Kan Büyüsü Korkunç Etkilere Sahiptir, Dikkatli Olmalısınız!

Kan büyüsü nedir, niçin yapılır?

Kara büyüler içinde en kısa sürede tesirini gösteren ve insanların hayatını ciddi biçimde değiştiren büyülerden biri de kan büyüsüdür. Bu büyünün ortaya çıkardığı korkunç sonuçlardan ötürü “zifir büyüsü” ve “cehennem büyüsü” gibi adlarla da anılmaktadır.

Kan büyüsü medyumların yapmaktan özellikle kaçındıkları ve kolay kolay kimseye yapmadıkları bir uygulamadır. Çünkü büyü üstatları bu şer büyünün ne kadar olumsuz sonuçlar doğurabileceğinin farkındadır.

Ancak ne olursa olsun insanlar amacına ulaşmak için çoğu zaman gözü kara davranmaktadır. Bazen insan öylesine hırslı hareket eder ki büyünün ortaya çıkarabileceği kötü durumları hiç hesaba katmaz. İşte bu nedenle de kan büyüsü tarihte yaygın olarak uygulanmıştır.

Kan büyüsünün yapılış amaçları

Kadim büyü kitapları olan Kudema ve Zargon adlı eserlere bakıldığında kan büyüsünün şu amaçları gerçekleştirmek üzere uygulandığı görülmektedir:

 • İnsanların sağlığını bozmak
 • Birbirini seven insanları ayırmak
 • İnsanların basiretini bağlamak ve onlara yanlış kararlar aldırmak
 • İntihara sürüklemek
 • Kişinin halsiz, yorgun ve mutsuz olmasına neden olmak
 • Kişiye cinayet gibi ağır suçlar işletmek
 • Kişiye gerçekleri farklı göstermek ve onu bir konuda ikna etmek
 • İnsanları memleketinden uzaklaştırmak
 • Kişiyi israfa sürüklemek ve ona maddi açıdan zarar vermek
 • Duyguları yönlendirmek (Sevilen insanları nefret ettirmek, nefret edilen insanları sevdirmek)

Görüldüğü üzere kan büyüsü bazen çok büyük sıkıntılara yol açarken bazen daha hafif sorunlara neden olmaktadır. Bu tarzda çok farklı sonuçların ortaya çıkmasının temel sebebi büyüye başlamadan önce güdülen amaçtır. Çünkü büyüye başlamadan önce büyü yaptıran kişi nasıl bir netice almak istediğini büyüyü yapacak üstada açıkça söyler ve büyüdeki detaylar buna göre farlı biçimde uygulanır.

Kan büyüsü gerçekten de kan ile mi yapılır?

Hayır, kan büyüsünün gerçek manada kan ile herhangi bir alakası yoktur. Bu büyüde kullanılan vefk (büyü kağıdı) kırmızı yazı ile yazıldığı için kan büyüsü adını almıştır. Zaten büyü uygulamalarında kan ile büyü yapılmaz. Kan daha çok büyünün bozdurulması için kullanılmaktadır.

Kan büyüsünün temeli büyükçe bir kağıda yazılan kırmızı mürekkepli yazılara dayanır. Büyünün asıl tesirini oluşturan husus burada yazılan tılsımlı ifadelerdir.

Kan büyüsündeki vefk kağıdına neler yazılmaktadır?

Kan büyüsü için hazırlanan vefkte öncelikle kağıdın ortasına düzgün bir geometrik şekil çizilmektedir. Çizilen geometrik şekil, büyünün yapılış amacına göre farklılık göstermektedir.

Özel hayatla ilgili meselelerde dikdörtgen, maddi konularda çember ve ciddi zararların verilmesi durumunda üçgen çizilmektedir.

Çizilen bu geometrik şekillerin içine büyü ile etkilenecek kişinin adı ile onun hayatında etkili olan birkaç kişinin adı yazılmaktadır. Ancak kişinin adı yazılırken annesinin adı ile birlikte yazılır. Zira büyü uygulamalarından kişinin kimliği ifade edilirken soy bağı baba üzerinden değil anne üzerinden geçmektedir.

