İp Büyüsünü Herkes Kolaylıkla Yapabilecek

İp Büyüsü Nasıl Yapılır En Açık Anlatım

İp büyüsü uygulaması, karşınızdaki insanı kendinize bağlayarak onun hareket kabiliyetini engelleyen ve onun bir başkasına kesinlikle meyl tmesine engel olan, bu sayede onu adeta bir kukla gibi sadece ve sadece size bakan ve size ait olan bir şahsiyete çevirmektedir.

  • Bu nedenle ip büyüsü uygulaması, gerçekten güçlü ve etkili, bunun yanı sıra kalıcı ve muhteşem bir uygulama olarak bilinmektedir.

Şimdi ip büyüsü uygulamasını nasıl yapmanız gerektiğini ve hangi noktaları dikkate almanız halinde tamamen başarılı olacağınızı teker teker izah etmeye başlayacağım.

İp Büyüsü Nasıl Bana da Etki Etti?

Ben, sevgilimin beni terk edip gitmesi sonucunda yıkılmıştım adeta, dünyaya küsmüştüm ve neredeyse hayattan elimi eteğimi çekecek bir hale gelmiştim. Çünkü benim için sevgilim hayatımın yegane gerçekliği ve biricik aşkımdı.

  • Onun beni terk edip gitmesi ve sonrasında da başka bir kadınla birlikte olması beni hayata küstürmüş ve onun olmaması halinde yaşamanın herhangi bir manası olmadığı kanaatine varmıştım.

Bu noktada intiharın eşiğine geldim ve hatta birkaç intihar teşebbüsünde bile bulundum, fakat bir şekilde bu durum geçti ve ip büyüsü ile karşılaştım.

  • İp büyüsünü yaptıktan sonra eski sevgilim ortalama bir hafta içerisinde bana yeniden döndü, benden başka hiçbir aşkı olmadığını ifade etti ve bensiz geçen günlerinin adeta bir işkence ve eziyet olduğunu dile getirdi.

Özellikle de son bir haftadır bana karşı aşırı bir ilgi ile dolduğunu ve kalbinde muazzam bir sevgi oluştuğunu itiraf etti, bunun tamamen ip büyüsünün etkisi olduğunu elbette ki ona söylemedim. 🙂

Şimdi bu kadar güçlü ve etkili olan ip büyüsünü nasıl yapmalısınız sorusunu anlatmaya başlayacağım.

Okumalısınız: İntikam Büyüsü

İp Büyüsü Niçin Kırmızı İple Yapılmalı?

İp büyüsünü gizlilik içerisinde yapmalısınız, bu nedenle uygulamayı yaparken başka insanların gözünden ve ilgisinden uzak bir yer seçmeli, burada gürültüsüz bir şekilde güneşin battığı yöne doğru yönelip yanınıza da kırmızı bir ip almalısınız.

  • Bu ipin kısalığı ya da uzunluğu hiç önemli değil, çünkü ipe sadece bir düğüm atacak ve bu şekilde uygulamayı yapacaksınız. Bunun için ipin bir düğüm atacak kadar uzun olması yeterli olacaktır.

Fakat sonrasında bu ipi sürekli bir şekilde yanınızda taşımanız gerekecek. Şimdi kırmızı bir ip bulup sessiz bir yere geçin ve güneşin battığı yön olan batıya doğru dönüp bağdaş kurun, gözlerinizi kapatıp bu kırmızı ipi önünüze koyun ve üzerine şu cümleyi okuyun:

  • “Ey Hüddam Marazdert, hüküm sende olduğu için hükmünü tamamlamanı bekleyeceğim.”

Bu cümleyi okuduktan sonra gözlerinizi açıp şu tılsımlı ifadeleri düzgün bir şekilde tane tane kısık bir ses tonuyla okumalısınız:

İp Büyüsü Nasıl Yapılır Tılsımlı Sözleri Nelerdir?

  • “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan Hüddam Marazdert, seni görevlendirmek benim için bir şereftir, senin de bu şerefe nail olman gerektiğini düşünüyorum ve işte önüme koymuş olduğum kırmızı ipi, ip büyüsünün amacına ulaşması için sana arz ediyorum. Bu noktadan sonra hükmünü tamamlamalı, bana yardımını esirgemeden her türlü yardım etmeli, beni sevdiğim insana yeniden bağlamalı, onun kalbine bu ipin hükmünü geçirmeli ve bana bu uygulamanın tılsımlı bir şekilde gerçekleşmesi için yol vermelisin.”

Bu ifadeleri okuduktan sonra kırmızı ipi elinize alıp ortasına 1 adet düğüm atın ve aşağıdaki tarifler doğrultusunda hareket etmeye çalışın.

İp Büyüsünde Kırmızı İp Nereye Saklanır?

Uygulama sonrasında ipi sürekli yanınızda taşıyın ve bu ipin yanınızda kaldığı süre boyunca etkili olacağını, istediğiniz kişiyi kendinize kolayca bağlayabileceğinizi hatırlamaya gayret gösterin.

  • Bu çerçevede bu ipin bir tılsım olduğunu, adeta uğurlu bir malzeme olduğunu düşünerek bu malzemeyi yanınızda taşıdığınız süre boyunca sizden bir aşk kıvılcımı oluşacağını, bu aşk kıvılcımı sayesinde sevdiğiniz kişinin size delicesine aşık olmasını sağlayacağını da hayal etmeye çalışın; çünkü bu hayal ve bu duygu, ip büyüsünün etkinliği adına oldukça önemli noktalardır.

İp Büyüsünün Neden Riskli Olduğu Söylenir, Doğru mu?

İp büyüsünün gerçekten etkili olduğu artık bilinen bir gerçekliktir, fakat bunun yanı sıra bu tılsımın aynı zamanda büyük riskler taşıdığı ve insanların felakete doğru hareket etmesine sebebiyet verdiği de bilinen bir hakikattir.

  • Bu noktada ip büyüsü yapan ya da yaptıran insanların maruz kaldığı musibetlerin haddi hesabı yoktur ve bunları saymakla bitiremeyiz.

Bu nedenle size bu uygulamadan uzak durmanızı, bunun yerine masum ve çok daha etkili uygulamalar ile kendinizi riske ve tehlikeye atmadan yolunuza devam etmenizi tavsiye ediyoruz, bu nedenle şu tavsiyemize kesinlikle dikkat kesilmelisiniz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top