Kimseden Yardım Almadan Karabiber Büyüsü Yapacaksın

Karabiber Büyüsü Hakkında Tüm Detayları Dikkatlice Oku

Eğer başka insanlardan yardım almadan ve başka insanlara müracaat edip onların minnetini çekmek zorunda kalmadan karabiber büyüsü yapmak istiyorsan, tamamen doğru yolda ve doğru yerde olduğundan emin olabilirsin ve bu yazıda sana en detaylı karabiber tılsımı uygulamasını öğreteceğimizi bilmelisin.

  • Bu noktada başka sitelerde olduğu gibi büyünün uygulama aşamalarını yarıda bırakmayacağız ve baştan sona kadar en detaylı bilgileri aktaracağız; bu bilgiler sayesinde de başka insanlardan destek ve yardım almadan karabiber büyüsünü gerçekleştirebileceksin.

Karabiber Büyüsü Ne için Yapılır?

Büyü kitapları içerisinde en değerli ve en önemli kitap olan Kudemâ isimli kitabı incelediğimizde ve onun söylemlerine kulak verdiğimizde karabiber büyüsünün aslında karşı tarafı delicesine aşık etmek ya da birinin kalbini başkasından çekip kendine sevk etmek maksadıyla kullanıldığını görebiliriz.

  • Bu anlamda sen de bir insanı kendine delicesine aşık edip bağlamak ya da başkasına ait olan kalbini kendine cezbetmek ve onu tamamen kendine delicesine vurgun hale getirmek maksadıyla bu büyüyü uygulayabilirsin.

Karabiber Büyüsü Neden Çok Etkilidir?

Karabiber büyüsü gerçekten de çetin ve etkili bir büyü olduğu için, bu tılsımdan kurtulmak ve karşı tarafın herhangi bir manevra ile karşı atak yapması neredeyse imkansızdır.

  • Bu büyünün bu kadar etkili olmasının temelinde büyüde kullanılan bir çay kaşığı dolusu karabiberin ve bir çay kaşığı dolusu balın son derece etkin bir rolü vardır.

Fakat maalesef internet ortamında bir çay kaşığı dolusu bal ve karabiber hususu detaylı bir şekilde anlatılmadığı için, okuyucular da bu konuda yanılmaktan ve yanlış adım atmaktalar, detayları okumaya devam etmelisin:

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır, Hangi Malzemeler Şart

Evet yukarıda da değindiğimiz gibi bir çay kaşığı dolusu karabiberi ve bir çay kaşığı dolusu balı hazırlayarak işlem yapmaya başlayabilirsin, işlemi yapmaya başlamadan önce karabiberin herhangi bir marketten ya da aktardan alacağın herhangi bir karabiber olması yeterlidir.

Bir çay kaşığı dolusu balın ise mutlaka ama mutlaka süzme bal olması gerekmektedir ve bu iki malzemenin hiçbir şekilde dökülmemesi için bir kaba ihtiyacın olduğunu da bilmelisin.

Mutlaka Oku: Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Tek Başına Yapacaksın!

Bu malzemeleri temin ettikten sonra şu uygulama ile devam etmelisin:

Sessiz bir yere geç, orada bir çay kaşığı dolusu karabiber ve bir çay kaşığı dolusu balı bir kabın içerisine koy ve bu işlemi yaparken de karabiber büyüsünü hangi amaçla yaptığını düşün.

Yani kendine bağlamak istediğin kişiyi hayal et ve onun hayalini capcanlı bir şekilde zihninde şekillendirmeye çalış, bu aşamada bağdaş kur ve istediğin yöne dönerek elinin altındaki kabın ve kabın içerisindeki malzemelerin üstünü gözlerini kapatıp şu sözcükleri söyle:

“Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene.”

Bu tılsımlı sözcükleri kabın üzerine ve elbette ki içindeki malzemelerin üstüne 7 defa gözlerin kapalı bir şekilde okumalısın, bu okuma esnasında da karabiber büyüsünün amacını ve niyetini düşünmeye gayret göstermelisin, bu kısımdan sonra gözlerini açıp şu tılsımlı sözcüklerle devam etmelisin:

Karabiber Büyüsünün Tılsımlı Sözcükleri Var mı?

Yine aynı şekilde ve aynı pozisyonda iken bir kaşık dolu karabiberi kabın içerisine dök, ardından da bir çay kaşığı dolusu balı yine kabın içerisine döküp iyice karıştır ve bu karıştırma işlemi devam ederken de aynı zamanda yine aklından büyünün niyetini geçir ve görevli varlığın sana kesinlikle yardım edeceğinin hayalini kur.

Ortalama yarım dakika boyunca bu karıştırma işlemini yaptıktan ve bitirdikten sonra ise şu tılsımlı, etkili ve mucizevi sözcükleri ve kelimeleri kabın üzerine oku:

  • “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.”

