Hüddam Kime Denir, Nasıl Varlıklardır, Güçleri Nelerdir?

Hüddamlar kara büyülerin yapılışına yardımcı olan şer güçlerdir

Büyü yaptıran veya büyüye ilgi duyan herkes hüddam kavramı ile sıkça karşılaşmaktadır. Ancak çok az kişi bu kavramın ne olduğunu tam olarak bilmektedir.

Hüddamlar medyumların yaptıkları büyülerin uygulanmasını sağlayan cin taifesinden kişilerdir. Dişi ya da erkek olabilirler. İnsanlar gibi belli isimler ile çağrılırlar. Belli bir ömürleri vardır ve yine insanlar gibi vadeleri dolunca ölürler. Ancak hüddamlar insanlardan birkaç kat daha uzun yaşarlar.

Hüddamlar niçin medyumların emrine girer?

Aslında özellik ve güç itibari ile hüddamlar insanlardan çok daha üstün varlıklardır. İnsanların uzun süre kat edemeyecekleri mesafeleri kısa sürede aşabilirler. İnsanların beynine ya da kalbine hükmedip onları farklı noktalara sürükleyebilirler. Yani şartlar eşit olduğunda bir insanın hüddamları baskı altına alması mümkün değildir.

Ancak medyumlar hüddamların sevdikleri kişilere veya onların çocuklarına zarar vereceklerini ifade ederek hüddamları tehdit eder. Hüddamlar sevdikleri varlıkların zarar görmesinden müthiş derecede korkmaktadır. Onlara böyle bir tehdit ile yaklaşıldığı zaman hemen istenilenleri yerine getirirler. Ancak onlarla diyaloğa girmek, onları sevdikleri ile tehdit etmek herkesin yapabileceği bir davranış değildir. Bunu yapabilmek için derin bir ilim sahibi olmak gerekir.

Kaç farklı hüddam türü vardır?

Hüddamlar çok farklı görevler için kullanılabilir. Esasında hüddamlar tıpkı insanlar gibi tek bir cinsten ortaya çıkmışlardır. Ancak yaptıkları işlerin niteliğine göre farklı gruplar biçimde tanınırlar. En yaygın hüddam grupları şunlardır:

  • İnsanların delirmesine veya intihar etmesine neden olan hüddamlar
  • Aşık etme ve soğutma gibi görevler üstlenerek insanların özel hayatına müdahale eden hüddamlar
  • Herhangi bir hazinenin veya tarihi yapının korunma görevini üstlenen hüddamlar
  • Bir insanın ömür boyu şanssız olmasını veya aksine şanslı olmasını temin etmek için sadece bir şahısla ilgilenen hüddamlar
  • Medyumların verdiği görevleri bir defa yapan ve ardından özgürlüğüne kavuşan hüddamlar
  • Medyum tarafından verilen görevi yaptıktan sonra unutulan ve bu nedenle de sürekli olarak aynı işi defalarca tekrar eden hüddamlar
  • Medyumların tehditlerinin boşa çıktığını anladıktan sonra diyaloğu tersine çevirerek medyuma istediğini yaptıran hüddamlar
  • İnsanların çok kısa sürede büyük bir servet sahibi olmasını sağlayan hüddamlar

İfade edilen bu hüddamlar dışında yüzlerce değişik konuda birbirinden çok farklı görevler icra eden hüddamlar da bulunmaktadır.

Hüddamlar insanların gözüne görünür mü?

Şekil yönüyle hüddamlar çok farklı özelliklere sahiptir. Dış görünüşleri bakımından insanları bayıltacak kadar korkunç oldukları söylenmektedir.

Hüddamlar gerçek görüntüleri ile kendilerini insanlara göstermezler. Bunun sebebi korkunç olmaları değil hissettikleri utançtır. Çünkü hüddamlar her zaman çıplak dolaşmaktadır. İşte bu sebeple görünür olmaları gerektiği zaman insan kılığına girerler ve “giyinik halde” namahrem gözlere görünürler.

“7 büyük hüddamın şerri” ne demektir?

Kadim büyü kitaplarında ifade edildiğine göre son derece güçlü 7 hüddam bulunmaktadır. Bu hüddamlar farklı kişilerin emrindedir ve her biri değişik bir görev yapmaktadır.

Tarihin bazı dönemlerinde bu hüddamlar tesadüfen ya da planlı olarak bir araya gelmekte ve korkunç olaylar yaşanmasına neden olmaktadır. Apraziyal, Garaminar, Zorageli bu yedi hüddamın halk arasında bilinen 3 üyesidir. Geriye kalan 4 hüddam ise isimleri dahi duyulmayacak kadar gizlilik içinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Hüddamların yaptığı kötülüklerden korunmak için ne yapılmalıdır?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi hüddamlar aslında cin taifesinden kişilerdir ve yaptıkları şey, kelimenin tam manası ile “büyü yapmak”tır.

Bilindiği üzere büyünün her türü dinimizce yasaklanmıştır. Hatta büyü yaptırmak büyük alimler tarafından “affı en zor günahtan biri” kabul edilmektedir.

İşte bu sebeple duyarlı müminlerin bu şer uygulamalara hiçbir sebeple yönelmemeleri büyük önem taşımaktadır. Eğer hüddamlar vasıtası ile herhangi bir büyü yapılmış ise bu büyünün vakit kaybedilmeden bozdurulması ise şarttır.

Hüddamlar yardımı ile yapılan büyüler iki farklı yolla bozdurulabilir:

  1. Bu yollardan birincisi farklı hüddamlar bulmak ve yeni bir büyü yaptırmaktır. Ancak bu yöntem bazı ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir. Çünkü aynı anda iki şer güçle uğraşmak öngörülemez sorunlara neden olabilmektedir.
  2. Hüddamların tesirini ortadan kaldırmak için başvurulabilecek ikinci yöntem ise büyü bozma duası okumaktır. Muavvizeyetyn adı verilen Kur’an ayetlerine dayanan duanın okunması ile tüm kara büyüler hükümsüz bırakılabilmektedir.

İsteklerin gerçekleşmesi için hüddamlara başvurmak yerine çok daha hayırlı bir yol tavsiyesi

Medyumlara başvurup hüddamlar yardımı ile isteklerine kavuşmak isteyen insanların büyük bir kısmı bu büyük günaha aslında iyi niyetlerle bulaşmaktadır. Özel hayatta mutluluğu yakalamak ve iş yaşamında başarılı olmak insanların en büyük dileğidir. Zaten yapılan büyülerin büyük bir kısmı da bu konularla alakalıdır.

Ancak niyet ne olursa olsun sonuçta başvurulan yöntem caiz değildir ve kişinin büyük günaha girmesine neden olmaktadır. Üstelik başvurulan bu yöntem neticesinde kişinin zarar görme olasılığı da oldukça yüksektir.

İşte bu gerçeklerin farkında olmak ve dileklerin yerine gelmesi için “büyüye başvurmak” yerine “duaların muazzam gücünden yararlanmak” gerekir. Bu hususta aşağıda hakkında bilgi verdiğiniz eser inşallah yaşamınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Dilerseniz Ayakkabı Büyüsü başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Hüddam Kime Denir, Nasıl Varlıklardır, Güçleri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön