Güzellik Büyüsünü Evde Tek Başına Gizlice Yap

Güzellik Büyüsünün Tüm Gizli Sırlarını Öğreneceksin

Güzellik, elbette ki herkesin hakkıdır, güzel olmak ve güzel görünmek ise özellikle kadınların faydalanmak istediği bir nimettir.

  • Bu anlamda bazı insanların bazı özel uygulamalardan istifade etmesi gerektiğini düşündüğümüz için oldukça gizli ve oldukça sırlı bir güzellik büyüsünü sizlerle paylaşmak istedik.

Hakikaten bu büyü uygulaması neredeyse hiçbir yerde bulamayacağınız kadar gizli kapaklı ve sırlı bir uygulama, bu nedenle birçok kişi bu uygulamayı bulabilmek için adeta çile çekmekte ve kendisini hırpalanmaktadır; fakat artık buna ihtiyaç hissetmeyeceksiniz. Çünkü size güzellik büyüsünü en ince teferruatına kadar anlatacak ve sizi bu konuda zaten aydınlatacağız.

Güzellik Büyüsü ve Kudemâ İsimli Kitap

Öncelikle güzellik büyüsünün çok eski kaynaklardan biri olan Kudemâ isimli kaynakta geçtiğini, fakat bu kaynağın neredeyse hiçbir yerde bulunmadığını ifade etmeliyiz, zira bu gizli kitap dünya üzerinde sadece birkaç kişide bulunan ve zaten bu nedenle oldukça önemli ve değerli olan bir uygulama kitabıdır.

Bu kitapta aktarılan gizemli tılsımlar ve büyüler birçok kişinin hayatını değiştirme potansiyeline sahip olduğu için genellikle üç beş kişide kalması uygun görülmüştür, ne var ki biz Kudemâ isimli kitapta aktarılan güzellik büyüsüne bir şekilde ulaştık ve detaylarını aşağıda sizlerle paylaştık:

Güzellik Büyüsünde Müthiş Etkili Bir Kaşık Un ve Su

İnternet ortamında aktarılan ve güzellik büyüsü olarak sunulan uygulamaların neredeyse tamamının yanlış ve hepsinin eksik olduğunu açık bir şekilde ifade etmeliyiz ve bu uygulamanın tam manası ile amacına ulaşabilmesi için bir kaşık un ve bir bardak suya ihtiyacınız olduğunu da dile getirmeliyiz.

Zira bir kaşık un ve bir bardak su, güzellik büyüsü uygulamasının adeta kalbi ve can damarı olduğu için sizi amacınıza taşıyacak ve size güzellikler yaşatacak bir mahiyete sahiptir.

Mutlak Oku: Papaz Büyüsünü Deşifre Ediyoruz, Şaşıracaksınız!

Bu uygulamayı yapabilmek için sessiz bir yere geçmeli, yanınıza bir çay kaşığı dolusu un ve bir bardak su alarak sizi hiç kimsenin göremeyeceği ve rahatsız edemeyeceği bu gizli yerde mümkünse gece vaktinde şu uygulamaları gerçekleştirmelisiniz:

  • Sessiz bir yerde güneşin battığı yöne dönerek dizüstü çöküp bir kaşık unu ve bir bardak suyu önünüze koyarak gözlerinizi kapatıp içinizden 21 defa “Ya Hüddam Sermiyan Efendi, hükmünü tamamlayabilmek için ihtiyaç hissettiğin bir bardak suyu ve bir kaşık unu sana getirdim, artık görevini hakkıyla ifa et.” demelisiniz, bu tılsımlı sözcükleri 21 defa okuduktan sonra gözlerinizi açıp şu tılsımlı sözcükler ile devam etmelisiniz:

Güzellik Büyüsü Tılsımlı Sözcükler Aşaması

  • “İnsanlar nazarında itibar kazanmak ve şirin görünmek maksadıyla yapılan güzellik büyüsü, elbette ki hüddamlar içerisinde en yetkili ve en etkili olan Sermiyan Efendi sayesinde gerçekleştirilir, zaten bunu bilenler başka herhangi bir görevli varlıkla iletişime geçmez ve bunu fark edenler sadece ve sadece Sermiyan Efendi’den el alır ve medet umar, işte ben de sana geldim, senden el almak istiyorum ve senden medet ummaktayım. Şimdiye kadar milyonlarca insanın güzellik büyüsünü amacına ulaştırdığın gibi benim de muradını gerçekleştirip bana da güzellik ihsan edecek kudretine bir bardak suyu ve bir kaşık unu takdim ediyorum. İşte şimdi unu suyun içerisine dökerek karıştırıyorum.”

Bu ifadeyi söylerken unu suyun içerisine döküp karıştırmalısınız ve ortalama birkaç saniye boyunca karıştırdıktan sonra tılsımlı sözcüklere aynen şöyle devam etmelisiniz:

  • “İşte ihtiyacın olan malzemeyi sana sundum ve güzellik büyüsünü tamamen yapabilmen için sana gerekli olan bütün her şeyi hazır ettim, bundan böyle hüküm sende olduğu için bana hiçbir şekilde arka çevirmeyeceğini ve bana daima arka çıkacağını biliyorum, arkamı kolla, bana yardımcı ol, hem kendi gözümde hem de başka insanların gözünde güzellik ile dolup taşmama vesile ol, hüküm sendedir, yetki sendedir, tamamla ve bitir.”

Bu tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra sağ elinize suyu almalı ve üç seferde içerek bitirmelisiniz.

Bu şekilde güzellik büyüsünü tamamlamalısınız, ne var ki aşağıdaki ayrıntının da gerçekten önemli olduğunu bilmeli ve bu doğrultuda aşağıdaki hususları da kesinlikle takip etmelisiniz:

Güzellik Büyüsü Başına Neler Gelebilir?

Şimdiye kadar güzellik büyüsü yapıp muradına kavuşan binlerce insan olmasına rağmen bu insanlar içerisinde neredeyse %99’unun musibetler içerisinde kaldığı da bir gerçektir, bu nedenle eğer böyle bir uygulama yapacaksanız musibet ve belayı üzerinize çekme riskini de kesinlikle göze almalı ve bu doğrultuda hareket etmelisiniz.

Zira bütün büyü uygulamaları, içerisinde ciddi riskler ve tehlikeler barındırması boyutu ile ön plana çıkan tehlikeli uygulamalardır, birçok kişinin bu nedenle öldüğünü ve kötürüm kaldığını, birçok kişinin akrabasının ve sevdiklerinin bu şekilde intihara sürüklendiğini de katiyen bilmek durumundasınız.

Güzellik Büyüsü Yapmak Yerine…

Öyleyse güzellik büyüsü yapmak yerine ve böylesine tehlikeli uygulamalarla vakit öldürmek yerine, kendinize En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını rehber edinmeli ve bu kitapta aktarılan müthiş dualarla hayatınıza yön vermeye çalışmalısınız; bu muazzam eserde bulunan çok etkili aşk ve muhabbet duaları gerçekten de hayatınıza yön verebilir.

Bu anlamda aşağıya bazı okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme bağlantısını alıyoruz, bu sayede mucizeye siz de şahit olacaksınız:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Düğüm Büyüsü ile Hayatım Değişti Dikkatlice Okuyun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top