Kemik Büyüsü Hem İyi Hem de Kötü Amaçlar İçin Yapılabilir

Kemik büyüsü ya da sihri ustuhan nedir, nasıl yapılır, nasıl bozdurulur?

Eski kaynaklarda sihri ustuhan denilen kemik büyüsü hem olumlu hem de olumsuz niyetleri gerçekleştirmek için uygulanabilir. Oldukça tesirli olan bu büyü insanları derinden etkileyerek onların yaşamlarına yön verir. Büyü üstatları tarafından en güçlü kara büyülerden biri kabul edilir.

Bu etkili büyünün sıkça icra edildiği alanlar şöyle sıralanabilir:

 • İnsanları birbirine aşık ettirme
 • Karı-kocaların muhabbetini arttırma
 • İnsanları birbirinden soğutup ayırma
 • Kişi delirtme, onu akli melekelerden uzaklaştırma
 • İntihara sürükleme veya kişiye cinayet işletme
 • Zenginlik tılsımı ile kişiyi büyük servet sahibi yapma
 • Kişinin basiretini bağlayarak ona yanlış kararlar aldırma
 • Dil, göz ve idrar bağlama uygulamaları yapma
 • Büyülenen şahsın sağlığını bozma
 • Şirinlik büyüsü olarak uygulama ve kişiyi insanların gözüne güzel gösterme

Görüldüğü üzere kemik büyüsü birbirinden apayrı konularda hem olumlu hem de olumsuz sonuçlara yol açabilecek biçimde yapılabilmektedir.

Kemik büyüsü için seçilen kemik parçası hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Kemik büyüsü gerçekten de bir kemik parçası ile yapıldığı için bu ismi almıştır. Ancak büyü sıradan bir kemikle yapılmaz. Büyünün tutması için seçilen kemiğin şu özelliklere sahip olması gerekir:

 • Kemik, 1 yaşından büyük bir hayvana ait olmalıdır.
 • Sadece dişi hayvanların kemikleri ile büyü yapılabilir.
 • Kemikleri alınacak hayvan tek renk olmalıdır (siyah, beyaz, boz vs). Benekli ya da alacalı hayvanların kemikleri ile büyü yapılamaz.

Kemik büyüsü koyun, sığır, deve gibi hayvanların kemikleri ile yapılabildiği gibi köpek ve diğer etçil hayvanların kemiği ile de uygulanabilir.

İlginizi Çekebilir: İp Büyüsü

Kemiğin üzerine yazılan yazılar ne anlama gelir?

Belirtilen özelliklere sahip bir hayvandan alınan kemik parçasının üzerine Aramice ya da Arapça çeşitli yazılar yazılmaktadır. Bu yazılara “büyünün vefki” denir.

Bu yazılarda büyülenecek kişinin adı ile büyünün yapılış amacı yazılmaktadır. Ancak bu yazılar doğrudan cümle şeklinde olmayıp sembolik ifadeler biçimindedir.

Alınan kemik etlerinden iyice ayrılır. Kemik kurutulduktan sonra üst kısmı zımparalanır. Pürüzsüz ve yazı yazılmaya uygun hale getirildikten sonra siyah mürekkepli kalemle büyünün hedefi ve yapılış amacı kemik üzerine yazılır.

Kemik büyüsünde bir gece süren “vahdet uygulaması”

Vahdet uygulaması denilen aşamada büyülenecek kişiye ait herhangi bir eşya alınır ve üzeri yazılmış kimlik ile aynı torbaya konur. Torbanın ağzı iyice bağlandıktan sonra çeşitli tılsımlı ifadeler okunur.

Eğer büyülenecek kişiye ait herhangi bir eşya bulunamazsa iki farklı kemikle büyü yapılır. Kemiklerden biri büyünün tılsımını temsil ederken diğeri kişiye ait eşya yerine geçer.

Kemik büyüsünün “defin” aşaması

Bu aşamada üzerine yazı yazılmış kemik parçası ile kişiye ait eşya toprağa gömülmektedir. Gömülme işlemi sırasında bir cenazenin defnedilmesi sırasında yapılan uygulamaların tümü aynen yapıldığı için bu aşamaya “defin” adı verilmektedir.

Eğer kemik büyüsü aşk ve zenginlik gibi olumlu bir amacı gerçekleştirmek üzere uygulanmışsa üzeri yazılı kemik parçası “yerleşim yerlerinden uzak bir yere” götürülerek gömülmektedir.

Şayet büyü intikam amaçlı yapılmışsa yani zarar verme maksadı taşıyorsa yazılı kemik parçası “herhangi bir mezarlık alanına” gömülmektedir.

Kemik büyüsü ne zaman tutmaya başlar?

Gömülme işlemi yapıldıktan sonra büyü tutmaya başlar. Ancak uygulamanın tam olarak tesir göstermesi için kemiklerin en az 4 gün 4 gece gömüldükleri yerlerde kalmaları gerekmektedir. 5. gün kemikler bulundukları yerlerden çıkarılsalar dahi büyü bozulmaz ve tesirlerini göstermeye devam eder.

Kemik büyüsü etkileri her geçen gün biraz daha artan büyülerden biridir. 17 günlük süre dolduktan sonra ise büyü artık kişinin hayatını tamamen değiştirecek kadar etkili olmaya başlar.

İlginizi Çekebilir: İntikam Büyüsü

Tırnak büyüsü ile kemik büyüsü farklı uygulamalardır

Tırnak aslında bir tür kemiktir. Daha doğrusu kemik uçlarının dışarıda kalmış ve uzayabilen kısımlarıdır.

Ancak tırnak büyüsü ile kemik büyüsü bambaşka uygulamalardır. Tırnak büyüsü sadece ayırma büyüsü olarak uygulanabilir. Kemik büyüsü ise her konuda başvurulabilecek genel bir büyüdür.

Ayrıca tırnak büyüsü sadece bir dönem için insanları etkilerken kemik büyüsü bozdurulmazsa ömür boyu tesirli olabilecek bir büyü türüdür.

Kemik büyüsü yaptırmak riskli bir davranıştır

Kemik büyüsü yön değiştiren büyülerden biridir. Bu nedenle de oldukça tehlikeli bir uygulamadır.

Büyünün yön değiştirmesi denilen hadise büyü uygulamasının yapılmak istenen amaç dışında bambaşka bir hedefe yönelmesidir.

Mesela “bir aşk büyüsünün delirtme büyüsü olması” veya “bir idrar bağlama büyüsünün zenginlik büyüsü haline gelmesi” gibi olaylara şahit olunabilir.

Kemik büyüsünün yön değiştirme özelliği ciddi bir risk unsuru oluştursa da insanlar bu büyüye müracaat etmeye devam etmektedir. Çünkü kemik büyüsü sadece birkaç günde uygulanan bir büyüdür ve kısa sürede de güçlü etkileri görülür.

İşte bu özelliklerinden ötürü insanlar kemik büyüsünün risklerini bildikleri halde yine de büyüyü yaptırmaktan vazgeçmezler.

Kemik büyüsü nasıl bozdurulur?

Kemik büyüsünün ilk 4 gününde büyüye müdahale edilirse tılsım etkisini kaybeder. Ancak 5 güne kadar kemik gömülü halde kalırsa büyüyü bozdurmak oldukça zor olur.

Kemik büyüsünün bozulması için başvurulan çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler içinde en etkili ve güvenilir olanı büyü bozma duası okumaktır. Kuran-ı Kerim’den Felak ve Nas surelerini okumak inşallah her türlü kara büyünün tesirsiz kalmasını sağlayacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top