Kaşık Büyüsü En Tesirli Soğutma Büyüsüdür

Kaşık büyüsü birbirini deli gibi seven kişilerin dahi kısa sürede ayrılmalarına neden olur

Keldani büyülerinden biri olan kaşık büyüsü en etkili ayırma ve soğutma uygulamalarından biri olup yüzyıllardır icra edilmektedir. Anadolu’da da en yaygın yapılan soğutma büyüsü olarak bilinmektedir.

Kaşık büyüsü hem evli kişilere hem de bekar kişilere yönelik yapılabilir. Kadını ve erkeği aynı anda etkileyerek insanların birbirleri hakkındaki bütün olumlu duygularının ortadan kalkmasına neden olur. Kendisine kaşık büyüsü yapılan kişiler bir anda hissettikleri duygunun aşk olmadığına inanır hatta aşkları nefrete dönüşür.

Kaşık büyüsü yapılan ek uygulamalarla kadın ve erkeğin çevresinde bulunan diğer insanları da etkiler. Böylece çevrede bulunan insanlar ortaya çıkacak ayrılığı normal karşılar. Kimse kadın ile erkeğin yeniden bir araya gelmesi için emek sarf etmez.

Kaşık büyüsü için ihtiyaç duyulan malzemeler nelerdir?

Kaşık büyüsü 2 adet tahta kaşık ile yapılır. Bu kaşıklardan birisi erkeği diğeri ise kadını temsil etmektedir.

Kaşıkların birbirine bağlanması için bir miktar siyah ipe ihtiyaç vardır. Ayrıca tahta kaşıkların üzerine yazı yazmak maksadı ile mavi mürekkepli bir kalem alınmalıdır.

Kaşık büyüsü yapmak için gerekli olan diğer malzemeler ise beyaz renk torba ve bir ucu yakılmış 7 adet ince ağaç dalıdır.

İlginizi Çekebilir: Çingene Büyüsü

Kaşık büyüsü nasıl yapılır?

Kaşık büyüsünde öncelikle 2 adet tahta kaşık alınır. Bu kaşıklardan erkeği temsil edenin iç tarafı üzerine güç simgesi kabul edilen hilal çizilir. Diğer kaşığın üzerine ise kadını temsil etmek üzere bereket işareti olan güneş deseni çizilmektedir.

Bazı büyü üstatları hilal ve güneş simgeleri dışında kadın ve erkeğin isimlerinde geçen bazı harfleri de kaşıkların üzerine yazmaktadır.

Kaşıklar kadın ve erkek için ayrı ayrı belirlendikten sonra ağızları tam ters tarafı gösterecek biçimde birbirine bağlanır. Eğer yanlışlıkla kaşıkların ağzı birbirini görecek biçimde bir bağlama olursa büyü soğutma uygulaması olmaktan çıkar ve tam tersi etkiler göstererek aşık etme büyüsü haline gelir.

Kaşık büyüsünün ortaya çıkaracağı ayrılık fikrinin diğer insanlar tarafından daha kolay kabul edilmesini sağlamak için kaşığın sapları üzerine kadın ile erkeğin tanıdıklarının isimlerinin  baş harfleri yazılabilir. Kaşıklar üzerine baş harfi yazılan kişiler ortaya çıkacak ayrılığa kesinlikle ses çıkarmaz ve her şeyi normal görür.

Kaşıklar usulüne uygun olarak belirlenip siyah iple bağlandıktan sonra beyaz bir çorbanın içine konur. Ancak burada kaşıkların bağlanma usulüne dair kısaca bilgi vermek gerekir:

Kaşıklar birbirine sıkı biçimde bağlandığında 7 adet düğüm atılmalıdır. Siyah ipe atılan bu 7 düğüm büyünün haftanın 7 gecesinde de tesirli olacağını ifade eder.

Kaşık büyüsünde bir ucu yakılmış 7 dal parçasının kullanılması

Kaşık büyüsünün gündüz vakitleri etkisini güçlü biçimde göstermesi için bağlanan kaşıklarla birlikte torbanın içerisine 7 adet dal parçası da konur.

Bu dal parçalarının bir ucu hafifçe yakıldıktan sonra söndürülmüştür, diğer uçları ise sağlamdır. Kullanılan bu dal parçaları kadın ile erkeğin gündüz vakitlerinde birbirlerinden nefret ederek devamlı tartışmalarına sebep olur.

Bütün büyü malzemeleri beyaz bir torbanın içine konur ve bu torba yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Bu malzemeler yer altında kaldığı müddetçe kaşık büyüsü etkilerini devam ettirir.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Büyüsü

Kaşık büyüsü kaç günde tesirlerini gösterir?

Kaşık büyüsünün diğer ayırma ve soğutma büyülerinden daha fazla rağbet görmesinin nedeni çok kısa sürede etkilerini göstermesidir.

Tüm aşamaları sadece bir günde yapılan kaşık büyüsü 11. gün tamamlandığında kadın ile erkek üzerinde güçlü biçimde tesir gösterir. Aynı şekilde kişilerin arkadaşları ve aileleri de bu ayrılığı kabullenmiş olur.

Kaşık büyüsünün etkileri her geçen gün biraz daha artar. Büyünün üzerinden 3 kamer ayı geçmeden (yaklaşık 56-57 gün) kesin ayrılık gerçekleşmiş olur.

Kaşık büyüsü nasıl bozdurulur?

Kaşık büyüsünün üç farklı bozdurulma yolu vardır:

  1. Büyü malzemelerinin bulundukları yerden çıkarılarak yakılması
  2. Yeni bir büyü yaparak kaşık büyüsünün etkilerini başka tarafa yönlendirmek
  3. Büyü bozma duaları okuyarak büyüyü hükümsüz hale getirmek

Bu uygulamalar içinde en güvenilir ve en etkili yolun büyü bozma duaları okuyarak bu şer güçten kurtulmaya çalışmak olduğunu ifade etmekte fayda vardır.

Özel hayatta murat ettiğiniz hedeflere ulaşmak için büyüden uzak durun, duaların muazzam gücünden faydalanın!

Kaşık büyüsü gibi ayırma büyülerine başvurulmasının asıl sebebi özel hayatta arzulanan dileklerin gerçekleşmesini sağlamaktır. Halbuki büyü yapmak dinen caiz değildir ve kişinin büyük günaha bulaşmasına neden olur. Ayrıca büyü yaptırmanın ciddi riskleri de bulunmaktadır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza özel hayatta mutluluğu yakalamalarına vesile olacak önemli bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eserde birbirinden etkili onlarca farklı duayı bir arada bulabilir ve bu dualar vesilesiyle mutluluğun kapılarını aralayabilirsiniz.

Tamamı sahih dualardan oluşan ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu etkili kitabı hemen indirip okumak için aşağıya tıklayınız:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top