Mezar Büyüsü Korkunç Bir Kara Büyüdür, Uzak Durmalısınız!

Mezar büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozdurulması

Ortaya çıkardığı kötü sonuçlar nedeniyle en fazla korkulan kara büyülerden biri olan mezar büyüsü ne yazık ki her geçen gün halk arasında biraz daha yayılmaktadır.

 • Önceki çağlarda sadece bazı din adamları ile saray medyumları tarafından bilip uygulanan mezar büyüsü el yazması kitapların ele geçirilmesi nedeniyle artık diğer insanlar tarafından da uygulanmaya başlanmıştır.

Kaynaklarda “defin büyüsü, necum büyüsü ve mord büyüsü” olarak geçen bu uygulama hakkında önemli bilgiler vererek okurlarımızı aydınlatmaya çalışacağız. Ayrıca yazımızın sonunda dileklerin gerçekleşmesi yolunda büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesinde bulunacağız.

İşte mezar büyüsü hakkında merak edilen her şey

Mezar büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek için yapılmaktadır?

Mezar büyüsü kara büyülerden biridir ve yapılış maksatları şerdir yani kötü niyetlerin gerçekleşmesi için yapılmaktadır. Bu tesirli büyünün şu maksatlarla yapıldığını ifade etmek mümkündür:

 • İnsanların sağlığını bozmak, çeşitli hastalıklara neden olmak
 • Kişinin basiretini bağlayıp ona yanlış kararlar verdirmek
 • İnsanları delirtmek veya intihara sürüklemek
 • Birbirini seven insanları ayırmak
 • Kişinin maddi bakımdan zarara uğramasına neden olmak
 • İnsanların kendi elleri ile kendilerine zarar vermesine neden olmak
 • Aile huzursuzluğunu ortaya çıkarmak
 • Kişinin kendisini devamlı mutsuz ve huzursuz hissetmesine neden olmak
 • Kişinin inançlarını zayıflatmak ve ona asla kabul edemeyeceği günahlar işletmek

Tabi burada sıralanan maksatların dışında çok daha farklı amaçların gerçekleşmesi için de mezar büyüsünün yapıldığını ifade etmek gerekir.

Mezar büyüsü nasıl yapılır?

Mezar büyüsü yeni defin yapılmış bir mezarın toprağı ile yapılmaktadır. Ancak her taze mezarın toprağı bu büyüyü uygulamak için uygun değildir. Mezarlık büyüsü için toprak alınacak mezarın şu özelliklere sahip olması gerekir:

 • Bir kadına ait olması
 • Kadının yaşarken birden fazla çocuk doğurmuş olması
 • Kadının renkli gözlü olmaması
 • Mezarda defin edilmiş kişinin ciddi bir bedensel sakatlığının olmaması

Ayrıca cinayete kurban giden kadınlar ile intihar etmiş bayanların da mezarından büyü maksadıyla toprak alınamaz.

Mezar büyüsünde toprağın vefkle karıştırılması

Vefk, büyü yapmak maksadıyla yazılan evrak demektir. Vefkler beyaz kumaş üzerine yazılabileceği gibi kağıt üzerine de yazılabilir.

Büyünün amacı, etkileri ve kime büyü yapıldığı vefk kağıdında açıkça yazılmaktadır. Ardından vefkte yazılan bilgiler alçak sesle 11 defa okunduktan sonra vefk yakılmaktadır.

Vefkin külleri alınarak mezarlıktan alınan toprak ile karıştırılmaktadır. 11 okuma da bu karışımın üzerinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Büyü Nasıl Anlaşılır?

Mezar büyüsünde vahdet aşaması

Daha önceden mezarlıktan alınan ve vefk külleri ile karıştırılan toprak mezarlığa geri götürülerek toprağa karıştırılır. Büyü kitaplarında bu uygulamaya “vahdet aşaması” denir.

Bu aşamada vefkte yazılan bilgiler 12 defa okunmaktadır. İlk iki aşmada 11’er kez yapılan okumalar ile birlikte toplamda 34 defa vefk yazıları okunmuş olacaktır.

İslam dünyasında mezarlıklara saygı duymak esastır. Bu nedenle büyüyü uygulayan kişiler işlerini büyük bir gizlilik içinde yürütmektedir.

Mezar büyüsü kaç günde tutar?

Büyü tamamlanır tamamlanmaz etkileri görülür. Yani daha büyünün birinci gününden itibaren kişinin hayatı altüst olmaya başlar.

Mezar büyüsü etkisini her geçen gün biraz daha artırır. Birkaç hafta içinde büyü en üst düzeyde etkisini göstererek kesin sonuç verir. Büyüyü tatbik eden pek çok kişi mezar büyüsünün en geç iki-üç hafta içinde sonuç verdiğini ifade etmektedir.

Mezar büyüsünü bozmak için ne yapmak gerekir?

Bu şer büyüyü bozmanın iki yolu vardır. Bunlardan birincisi büyüyü bertaraf etmek için yeni bir büyü yapmaktır. Ancak bu yöntemin bazı riskli yönleri bulunmaktadır.

Mezar büyüsünün ikinci bozdurulma yolu ise büyü bozma duaları okumaktır. Bu yöntem hem daha güvenilir hem de daha etkilidir. Felak ve Nas surelerinin dua hükmünde okunması ile inşallah en tesirli büyüler dahi hükümsüz kalacaktır.

Önemli bir tavsiye

Büyüye başvurmak yerine duaların muazzam gücü ile amaçlarınıza ulaşın

Mezar büyüsü de içinde olmak üzere tüm kara büyülere başvurulmasının nedeni yaşamda arzulanan hedeflere ulaşmaktır. Ancak unutulmamalıdır ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve kesin bir dille yasaklanmıştır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza büyü yapmak yerine dua ederek amaçlarına ulaşmayı dilemelerini tavsiye ediyoruz. Dua konusunda da aşağıdaki eser inşallah yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top