Mum Büyüsü 14 Günde İnsanları Aşık Ettiriyor

Mum büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozdurulma yöntemi

Mum büyüsü, 4 adet mum ile yapılan çok etkili bir aşık etme uygulamasıdır. 2 hafta gibi kısa sürede güçlü biçimde tesirlerini göstererek birbirleri için yabancı kabul edilecek kişilerin dahi aşık olmalarını sağlar.

Tarihte yaygın olarak İran’da uygulanan bu aşık etme büyüsü, Selçuklular devrinden itibaren Anadolu’da da yapılmaya başlanmıştır.

Mum büyüsü kesin sonuç veren, kalıcı bir aşık etme büyüsüdür

Bazı aşık etme büyüleri sadece belli bir süre için etkilerini gösterir. 3 ay, 6 ay, 14 ay veya 7 yıl gibi zaman dilimlerinde etkilerini gösteren ve sonra kendiliğinden bozulan aşık etme büyüleri vardır. Ancak mum büyüsü bozdurulmadığı müddetçe etkisini göstermeye devam eder.

Mum büyüsü aşık ettirilecek kadın ile erkeğin yanı sıra çevrelerinde bulunan diğer insanları da etkiler. Böylece büyü çok boyutlu tesir göstererek kesin sonuç alınmasını sağlar.

Mum büyüsü hem bekarlara hem de evlilere yönelik yapılabilir

Tarihte mum büyüsü daha çok evli insanların yuvasını yıkmak ve onları başkalarına aşık ettirmek için uygulanmıştır. Günümüzde ise yaygın olarak bekar kişilerin birbirlerine aşık ettirilmeleri için başvurulur.

  • Mum büyüsü evli-bekar, kadın-erkek, yoksul-zengin gibi hiçbir ayrım gözetmeden tüm insanlar üzerinde hızlı bir şekilde etki gösterir.

Mum büyüsünün tesir göstermediği kişiler ise körler, akli melekeleri olmayanlar ve Kur’an hafızlarıdır. Ayrıca kendisine büyü yapılacak kişinin yaşadığı çatının altındaki kişilerden biri son 40 gün içinde vefat etmişse büyü tutmaz. İfade edilen bu kişiler dışında kalan herkes büyünün olumsuz tesirlerine maruz kalıp etkilenebilir.

Mum büyüsü nasıl yapılır?

Mum büyüsü 4 adet beyaz mum ile yapılır. Büyü uygulaması için seçilen mumların daha önce kullanılmamış olması gerekir. Ayrıca mumları yakmak için bir çakmağa ve mumların gövdelerine desen işlemek için ince uçlu bir araca ihtiyaç vardır. Büyü üstatları bu işlem için daha çok küçük iğneler kullanmışlardır.

Mum büyüsünün ilk aşaması: Mumlara desen çizilmesi

Büyünün ilk aşamasında alınan 4 adet beyaz mumun gövdelerine ince uçlu bir araçla (iğne ile) basit semboller çizilir.

  1. Mumlardan birincisi kadını temsil etmektedir ve bu mumun gövdesine “kainat” anlamında olarak bir “çember” çizilir. Bu işaret aynı zamanda bolluk bereket simgesidir.
  2. İkinci mum erkeği temsil eder. Bu mumun gövdesine “hançer” figürü çizilir. Bu sembol “cesaret” karşılığı olarak kullanılır.
  3. Üçüncü mum ortaya çıkacak aşkın önünde engel olabileceği düşünülen “kötü niyetli insanları” temsil eder. Bu insanları göstermek için mumun gövdesine “yılan” figürü çizilir.
  4. Dördüncü mumun gövdesine ise kadın ile erkeğin önceki hayatlarında “duygusal yakınlık hissettikleri insanları” temsilen beş parmağı da net olarak görülebilen “sol el” işareti çizilir. Bu işaret büyü uygulamalarında “kader” anlamında da kullanılmaktadır.

Mum büyüsünün ikinci aşaması: Mumların yönünün tayin edilmesi

Bu aşamada 4 ana yönün her birisine 1 adet mum bırakılır. Bunların arasında en az bir adım mesafede olmalıdır.

Kadını temsil eden mum doğuya, erkeği temsil eden mum batıya, kötü niyetli insanları temsil eden mum kuzeye ve önceki dönemlerde duygusal yakınlık duyulan insanları temsil eden mum ise güneye bırakılır.

İlginizi Çekebilir: Bağlama büyüsü nasıl yapılır, tek başına yapacaksın!