Bu sözcükleri karabiber ile balı karıştırmış olduğunuz kabın üstüne tam 7 defa üst üste okumalı ve sonrasında da bu kabı götürüp bir toprak parçasının içerisine gömerek büyü işlemini tamamlamalısın.

  • Kabı götürüp toprak parçasının içerisine gömmeden büyünün bitmeyeceğini bilmelisin ve bu aşamada toprağın içerisine gömerken öncelikle kabın içini toprakla doldurmalı ve ardından da kabı gömmen gerektiğini bilmelisin.

Uygulama bu şekilde bitecek ve sen de kısa süre içerisinde muradına kavuşmanın huzurunu yaşayacaksın.

Eski kaynakların naklettiği bir başka ve tecrübeyle sabit karabiber büyüsü de şu sözcüklerin bir altın yüzüğe hitaben okunması ve bu yüzüğün saklanması ile gerçekleşir. Bu ifadeleri doğru okuyup altın yüzüğü de 7 hafta süresince saklama becerisini gösteren kişiler, nihayetinde karabiber büyüsü ile yollarındaki engelleri kaldırıp rahat bir yolculuğa çıkarlar. Esrarengiz kelimeler şunlar:

“Kadeh kırıldı işte
Son söz söylenmeden git
Başak kaldı bak dipte
Büyünün esrarını
Anlayanlar anladı
Geri kalanlar ise
Bizleri topa tuttu.
Yahu bu ne amansız
Bir savaştır mübarek
Karabiber büyüsü
Neden gelmez ki kale
Garip gördük kuşları
Onlar acır bu hale.
Ey Sevgili Hüddamlar
Bizim muradımız da
Kavuşmak olsun daim
Size bir sır vereyim
Kâinat dolu zalim.
Lakin sizin gününüz
Bu gün size geldim de
Neden böyle dökülür
Boncuklar tepelerden?
Bu tılsımı kim anlar
Elbet bilenler bilir
Zira havas ilminin
Gizemi dostun malı
Kimse anlamaz bunu.
Karabiber büyüsü
Tutsun sizin sayenizde
Ve yine sizin gölgeniz
Eşliğinde kurulsun
Düğün dernek yapalım.
Çatlasın o düşmanlar
Yamuk yamuk fikirler
Tüm insanlar kurtulsun
İşte karbonat suda
İşte tılsım havada
Yaptık biz de bir dalga
Bu dalga sayesinde
Denizler okyanuslar
Tamamen dibe çöker
Sular kendini döker.
Tüm büyücü medyumlar
Gelseler bir araya
Bu büyüyü bozamaz
Kimse buna müdahil
Olmak istemez zaten.
Olsun zehirler şeker
Ve tüm kötülüklerin
Köküne kibrit suyu
Eker bu görevliler.
Çünkü onlar karabiber büyüsü
Çünkü onlar daha nice tılsımı
Ve bunun gibi nicesini
Tesire bindirip
Taht kurar insanların
Gönül odalarında.
Tüm aydınlık bize
Gelsin hep zalim dize
İşte böylece biz bize
Gelmeyelim artık göze.
Su, kasırga içinde kalsın
Dertler, çilekeş garibanlardan uzak olsun
Tüm üzüntüler geride kalsın
Çünkü karabiber büyüsü elimden tutmaya, gönlümü uyutmaya geldi hey!”

Tarife münasip yapılan ve telaffuzu doğru okunan bu esrarengiz kelimeler, ruhunuza işleme becerisine de sahiptir.

Fakat bu noktada şu bilgileri de bilmelisin, daha doğrusu bu bilgileri de bilmeye hakkın var:

Karabiber Büyüsü Sizi de Tehlikeye Atabilir!

Şimdiye kadar bize karabiber büyüsü yaptığını ya da yaptırdığını söyleyen birçok kişi bu uygulama ve tılsım sonrasında ne gibi musibetlere ve problemlere maruz kaldıklarını da defalarca ifade ettiler.

  • Bu anlamda karabiber büyüsünün tehlikelerin kalbine götürücü bir mahiyete sahip olduğunu ve kişiyi hiç ummadığı ve beklemediği sıkıntılara maruz bıraktığını defalarca gördük; bunun yanı sıra kişinin çevresindeki değer verdiği insanların zulme ve ihanete, sıkıntıya ve derde maruz kaldıkları da defalarca gözlemlediğimiz bir hadisedir.

Bu nedenle sana da böyle büyülerden uzak durmanı tavsiye ediyor ve çok çok etkili bir dua kitabı önerisinde bulunmak istiyoruz.

Bu kitap, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, kitabın indirme linki ve bazı okuyucu yorumları aşağıda, bunları okuduğunda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksın:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Şu yazıyı da oku: Evde Tek Başına Çingene Büyüsü Yapabileceksin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top