Köpek Büyüsü Mantığı Bitiren Aşk Büyüsüdür

Köpek büyüsünün yapılışı, gösterdiği tesirler ve bozdurulması

İnsanoğlunun evcilleştirdiği ilk hayvan köpektir. İnsanların köpekle dostluğu binlerce yıl geçmişe gider. Köpek büyüsü de hayvanlarla yapılan en eski aşık etme ve kendine bağlama büyüsüdür.

Günümüzde “köpek” sözcüğü bir kişiye yönelik kullanıldığında bu durum bir hakaret ifadesi olarak algılanır. Aslında tarihte köpek kelimesi çok uzun dönemler bir övgü sözcüğü olarak kullanılmıştır. Dolayısıyla birisini kendisine “köpekler gibi aşık ettirmek” deyimi de eski kaynaklarda “kalıcı bir aşk yaşamak” biçiminde geçmektedir.

Köpek kavramı ile ilgili tarihsel tespiti düzeldikten sonra köpek büyüsü ile ilgili ayrıntıların daha iyi anlaşılacağını düşünerek maddelerimize geçiyoruz.

İşte tarihin en eski aşık ettirme uygulaması olan köpek büyüsü ile ilgili bilinmesi gereken her şey:

Köpek büyüsü kadınlarda ve erkeklerde farklı biçimde tesir gösterir

Köpek büyüsü kadın ya da erkek herkese yönelik yapılabilir. Aynı şekilde kendisine büyü yapılan kişinin evli veya bekar olmasının da herhangi bir önemi yoktur. Her kesimden, her cinsiyetten ve her yaştan insan bu büyü ile kolayca aşık ettirilebilir.

Ancak köpek büyüsünün kadınlarda ve erkeklerde farklı biçimde etkiler gösterdiğini ifade etmek gerekir. Her şeyden önce köpek büyüsünün erkeklerde kadınlara nazaran çok daha kısa sürede etki gösterdiğini unutmamak gerekir. Zira bu etkili büyü kadınlarda 28 günde tesirini gösterirken erkekler sadece 11 günde deli divane gibi aşık ettirilebilir.

Ayrıca erkekler köpek büyüsünün etkisine kapıldıkları zaman daha güçlü duygularla motive olurlar. Kendisine köpek büyüsü yapılan bir kadın aşık olduktan sonra da normal hayatına devam edebilir. Kadın, güçlü duyguların etkisinde olsa bile bunu saklayıp sabırlı davranmayı becerebilir. Kendisine köpek büyüsü yapılan bir erkek ise ne kendisini ne de ailesini düşünür. Erkek bütün benliğiyle sevdiğine yönelir ve onunla birlikte olmak için her şeyi göze alır.

Köpek büyüsünün en önemli aşaması: köpek kılının temin edilmesi

Köpek büyüsü yapmak için “sadece bir defa doğum yapmış dişi bir köpeğin kılları”na ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu özelliği göstermeyen köpek kılları ile büyü yapılırsa herhangi bir sonuç elde edilemez. Büyünün riske atılmaması için mutlaka iyi bilinen bir köpekten kıllar alınmalıdır.

Sadece bir defa doğum yapmış dişi bir köpek bulmakla da iş bitmez. Köpekten alınacak kılların sol arka bacağa ait olması da şarttır.

Eğer köpek büyüsü evli şahıslara yönelik yapılacaksa köpeğin rengi de önem kazanır. Evli şahıslar için sadece siyah köpeklerden kıl alınabilir. Bekarlar için yapılan köpek büyüsünde ise köpeğin rengi önemli değildir.

Köpek büyüsünün telkin aşaması

Büyü için kadın ve erkeği temsilen iki köpek kılı alınması yeterlidir. Eğer ortaya çıkacak aşkın önünde engel olacağı düşünülen insanlar varsa onlar için de bir adet köpek kılı alınır. Büyü uygulamaları için en fazla 3 adet kıl alınabilir.

Alınan kılların üzerinde birbirine aşık ettirilecek kadın ile erkeğin isimleri belli sayılarda okunur.

Kadın ya da erkeğin isimlerinin kaçar defa okunacağı yaşlarına, evli olup olmamalarına ve doğuştan getirilen bir sakatlıklarının olup olmamasına göre değişir.

Bekâr kişiler için (kadın ve erkek için ayrı olmak üzere) 41 okuma, evliler için 172 okuma ve doğuştan bir sakatlığı olan insanlar için ise 402 okuma gerçekleştirilir.

