Kocayı Kendine Bağlamak için 5 Denenmiş Sonuç Alınmış Dua

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua İsteyen Kadınların Dikkatine, 5 Sonuç Alınmış Dua Öğrenmeye Hazır mısınız?

Bir kadının kocasını kendisine ve evine bağlaması esasında birkaç dua uygulaması ile çok kolaydır, işte bu dua uygulamaları ile siz de kocanızda istediğiniz etkiyi meydana getirip onun ruhunu okşamaya başlayacaksınız.

Teker teker duaları aktaralım, lütfen hepsini dikkatlice okuyup size en uygun duayı yapın, hatta mümkünse bu makaleyi kaydedip tüm duaları ayrı ayrı uygulayın, sonucu görünce bize dua edeceksiniz inşallah, yorumlara da sonuçları yazın lütfen.

Kocayı Kendine Bağlamak için Ayetel Kürsi Uygulaması

Evvela kocayı kendine bağlama konusunda Ayete’l-Kürsi denilen mübarek ayetin bir iksiri azam gibi fayda sağladığının bilinmesi gerekir, fakat Ayete’l-Kürsi uygulamasının işe yaraması için birtakım kuralları doğru tatbik etmek şarttır.

Evvela bir kağıda, kendi elinizle Ayete’l-Kürsi’yi yazın, bu mukaddes ayetleri kağıda yazarken de eşinizin size can u gönülden bağlanması, size duyduğu muhabbetin katlanarak artması niyetini düşünün.

Ardından da kağıda şunları okuyun:

“Bu sözlerin kıymeti, genellikle bilinmez, ama bilen kişiler, bir hazine içinde, bulunan bir zengine dönüşür. Zaten zenginlik, Alemlerin Rabb’inden gelir, her bir şeyin sahibi olan Allah, lütfunu esirgemeden cömertçe dağıtır. Eşimin sevgisine kalpten ihtiyacım var, bu yolu benim için yürünür kıl Allah’ım.”

Bu kağıt saklanırsa, içindeki yazılar kaldığı sürece, kocanın sevgisi de devam eder inşallah.

Kocayı kendine bağlamak için Ayete’l-Kürsi uygulamasını ve son kısımdaki sözleri yanlışa düşmeden yapabilen kadınlar, hep faydalı sonuçlar almıştır, inşallah siz de aynı faydalı sonuçlar ile karşılaşacaksınız.

İlgili Yazı: Şirinlik Duası Okuyun, Sizin de Yüzünüz Gülsün!

Şimdi kocayı kendine delicesine aşık etme duasına bakalım:

Kocayı Kendine Aşık Etmek için Dua Yöntemi

Tam 7 tane papatya yaprağı alın, bu yaprakları bir gün suda bekletin, bir gün sonra da iyice kaynatın, ardından da suyuna yönelip şunları okuyun:

“İlahi rıza ile Allah’ın dergahına el açan bir kulum ben, tüm kötü hissiyatı ardımda bırakarak sadece Allah’ıma arz ederim gönlümü, beni yoktan var eden kudrete dökerim içimi. Tüm nimetlerin misali olan aziz su ve berrak papatya, duamın vesilesidir.”

Bu okumadan sonra kaynatmış olduğunuz papatya suyundan sadece 1 çay kaşığını, eşinizin yemeğine veya çayına dökün. Bunu doğru düzgün yapan kişilerin ne kadar hayırlı sonuçlar ile karşılaştığı malumudur.

Şimdi de hem eşi eve döndüren hem de onun bağlılığını arttırıp perçinleyen bir dua sunalım:

Eşi Eve Döndüren Dua

7 adet nar çekirdeği alın, bu çekirdekleri beyaz bir tülbent veya mendilin içine koyun, bunların üstüne şunları okuyun:

“Eşim bana bağlansın, yaralarım kapansın, dert üstüne dert geldi, medet Allah’ım medet, kulun merhem istiyor, merhametin merhemim olsun. Şâfi ismine güven duyan insanlar, senin her türlü şifa ile kulunu destekleyeceğini bilir. Şâfi ismine sığındım, şifa istiyorum, bunu eşimle aramın tamamen normale dönmesi ile sağla Allah’ım.”

Sonra, tülbent ya da mendil içinde bulunan bu 7 adet nar çekirdeğini yine mendil veya tülbent içinde kalacak biçimde saklayın; bu duanın en etki gücü, o nar çekirdekleri orada kaldığı müddet boyunca devam eder inşallah.

Şimdi de ilgisiz kocaya bağlılık getirecek bir dua öğrenelim:

İlgisiz Kocaya Okunacak Dua

İlgisiz davranan, bu nedenle de sizi yaralayan bir kocanız varsa, ona hitaben şu güzel duayı yapın:

Kocanızın vücudunun herhangi bir yerinden düşen 5 adet kıl alarak (bu kılların saç teli de olması mümkündür) bu 5 adet saç teline veya vücut kılına şunları okuyun:

“Masumane bir tavır, edalı bir duruş, samimi bir sevgi, içli bir vaziyet, halis bir kulluk, gönülden gelen bir iman, huşu içinde bir tevekkül, sadece Allah rızasını güden bir teslimiyet ile sana geldim Rabb’im. Kocamın ilgi ve alaka ile bana dönüşünü göster, amin.”

Bu sözlerden sonra bu saç telleri veya vücut kılları götürülür, gömülür, böylece ilgisiz koca da yola gelir Allah’ın izniyle.

Kocayı Eve ve Kendine Bağlamak için Esma Uygulaması

Bir kadın, eşinin kendisine bağlı ve sadık kalmasını istiyorsa, Semi, Basîr ve Latif esmalarını şöylece okumalı:

7 kez Semi esması okunur, sonra 7 kez Basîr esması ve son olarak da 7 defa Latif esması okunur, ardından da şunlar söylenir:

“Her nesneyi duyan, karanlık gecede kara kayanın üzerindeki karıncanın yürüyüşünü bile işitip ona şefkat eyleyen Semi, her şeyi gören, en çaresiz anda, tüm umutların tükendiği esnada kulunun imdadına koşan, ihtimam ile muhafaza Basîr, lütfunla, keremin ile ihsan eden, yarattıklarına cömert davranmayı seven Latif, eşimin muhabbetini istiyorum, amin.”

Bunun yanı sıra kocanın eve gelmesi için dua veya çok gezeni eve baglamak için dua örnekleri olduğu da söylenir, fakat bu uygulamaların sıhhatinden emin olamadık, bu nedenle de paylaşmayı uygun görmedik.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

2 thoughts on “Kocayı Kendine Bağlamak için 5 Denenmiş Sonuç Alınmış Dua”

  1. Merhaba eşimin gözü beni görmüyor hayatında başkası var beni de oğlumu da görmezden geliyor dövüyor ilgisiz biz yokmuşuz gibi ve eşime kadın etki büyü yaptırıyormuş lütfen bana yardımcı olur musunuz? Eşimin gözü benden ve oğlundan başkasını görmesin ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top