Kavuşma Duası Böyle Okunursa Sonuç Verir

Kavuşma Duası ile Hayatınıza Aşkı Çekin

Kavuşma duası sayesinde sevdiğim insanın birlikteliğini elde ettim ve onun hoşnutluğu ile mutlu olmaya başladım. Bunu nasıl yaptığımı ve kavuşma duası uygulamasının nasıl tatbik edilmesi gerektiğini bu yazımda sizinle paylaşmak istedim.

  • Çünkü defalarca ve değişik zamanlarda kavuşma duası yapmış olmama rağmen her seferinde bu duaların kabul görmemesi ve beni muradıma kavuşturmaması neticesinde en nihayetinde hayal kırıklığı yaşamaya başlamış, kavuşma duası uygulamasının da hakikatsiz ve gerçek dışı bir uygulama olduğu izlenimine kapılmıştım.

Oysaki yanlış yaptığım hususları ve sonradan bunu düzeltmem gerektiğini anladıktan sonra, kavuşma duası uygulaması beni de amacıma taşıdı. Yani söylemeye çalıştığım, yanlış olan duanın kendisi değil, benim uygulama esnasında yapmış olduğum hatalarmış.

Şimdi sizler de aynı hataları yapmayın ve aynı yanlışlara düşmeyin diye, size bu yazıda önemli hatırlatmalarda bulunmak ve neler yapmanız gerektiğini de özellikle vurgulamak arzusundayım. Öncelik ile kavuşma duası için 1 adet ağaç ve 1 adet ipe ihtiyacınız olduğunu ifade etmeliyim.

kavuşma duası

İp ve Ağaç Dalı ile Yapılan Kavuşma Duası

1 adet ağaç derken kastettiğim, 1 adet ağaç dalıdır; yani herhangi bir yerden bulacağınız ya da koparacağınız 1 adet ağaç dalını ve özellikle kırmızı olmasına dikkat edeceğiniz bir adet ipi yanınıza alarak, kavuşma duasını şu şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.

Detaylara girmeden önce bu duayı sahih kaynaklarda yer aldığı gibi aktardığımı size bildirmek istiyorum, çünkü kavuşma duası diye sunulan oysaki büyü ve tılsım olan birçok uygulama bulunduğu halde, bu kavuşma duası, tastamam doğru uygulamadır.

Çünkü sahih kaynaklara dayanmaktadır ve bunu birkaç yerde gördüm. Bunun ötesinde bizzat uygulayıp tecrübe ettiğim için de bu konudan neredeyse %100 eminim.

Şimdi yanınıza bir adet ağaç dalı ve 1 adet ip aldıktan sonra sessiz bir yerde bu ipi, ağaç dalının üzerine iyice sarın ve bu ağaç dalının üzerine sarmış olduğunuz ipe şu sözcükleri sakin bir şekilde okuyun:

Kavuşma Duası Sözleri Bunlardır

  • “Kendisine kavuşmak istediğim ve masumiyet içerisinde arzuladığım insanın birlikteliği ve beraberliği, beni huzur ile dolduracak ve benim sana itaatimi pekiştirecektir Allah’ım. Bu nedenle sana olan itaatimi ve sana olan kalbi bağlılığımı arz ederek senden kavuşma duasını hakkımda hayırlara vesile kılmanı ve bana daima bereket ile dolu bir hayat nasip buyurmanı temenni ediyorum. Kırmızı ipi ağaç dalına bağlayıp sardığım ve sarmaladığım gibi, sen de kavuşma duasını yaptığım kişinin kalbini benim kalbime kopmaz bir düğüm şeklinde bağla ve beni daima bu aşkın alevleri ve kıvılcımları içerisinde güzellik ile yaşat Allah’ım, amin.”

Bu ifadeleri düzgün bir şekilde okuyan kişilerin Allah’ın merhameti ve feyzi sayesinde birçok nimete kavuşacağı ve birçok güzellik ile karşılaşacağı bilinmektedir. Bu nedenle siz de bu fazilete kavuşabilmek için kavuşma duasını bu şekilde gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

Fakat İslam alimlerinin beyanlarını incelediğinizde bu duanın yapılma aşamasında özellikle birkaç hususa son derece dikkat edilmesi lazım geldiği bildirilmektedir ve bu bildirimler ve hatırlatmalar da elbette ki çok çok önemlidir. İşte altı çizilesi bu hususların beyanı şu şekilde aktarılabilir:

kavuşma duası

Kavuşma Duası Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle kavuşma duasını yapan kişinin sadece ve sadece Allah ile bağ kurması, başka varlıklardan ve başka vesilelerden medet ummaması gerektiği çok önemli bir husus olarak beyan edilmektedir.

  • Ayrıca bu mübarek dua kişinin bütün içtenliğini heybesine alması ve aynı zamanda Peygamber Efendimiz aleyhissalâtü vesselâm’a salât u selam getirmesi neticesinde yapıldığında daha etkili sonuçlara vesile olmaktadır. Yani kavuşma duasını gerçekleştirmeye başlamadan önce Peygamber Efendimiz’e salat ve selam getirip sallallahu aleyhi ve sellem ifadesini sıkça tekrar etmeye çalışmalısınız.

Ve son olarak bu dua amacına ulaşsın diye mutlaka abdest almaya ve sonrasında iki rekat ya da 4 rekat nafile namaz eda edip ardından uygulamayı gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top