Köpek kıllarının üzerine isimler okunduktan sonra temiz bir bez parçasının içine kıllar bırakılır ve sarılarak iyice bağlanır.

Köpek büyüsünün mühürlenmesi

Bez parçası içine konup muhafaza edilen köpek kılları bir mezarlığına götürülerek toprağa gömülür. Bu iş için daha çok mezarlık duvarlarının dipleri tercih edilir. Ancak köpek kılları mezarlık duvarının dış tarafına değil mutlaka iç tarafına gömülmelidir.

Büyünün bu aşamasına mühürleme adı verilmektedir. Bu aşamadan sonraki gün doğumu ile birlikte köpek büyüsü tesirlerini göstermeye başlar.

Köpek büyüsü etkileri kalıcı bir büyüdür

Bazı aşık etme büyüleri sadece belli bir dönem etkilerini gösterir ve söz konusu zaman dolduğunda büyü tesirsiz kalır. Köpek büyüsü ise etkileri uzun yıllar devam eden kalıcı bir uygulamadır. Bu nedenle büyük rağbet görmektedir.

Köpek büyüsü güçlü biçimde tesir göstererek kişinin aşık olduğunu hissetmesini sağlar. Büyü yapıldığı ortaya çıksa bile insanlar hissettikleri duygunun sahte olmadığı konusunda direnir. Ancak büyü bozdurulduğunda kişi büyük bir rüyadan uyanmış gibi bambaşka bir duygu dünyasına sahip olur.

Büyünün bozdurulması

Köpek büyüsünün farklı bozdurulma yolları bulunmaktadır. Bu yollar içinde hiç şüphesiz ki en güvenilir ve en tesirli olanı büyü bozma duaları okumaktır.

Kuran-ı Kerim surelerine dayanan Muavvizeyetyn duası en güçlü kara büyülerin dahi hükümsüz kalmasını sağlayarak müminlerin bu şer uygulamalardan kurtulmasını sağlamaktadır.

Aşk yaşamında büyüden çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Büyü yapmak veya yaptırmak dinimizde caiz görülmemiştir. Ayetlerde ve hadislerde açık bir dille büyünün her türü yasaklanmıştır.

İnsanlar köpek büyüsü gibi aşık etme uygulamalarına sevdiklerine kavuşmak için başvurmaktadır. Ancak bu kişiler bilerek ya da bilmeyerek büyük günaha bulaşmaktadır.

Yazımızı noktalamadan önce aşk konusundaki sorunların halli için büyüden çok daha etkili ve hayırlı bir yol tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Özel hayatınızla ilgili her türlü sorunu çözmek ve mutluluğun kapılarını aralamak istiyorsanız duaların muazzam gücünden faydalanmalısınız. Bu hususta şu eser inşallah yaşamınızda hayırlara vesile olacaktır:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Dilerseniz Soğan Büyüsü ve Güzellik Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

2 thoughts on “Köpek Büyüsü Mantığı Bitiren Aşk Büyüsüdür”

  1. Slm iyi günler hocam 6 yıldır evliyim eşimle 6 aydır ayrı yaşıyoruz az da olsa şiddet uyguladım ve 1 sefer nefsime uydum başka kadına gittim yakalandım ve eşim şu an boşanma davası açmış 2 çocuğum var eşimi çok seviyorum severek evlendik şu an benden nefret ediyor hiç konuşmuyor Engelledi heryerden adımı dahi anmıyomuş evliliğimi kurtarmak istiyorum onu kendime eskisi aşık etmek istiorum boşanmak istemiyorum yuvamın yıkılmasına razı değilim çok kötü bişi olduğunı öğrendim çok pişmanım herşeye tevbe ettim ama eşim bi türlü inanmıyor güvenmiyor bana eşim hem kinci ve çok inatçı nolur yardim edermisiniz bana ne yapmam hangi duayı okumam gerekir iyi günler allah razı olsun şimdiden

    1. gizemlibuyuler.com

      Merhaba İbrahim Bey, sitede bulunan duaları tatbik edin lütfen. Aynı zamanda eşinizi bir şekilde ikna etmelisiniz, artık eskisi gibi kötülük yapmayacağınız konusunda onu temin etmeniz gerekmekte. Yani hem fiili duaya hem de kavli duaya birlikte başvurun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top