Vefk kağıdında kişilerin adı dışında Garaminar, Belhenure, Zeri, Kuleteneye gibi isimler de geçmektedir. Bu isimler cin taifesinden olup büyü için görevlendirilen şer varlıklardır.

Kan büyüsünde vefk yazıları genellikle Arap alfabesi ile yazılmaktadır. Ancak diğer alfabelerden istifade ederek de bu büyüyü yaptıran medyumlar vardır. Farklı alfabe kullanmanın büyünün tesiri üzerinde bir etkisi yoktur. Zaten büyünün orijinalinde Süryani alfabesi kullanılmaktadır. Arap alfabesi ile büyünün yapılışı son yıllara rastlamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Dil Bağlama Büyüsü

Kan büyüsünde toprağa defin aşaması

Kan büyüsünün son aşamasında hazırlanan vefk kağıdı yakılarak külleri toprağa gömülür. Bu sırada büyü için görevlendirilen hüddamların ismi alçak bir ses tonu ile okunur.

Medyumlar bu gömülme işlemini o kadar ciddiye almaktadır ki adeta bir ölünün defin merasimi gibi her şeye dikkat ederler. Çünkü bu aşama büyünün tutması açısından büyük önem taşımaktadır.

Kan büyüsü kaç günde tesirini gösterir?

Kan büyüsü son aşaması da tamamlanır tamamlanmaz etkilerini göstermeye başlar. Yani diğer kara büyüler gibi büyünün tesir göstermesi için bir müddet beklemeye gerek yoktur.

Büyünün yapıldığı ilk 7 günde büyü tesirini göstermektedir. Fakat bu tesir şiddetli değildir. Büyünün etkisine kapılan kişiler artık eski ruhsal ve bedensel yapıya sahip değildir. Fakat büyü de yıkıcı tesirlerini göstermemiştir.

Sekizinci güne girildiğinde büyü adeta bir doğal afetin insanların hayatını altüst etmesi gibi bütün şiddeti ile gelir ve kişinin tüm yaşamını etkilemeye başlar.

Kan büyüsünün bozdurulması

Bu kara büyüyü bozdurmanın iki yolu vardır. Bunlardan birisi yeni bir büyü yaparak kan büyüsünün tesirlerini dengelemektir. İkinci yol ise büyü bozma duaları okuyarak büyüyü tesirsiz bırakmaktır.

Büyü bozma duaları okuyarak büyünün bozdurulması hem daha güvenli hem de daha etkili bir yoldur. Felak ve Nas surelerinin 3 defa okunması ile niyaz edilen büyü bozma duası ile en güçlü kara büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Bu tavsiyemize kulak verin!

Amaçlarınızı gerçekleştirmek için büyü yapmak yerine duaların muazzam gücüne başvurun

Kan büyüsü gibi şer uygulamalara başvurulmasının temel sebebi arzulanan hedeflere ulaşmaktır. İnsanlar özel hayatlarında veya maddi yaşamlarında arzuladıkları noktaya ulaşmak için günah olduklarını bildikleri halde büyüye başvurmaktadır.

Ancak günaha girmeden ve ciddi riskler üstlenmeden de insanlar murat ettikleri hedeflere ulaşabilirler. Bunun yolu ise duaların muazzam gücüne başvurmaktır. Kişinin dilek ve hacetlerinin gerçekleşmesi için yüce Rabbine yönelip el açması kadar hayırlı başka bir yol yoktur.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza çok olumlu yorumlar harika bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

1 thought on “Kan Büyüsü Korkunç Etkilere Sahiptir, Dikkatli Olmalısınız!”

 1. merhaba ben azerbaycandan yaziyorum.ben sizin dualarivizi okudumda banada nasil yardim ede bilirsiniz cok kotu durumdayim hocam nasil yapayim bilmiyorum artik butun umidlerim kesildi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top