Kilit Büyüsü En Etkili Kendine Bağlama Uygulamasıdır

Kilit büyüsü insanların bütün iradelerine hükmeder

Kalıcı ilişkilerin yaşanmasını sağlayan kilit büyüsü, en yaygın biçimde başvurulan uygulamalardan biridir. Bu büyü kişilerin birbirine aşık olmasını sağlamakla kalmaz, onları birbirine güçlü duygularla bağlar. Bu büyünün etkisi ile bir araya gelen kişiler ilişkilerini evlilik ile sonuçlandırır ve büyü bozulmadığı sürece mutlu bir yaşam sürdürür.

Ancak kilit büyüsünün bozulma ihtimali vardır ve bu nedenle çeşitli riskler taşımaktadır. Çünkü kişi kendisini birlikte olduğu eşine sevdirmeyi başaramamışsa büyü bozulur bozulmaz insanlar eski duygularına kavuşur. Bu durumda büyük huzursuzluk baş gösterir, ilişki çekilmez bir hal alır. Nihayetinde ayrılık gerçekleşir.

Kilit büyüsünün etkisindeki insanlar hayali bir gerçekliğe inanır

Kilit büyüsü doğrudan doğruya insanların bilincine hükmeder. İnsanların zihnindeki gerçekleri silerek hayali bir gerçekliğin oluşmasını sağlar. Büyünün etkisindeki insanlar kafalarında oluşan bu hayali durumu gerçek zannederek ona inanır.

Büyü ile birbirine hiç de uygun olmayan kadın ve erkekler aşık ettirilebilir. Hatta geçmişte aralarında çok kötü diyaloglar gelişen kişiler dahi büyü yardımı ile sevgili haline getirilebilir.

Kilit büyüsü hafıza kaybına yol açar mı?

Evet, kilit büyüsü hafıza kayıplarına neden olur. Çünkü kişileri aşık ettirmek için zihindeki bazı anılar silinir ve asılında hiç yaşanmamış şeyler de anı gibi beynin içine yerleştirilir.

Büyü nedeniyle hafızasından belli bilgiler kaybolan kadınlar ile erkekler büyünün tesirleri ortadan kalkınca geçmişi yeniden hatırlamaya başlar.

Kötü amaçlara hizmet eden bir kara büyü: kilit büyüsü

Kilit büyüsü çok seyrek de olsa bazen yuvaların dağılmaması için evli çiftlere yönelik de yapılmaktadır. Eğer eşlerden biri çok huysuz ise ve çocuklar da varsa aile dağılmasın diye kilit büyüsüne başvurulabilir.

Ancak kilit büyüsü çoğu zaman kötü amaçları gerçekleştirmek için uygulanır. Şahısların gerçek duygularını ve düşüncelerini yönlendirdiği için “insan iradesi”ne en fazla zarar veren büyüdür. Kişinin iradesi etkilendiği için adeta mahkum haline getirilmiştir. Büyü ile hissedilen sahte duygulara kişi deyim yerindeyse köle gibi bağlanır. Bu durum ise bir insana yapılabilecek en büyük haksızlıklardan biridir.

Kilit büyüsü gerçekten de kilitlerle yapılmaktadır

Büyü adını gerçekten de kilitlerden almaktadır. Zira kilit büyüsü bir adet kilit ve 2 adet anahtarı ile yapılmaktadır. Ancak büyü için kullanılacak bu kilidin daha önce herhangi bir kapıda veya sandıkta kesinlikle kullanılmamış olması gerekir. Yani büyü yapmak için bir kilit satın alınır ve sadece büyü yapmak maksadı güdülür.

Kilit büyüsü ile ilgili kadim eserlere bakıldığında çok garip şekillerle karşılaşılmaktadır. Bu durum büyü yaptırmak isteyenlerin kafasını karıştırmaktadır. Ancak bu eserlerde geçen çizimler aslında kilit resimleridir. Eski dönemlerde kilitler çok farklı biçimlerde ve ebatlarda yapılırdı. Hatta öylesine farklı modeller vardı ki ancak uzun incelemeler sonucunda kilit olduğu tespit edilebiliyordu.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan kilit modelleriyle de büyünün yapılabileceğini ifade etmek gerekir. Çünkü amaç sağlam bir şekilde açılıp kapanabilen bir eşya ile büyüyü yapmaktır. Bunun için de kilitler en uygun araçlardır.

Kilit büyüsü nasıl yapılır?

Büyü için daha önce kullanılmamış bir kilit alınır. Alınan kilidin en az iki anahtarı olmalıdır. Bu anahtarlardan biri büyülenecek kişinin gerçek duyguları diğer ise sahip olacağı yeni duyguları temsil etmektedir.

Öncelikle kilit kapatılır ve ardından anahtarlardan birincisi ile açılır. 6 defa kilit kapatılıp anahtarı ile açılır. Bu anahtar gerçek duyguları temsil eden anahtardır.

Daha sonra bu anahtar götürülüp kuyu, ırmak, deniz gibi bir su kaynağına atılır.

İkinci anahtar ise kişinin sahip olacağı yeni duygulardır. Aynı şekilde kilit açılıp kapatılır. Ancak bu sefer toplam 11 defa uygulama tekrar edilir.

Anahtarla kilit açılıp kapatılırken birbirine aşık ettirilip bağlanacak kişilerin isimleri okunmaktadır.

Okumalar bittikten sonra ikinci anahtar yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür.

Kilit ise kimsenin görmeyeceği bir yere gizlenir.

Kilit büyüsünün tutması ve bozulması

Kilit büyüsü yapılışının üzerinden 4 gün 4 gece geçtikten sonra güçlü biçimde etki gösterir. Zaman geçtikçe de tesirleri artar. 3 aylık süre dolunca da kişinin bütün duygu ve düşüncelerine hükmeder.

Kilit büyüsü bazen kendiliğinden bozulmaktadır. Saklanan kilidin bulunup açılması, büyünün yapılışının üzerinden 40 gün geçmeden aileden cenaze çıkması, büyülenecek kadın ya da erkekten birinin başka bir büyüye maruz kalması gibi durumlarda büyü bozulur ve tüm tesiri kaybolur.

Eğer özel bir durum yoksa kilit büyüsü tesirlerini göstermeye devam eder. Bu durumda büyü bozma dualarının okunması büyük önem taşımaktadır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Konuyla ilgili olarak Yılan Büyüsü ve Düğüm Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top