İğne Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır Muhteşem Detaylar

İğne Büyüsü Hakkında Her Şeyi Öğrenin

İnsanların yeri geldiğinde başka insanları yönlendirmeye, kendi istekleri ve kendi arzuları doğrultusunda hareket ettirmeye yönelik müthiş bir arzuları olduğu bilinmektedir.

  • İşte bu noktada devreye kadim büyük kitaplarında karşımıza sunulan büyüler ve tılsımlar çıkmaktadır ve yine bu noktada iğne büyüsü devreye girmektedir.

Çünkü iğne büyüsü ile tarihin eski dönemlerinden beri binlerce hatta milyonlarca insanın başka insanları yönlendirdiği ve kendi arzuları doğrultusunda kanalize ettiği bilinmektedir.

Biz de bu yazımızda iğne büyüsü neden yapılır ve hangi amaca hizmet eder, ayrıca nasıl yapılır ve etki süresi ne kadar devam eder, gibi soruların cevaplarını sizlere sunmaya çalışacağız.

İğne Büyüsü Neden Yapılır, Amacı Nedir?

Yazının giriş kısmında da ifade ettiğimiz gibi iğne büyüsü başka bir kişi üzerinde düşünsel ve duygusal anlamda tahakküm kurabilmek (yani onu yönetebilmek ve istediğiniz noktaya sevk edebilmek) maksadıyla gerçekleştirilir ve doğru uygulandığında istediğiniz kişiyi emrinize amade edip ona istediğiniz şeyi yaptırabilirsiniz.

  • Çünkü iğne büyüsü karşı tarafın bütün düşüncelerini ve bütün duygularını yönetmenizi sağlayacak bir güç ile dolu müthiş bir tılsımdır.

Peki bu kadar etkili ve bu kadar güçlü bir tılsım herhangi bir medyum ya da uzman olmadan da yapılabilir mi? Tabii ki yapılır, detayları aşağıda bulacaksınız.

Mutlaka Oku: Büyü Kitabı

İğne Büyüsü Niçin Bir İğne ve Bir Elma ile Yapılır?

İğne büyüsü yapabilmek için yanınıza 1 adet iğne ve 1 adet elma almanız yeterli olacaktır ve bu iki malzemeyi yanınıza aldıktan sonra, sessiz bir yere geçip iğneyi sağ tarafa, elmayı da sol tarafa yerleştirerek tarif edeceğimiz şekilde uygulamayı yapmanız halinde hayalinizde kurduğunuz kişinin tamamen sizin düşünceleriniz ve duygularınız ekseninde hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

  • Sessiz bir yere geçip bağdaş kurarak iğneyi sağ tarafınıza alın ve elmayı da sol tarafınıza alın ve önünüzdeki bu iki malzemenin üzerine aşağıda tarif edeceğimiz işlemleri yapın:

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şimdi gözlerinizi kapatıp bağdaş kurarak sağ tarafınıza iğneyi, sol tarafınıza da elmayı aldıktan sonra, içinizden iğne büyüsünü hangi amaçla yaptığınızı ve hangi insanı tamamen yönlendirmek istediğinizi düşünün.

Bunun hayalini kurup ve yönlendirmek istediğiniz insanı ne şekilde ve hangi konuda yönlendirmek istediğinizi de hayal etmeye çalışın. Yani bu kişinin size aşık olmasını mı başka insanlardan soğumasını mı yoksa sizin düşünceleriniz ve duygularınız yönünde hareket etmesini mi istiyorsunuz, bu şekilde bütün detaylarıyla hayalinizi netleştirin ve ardından da gözlerinizi açıp sağ yanınızda bulunan iğneyi sol yanınızda bulunan elmanın herhangi bir yerine saplayın ve bu batırma işleminin ardından da aşağıdaki tılsımlı sözcükleri okuyun:

İğne Büyüsü Yapılırken Tılsımlı Söz Hususu

  • “Ey Hüddam Marazdert, iğne büyüsü ile az önce aklımdan geçen kişinin bütün düşüncelerini ve bütün duygularını emrime amade kılmak arzusundayım ve şimdiye kadar sana müracaat edip de yarı yolda kalan, sana yönelip de dert içerisinde kalan herhangi bir insan bulunmadığını biliyorum. İşte sen hüddamlar içerisinde gücü temsil eden ve kudreti ile ön plana çıkan yegane kudret ve görevli varlık olduğun için sana iğne büyüsünün hakikati ile 1 adet iğne ve 1 adet elma sunmaktayım. Gördüğün gibi iğneyi elmanın kalbine sapladım ve karşı tarafın düşüncelerinin bana yönelebilmesi için bu uygulamayı gerçekleştirdim. İşte sana, ihtiyaç hissettiğin malzemelerle yöneldim, sen de bana ihtiyaç hissettiğim duyguları ve düşünceleri armağan et.”

Bu ifadeleri, üzerine iğne batırılmış olduğunuz elmanın üstüne okuduktan sonra şimdi bu iki malzemeyi başka insanların göremeyeceği bir yerde saklayıp orada sürekli bir şekilde kalmasını sağlamalısınız.

Bunu yapmanız halinde istediğiniz kişinin düşüncelerini ve duygularını istediğiniz şekilde yönetebileceğinizden ve yönlendirebileceğinizden emin olabilirsiniz, şimdi de başka önemli bir noktadan bahsedelim:

İğne Büyüsü Neden Çokça Tehlike Taşır?

Görüldüğü gibi iğne büyüsünü yapmak oldukça basit ve kolay, fakat şimdiye kadar iğne büyüsü ile hayatı değişen binlerce insan olduğu gibi bu değişimi kötü yönde yaşayan yine yüzbinlerce insan da olmuştur.

  • Bu anlamda iğne büyüsü yaparken istihdam edilen (yani görevlendirilen) görevli varlık olan Hüddam Marazdert, kişinin kalbine ve aklına girip onu yanlış yollara sevk eden, bununla beraber sadece bu kişinin değil, çevresindeki insanların da aklına ve kalbine girip onlara musibetler ve felaketler yaşatan bir mahiyete sahiptir.

Bu nedenle biz, değerli okurlarımıza bu gibi uygulamalardan uzak durmallarını özellikle tavsiye etmekteyiz; çünkü musibet, yapılan büyünün içindedir ve bu, ak büyü de olsa kara büyü de olsa kişiyi etkisi altına bir şekilde almaktadır.

Bunun yerine size, başka bir insan üzerinde tamamen etkili bir şekilde hükümran olmanızı sağlayacak müthiş bir dua kitabı tavsiye etmek istiyoruz ve kitabın indirme linki ile birlikte okuyucu yorumlarını da aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Kara Büyü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top