Mum büyüsünün üçüncü aşaması: Mumların yakılıp söndürülmesi

Bu aşamada mumlar teker teker yakılır. Bir mum yakıldıktan sonra önceki söndürülür. Yani birinci mum yakıldıktan sonra ikinci muma geçilir. İkinci mum yakılınca birinci mum söndürülür. Üçüncü mum yakıldığında ise ikinci mum söndürülür. Bu zincir birinci mumdan son muma kadar devam eder.

Her mum yakılıp  bir önceki mum söndürüldüğünde aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri söylenir. Bu uygulama 14 defa tekrar eder. Buradaki 14 sayısı büyünün 2 hafta içinde tutmasına işaret eder.

Mum büyüsünün dördüncü aşaması: Mumların vahdet edilmesi

Vahdet etmek, “birleştirmek, bir araya getirmek” anlamında kullanılır. Bu ifade aslında dini bir kavramdır. Ancak büyü yapan üstatlar da bazen dini terimleri farklı anlama gelecek biçimde kullanılmaktadır.

Mum büyüsünün vahdet aşamasında 14 defa yakılıp söndürülen mumlar bir araya getirilir ve kesici bir alet yardımıyla mümkün olduğu kadar küçük parçalara ayrılır. Bütün mumların malzemelerinin bir araya getirilmesine vahdet aşaması denir.

Mumların vahdet edilmesi sırasında aşık getirilecek kadın ile erkeğin isimlerinin yanı sıra onların yaşamları üzerinde etkileri olabilecek diğer kişilerin isimleri de söylenir. Ancak burada erkek ve kadının tanıdığı kişilerden en fazla 7’şer kişinin adı söylenebilir.

İsmi söylenen kişiler de kendilerine büyü yapılan kadın ile erkek gibi büyünün tesirine kapılır ve yaşanacak aşka yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir: Yumurta büyüsü sevenleri ayırıyor, mutsuzluğa sebep oluyor!

Mum büyüsünün son aşaması: büyünün mühürlenip tutması

Bir araya getirilen 4 adet mumun parçaları iyice karıştırıldıktan sonra ateşe atılarak erimesi sağlanır. Bu işlem için ya gür bir ateş seçilmeli veya ateş ocağı gibi kapalı bir muhafazası olan araçlardan faydalanılmalıdır. Çünkü bazı mumlar yapılış özelliklerinden ötürü ateşe atıldığında alevlerin hızlı parlamasına neden olmaktadır. Ancak evlerde kullanılan normal mumların genellikle ateşe atıldıktan sonra kolay bir şekilde eridiklerini de ifade etmek gerekir.

Mum büyüsünün bu son aşamasına kadim büyü kitaplarında “mühürleme aşaması” adı verilmiştir. Bu uygulama da tamamlandıktan sonra büyü kesin biçimde tutar. Büyünün yapılışının üzerinden 14 gün geçtikten sonra ise büyünün tesirleri en üst seviyede kendisini hissettirir. Böylece kadın ile erkek birbirlerine en yoğun duygularla bağlanmış olur.

Mum büyüsü nasıl bozdurulur?

Mum büyüsü 2 farklı yolla bozdurulabilir. Bu yollardan birincisi mum büyüsünün aşamalarını değiştirerek yeni bir büyü yapmaktır. Yani büyü bozmak için benzer bir büyüye başvurmaktır. Bu yöntem bazı riskler barındırdığı için büyü üstatları tarafından genellikle tercih edilmemektedir.

Mum büyüsünün diğer bozdurma yolu ise büyü bozma duaları okumaktadır. Kur’an surelerine dayanan büyü bozma dualarının okunması ile en tesirli kara büyüler dahi kısa sürede hükümsüz bırakılabilmektedir.

Aşk yaşamında büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi: En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Mum büyüsü gibi dinen caiz olmayan uygulamalara başvurulmasının en önemli nedeni aşk yaşamında mutluluğa ulaşmaktır. Ancak büyü yapmanın büyük günah olduğunu bilmek ve bu tarz faaliyetlerden uzak durmak gerekir.

Aşk yaşamında arzulanan dileklerin gerçekleşmesi için büyüye başvurmak yerine duaların muazzam gücünden faydalanmak çok daha doğru bir tercih olacaktır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını okumalarını tavsiye ediyoruz. Birbirinden etkili onlarca aşk duasına yer veren ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin de mutluluğu yakalamanıza vesile olacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top