Juju Büyüsü Anında Etkisini Gösteriyor, Dikkatli Olmalısınız!

Juju büyüsü nedir, niçin yapılır, nasıl bozdurulur?

2016 yılında oynanan bir maçta Moussa Camara adlı bir futbolcu juju büyüsü yaptı ve birkaç dakika sonra da gol attı. O günden sonra juju büyüsü Türkiye basınında popüler bir konu haline geldi.

Yaşanan bu olay sonrasında juju büyüsü, futbolcu büyüsü olarak anılmaya başlandı. Halbuki bu uygulama çok farklı alanlarda icra edilen güçlü bir büyüdür. Kullanım alanları son derece geniştir ve en tesirli büyülerden biri kabul edilir.

Juju büyüsü sadece futbol alanında uygulanmaz

Juju büyüsü daha çok başarı elde etmek amacıyla başvurulan bir uygulamadır. Buradaki başarı kavramı geniş anlamda düşünülmelidir. Yani mesleki başarılardan tutun da özel hayatta mutluluğu yakalamaya kadar her konuda juju büyüsü yaptırılabilir.

Özellikle Güney Afrika’da en meşhur büyülerden biridir. Afrikalı futbolcuların başarılı olmalarında juju büyüsünün büyük etkisinin olduğu söylenmektedir. Aynı şekilde pek çok başarılı iş adamının da bu büyüye başvurduğu belirtilmektedir.

Juju büyüsünün aşk konusunda uygulanması

Juju büyüsü aynı zamanda en etkili aşık etme ve kendine bağlama büyülerinden biridir. Daha çok evli bir insanı eşinden ayrılıp kendine aşık ettirmek için uygulanmaktadır. Bu durumda yuvaların dağılmasına neden olmakta ve telafisi mümkün olmayan sorunlara yol açmaktadır. Bu nedenle de kara büyü kategorisinde değerlendirilmektedir.

Juju büyüsü aşık etmek maksadıyla yapıldığı zaman ömür boyu etkileri devam eder. Yani büyü bozma çalışmaları yapılmazsa büyünün tesirine kapılan kişi ömür boyu gerçeklerin farkına varamaz.

İlginizi Çekebilir: İntikam Büyüsü

Juju büyüsü nasıl yapılır?

Büyünün esası tılsımlı bir cisme dayanır. Bu cisim herhangi bir ev eşyası, tahta parçası veya çakıl tanesi olabilir. Önemli olan bu cismin üzerinde tılsımlı sözcüklerin okunmuş olmasıdır.

Büyü için üzerine tılsımlı ifadeler okunmuş olan cisim büyünün etkili olacağı yere bırakılır.

Juju büyüsü uygulanma biçimi bakımından geleneksel büyülerden oldukça farklıdır. Genellikle büyü için uzun bir hazırlık sürecine ihtiyaç vardır ve büyünün yapılması için de yeterli süre gerekir. Juju büyüsü ise herhangi bir ön hazırlık gerektirmez. Birkaç dakikalık bir hazırlık ile büyü yapılabilir. Yani yapılışı yönüyle en kolay büyülerden biridir.

Juju büyüsü yapılır yapılmaz tesirini gösterir

Büyülerin yapılışından sonra etki göstermeleri için belli bir sürenin geçmesi gerekir. Bu süreye “mayalanma aşaması” adı verilmektedir. 7, 11, 14, 21 gün gibi farklı süreler geçtikten sonra büyü etkilerini gösterir.

Juju büyüsünde ise büyü, yapılır yapılmaz etkiler görülür. Anlık biçimde tesir gösterdiği için bu büyü, büyük rağbet görmektedir. Özellikle büyük servet sahibi olan zenginler önemli işleri halletmek için juju büyüsüne müracaat etmektedir. İhaleleri kazanmak maksadıyla pek çok işadamının juju büyüsü yaptırdığı bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Yılan Büyüsü

Juju büyüsünün kan veya idrar ile bozdurulması

Bu büyü isteklerin gerçekleşmesi için başvurulan mahsum bir uygulama değildir. Çünkü çoğu zaman istekleri gerçekleştirmek için insanların hayatını da alt üst edebilmektedir. İşte böylesi durumlarda büyünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Bu büyünün pek çok farklı bozdurulma yöntemi vardır. Büyünün kan veya idrar ile bozdurulması bu yöntemlerden en ilginç olanıdır. Büyü için hazırlanan cismin üzerine idrar veya kan döküldüğünde büyü bozulmaktadır.

Büyü bozma yolunda en güvenilir yöntem ise hiç kuşkusuz ki büyü bozma duası okumaktır. Muavvizeyetyn adı verilen duanın okunması ile en güçlü kara büyüler dahi tamamen etkisiz hale getirilebilmektedir.

Büyü yapmak dinen caiz değildir

Başarı yakalayarak mutlu olmak isteyen insanlar juju büyüsü yaptırdıklarında aslında büyük bir günaha bulaştıklarını bilmemektedir. Halbuki büyü yaptırmanın yasak olduğu ayetlerde ve hadislerde açıkça ifade edilmiştir. Hatta büyük alimler büyü yaptırmanın 7 büyük günahtan biri olduğunu belirtmişlerdir.

İşte bu itibarla arzuladığı hedefe ulaşmak isteyen müminler her tür büyüden uzak durmalı ve duaların gücüne başvurmalıdır. İnşallah bu hususta Her Kapıyı Açan Murad Duaları adlı eser yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top