Göğüs Büyütmek İsteyen Kadınlara Özel 5 Etkili Yöntem

Egzersiz yapmak size estetik bir görünüm kazandıracak

Egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Birçok kadın egzersizden koşmayı anlar. Koşu genel olarak sağlık için çok faydalıdır. Ancak daha çok bacak kasları ile alakalı olduğundan göğüslerin büyümesi üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur.

Spor dallarından göğüs büyümelerine en fazla olumlu katkısı olan spor dalı voleyboldur. Bu sporda omuz kasları beraberinde göğüs kaslarını da çalıştırmakta ve kişinin güzel göğüslere sahip olmasını sağlamaktadır.

En az voleybol kadar etkili bir diğer spor dalı ise yüzmedir. Yüzmenin göğüsleri olduğundan diri gösterme etkisi vardır. Ayrıca yüzme karın bölgesinin düzgün görünmesini sağlayarak göğüslerin daha da öne çıkarma etkisi vardır.

Egzersiz çalışması yapılırken düzgün yürüme kuralları da gençlere öğretilmelidir. Dik yürüyen bayanların daha güzel göğüslere sahip oldukları bilinen bir gerçektir.

Yürüyüş tarzınızı düzeltmeniz şart

Kişinin dik yürümesi göğüslerin şekli üzerinde oldukça etkilidir. Dik yürüyen kadınların göğüsleri daha biçimli ve dik olur. Kambur yürüyen kadınların ise yer çekiminden ötürü göğüsleri aşağı doğru sarkmakta ve biçimsiz olmaktadır. Düzgün yürüyüşün ayrıca bel fıtığı ile boyun fıtığı olma riskini de en aza indirdiği bilinmektedir.

Göğüs büyütme masajları ile güzel göğüslere kavuşabilirsiniz

Masaj yapmak da göğüslerin büyümesinde oldukça etkilidir. Özellikle banyo sırasında yapılan ritmik ve yumuşak bir masaj bölgeye kan akışını hızlandırır. Banyoda sıcak suyun damarları yumuşatıp genişletmesi sayesinde kan akışı daha rahat bir şekilde ilerler. Kişi yaptığı masaj ile bunu hızlandırmaktadır. Masajın etkili olduğu bir diğer vakit ise sabah vaktidir. Gece boyunca dinlenmiş olan beden masaja daha rahat cevap vermektedir.

30 gün boyunca günde iki defa beş-on dakikalık süre ile yapılacak masajla ciddi sonuçlar elde edilebilir. Masajda dokunuşların hafif olması ve el hareketlerinin oval olması gerekmektedir.

Doğal kremler kullanın

Doğal kremler kullanın. Doğal krem deyince hiç şüphesiz aklımıza ilk geleni baldır. Hafif balla yapılan masajın yerini hiçbir şey tutamaz. Balın canlandırıcı, diriltici ve güzelleştirici bir etkisi vardır. Balı göğüs kremi olarak kullanma geleneği dünyada binlerce yıldır kullanılan bir yöntemdir.

Birçok faydası ispat edilmiş balın bir diğer büyülü mucizesi de hiç şüphesiz göğüsleri güzelleştirmesidir. Doğal krem olarak kullanacağınız bir diğer faydalı unsur ise zeytinyağıdır. Zeytinyağı ile yapılacak masaj çok etkili bir göğüs büyütme aracıdır.

Göğüs büyütme diyeti uygulayın

Diyet tek başına göğüs büyütmek için yeterli olmayan ve masajla birleşince etkili olan bir yoldur. Bu nedenle sadece diyetle göğüs büyütmeyi denemeyin. Diğer iki etkili yol olan egzersiz ile masajı mutlaka beraberinde uygulayın.

Peki göğüs büyütmede etkili olan gıdalar hangileridir? İşte yanıtlar:

Yer elması

Bu bitki göğüs sağlığı konusunda tam bir mucizedir. Küçük göğüslü kadınların büyük göğüslere sahip olmasını sağlar. Sarkık göğüslerin toparlanıp şekil almasına yardımcı olur. Bu bitki ayrıca menopoza girmiş kadınların bu süreci sağlıklı geçirmelerinde de faydalıdır.

Rezene

Piyasada çok kolayca bulabileceğiniz rezene çayı ile göğüslerinizin büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Ancak bu çayı çok fazla tüketmemeye gayret etmeli günde iki bardağı aşmamalısınız. Rezenenin afrodizyak etkisi de vardır. Tutkulu bir cinsel yaşam için de önerilmektedir.

Üzüm

Bu meyvenin hem rahatlatma ve stresten uzak tutma hem de hormonları düzenleme etkisi vardır. Özellikle ergenlik döneminde alınması göğüslerin hızlı büyümesini sağlar.

Salatalık

Salatalık sadece cilt için faydalı değildir. Göğüslerin sıkılaşmasında özellikle etkilidir.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tavlama Sanatı

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top