadır. Ancak kadim eserlere bakıldığı zaman nohut büyüsünde seçilecek nohut sayısının değişiklik gösterdiği gözlemlenmektedir.

Büyü uygulamasında nohut sayısının farklı olmasının sebebi kadın ve erkeğin isimlerinde bulunan sessiz harf sayılarıdır. Tabi annelerinin ismindeki sessiz harflerin sayısı da önemlidir.

Nohut büyüsünün temelini oluşturan ebcet hesabı Arapçadaki sayı sistemine dayanır. Bu sistemde her harfin bir sayısı vardır. Ancak büyü uygulamalarında sesli harfler alınmaz, büyü sadece sessiz harflerle yapılır.

İlginizi Çekebilir: Yılan Büyüsü

Nohut büyüsü nasıl yapılır?

Nohut büyüsünde kadın ve erkeğin ismindeki sessiz harf sayısı kadar nohut alınır ve nohutlar bir gece bekletilir. Nohutların bekletilmesi sırasında kadın ve erkeğin isimleri belli sayıda tekrar eder.

Eğer aşık etme büyüsü olarak uygulanacaksa nohutların içine iri kaya tuzu atılır. Ancak büyü ayırma uygulaması olacaksa nohutların içine kül katılmaktadır.

Nohutların kapalı bir muhafaza içinde saklanması

Belli sayılarda seçilen ve üzerine belli sayıda okuma yapılan nohutlar herhangi bir torba veya kap içine konur ve ağzı iyice kapatılır. Bu sırada aşık etme büyüsü için nohutların içine tuz, ayırma büyüsü içinse kül katılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Sağlam bir muhafaza içinde saklanan nohutların üzerinde bir kez daha büyüden etkilenecek kişilerin adı okunmaktadır.

Nohutların toprağa gömülmesi

Büyünün son aşamasında nohutlar muhafazaları ile birlikte toprağa gömülmektedir.

Gömülme işlemi tıpkı bir cenazenin defin işlemi gibi belli sözlerin söylenmesi ile yapılmaktadır.

Bu uygulama büyünün son aşaması olup “mühürleme” adını almaktadır. Zira bu uygulama da yapıldıktan sonra büyü tutmaya başlayacak ve insanların hayatına tesir edecektir.

Nohut büyüsü nasıl bozdurulabilir?

Nohut büyüsü insanlara ciddi zararlar veren ve onların mutsuz olmasına neden olan bir uygulamadır. Hatta bazen evli kişilere yönelik yapılmakta ve yuvaların dağılmasına neden olmaktadır.

İşte böylesi durumlarda büyünün bozdurulması büyük önem taşımaktadır.

Nohut büyüsünün farklı bozdurulma yolları vardır. Bu yollar içinde en güvenilir ve en etkili olanı hiç kuşkusuz ki büyü bozma duaları okumaktır. Kuran ayetlerine dayanan bu dualar sayesinde en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Büyü yapmak dinen caiz değildir

Nohut büyüsü ister ayırma büyüsü olarak uygulansın ister aşık etme büyüsü olarak yapılsın her halükarda günahtır. Büyünün dinen caiz olmadığı kutsi kaynaklarda açık bir dille belirtilmiştir. Bu itibarla bilinçli müminler her ne sebeple olursa olsun bu şer uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelidir.

Özel hayattaki dileklerin gerçekleşmesi için duaların muazzam gücüne başvurun!

Nohut büyüsü gibi kişiyi günaha sürükleyecek uygulamalara başvurulmasının en büyük nedeni özel yaşamda mutluluğu yakalamaktır. Niyet iyi görünse de tercih edilen yol doğru değildir ve kişiyi günaha sürükler.

Bilinçli müminlerin büyüden uzak durması ve özel hayatta mutluluğu yakalamak için duaların mucizevi gücüne müracaat etmesi çok daha isabetli olacaktır. Bu hususta okurlarımızın yaşamında hayırlı kapıların açılmasına vesile olacak etkili bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamanın yerinde olacağı kanaatindeyiz.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Nohut Büyüsü Hem Aşık Etme Hem Ayırma Büyüsüdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön