Fotoğraf Büyüsü ile İstediğin Kişiyi Kendine Bağlayacaksın

Fotoğraf Büyüsü Doğru Yapılırsa Müthiş Bir Bağlama ve Aşık Etme Büyüsüdür

Fotoğraf büyüsünün gerçekten çok etkili olduğunu bilen ve bunun farkına varan insanlar çoğu zaman bu büyüden istifade etme yoluna gitmişlerdir. Ne var ki internette bu büyü ile alakalı aktarımların neredeyse tamamı eksik ve yanlış olduğu için maalesef insanlar bu tılsımı gerçekleştirme şansından ve fırsatından mahrum olmaktadır.

  • İşte internetteki bu eksikliği fark ederek size fotoğraf büyüsünün detaylarını aktarma ihtiyacı hissettik ve bu makalede bütün ince noktaları ile birlikte bu tılsımı masaya yatırdık, dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Fotoğraf Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Bu etkili tılsım, bir kişinin bir başka kişinin kalbini kendine çekebilmesine vesile olan, aynı zamanda karşı tarafın fotoğrafı üzerinde yapılan başka işlemlerle de ortaya çıkan tılsımlı ve etkili bir mahiyete sahiptir.

  • Bu noktada fotoğraf üzerinde kişinin kalbi hizasında gerçekleştirilen bazı uygulamalar, o kişinin kalbini tamamen size bağlayabileceği gibi fotoğrafın kafa kısmında yapılan bazı değişiklikler de karşı tarafın aklındaki düşüncelerin tamamen size dönmesine vesile olabilmektedir.

Bu anlamda fotoğrafın hem kalp kısmına hem de kafa kısmına özel bazı sözler ve tılsımlı kelimeler bulunmaktadır, bunları aşağıda öğreneceksiniz:

Fotoğraf Büyüsü için Fotoğraf Şart mı?

Fotoğraf büyüsü için herhangi bir fotoğrafın olması şart değildir, sadece etkilemek ve üzerinde işlem yapmak istediğiniz kişinin sembolik bir resmi ya da kabataslak bir çizimi olması da yeterlidir.

  • Bu uygulamaya fotoğraf büyüsü denmesinin sebebi karşı tarafı simgeleyen ve onu karakterize eden ufacık bir çizim ile ifade edilmiştir, kısaca bu büyüyü yaparken kabataslak bir çizim bile işinizi görecek ve karşı tarafı etki altına almanıza sebebiyet verecektir.

Burada karşı tarafın gerçek bir fotoğrafının olmasına ihtiyaç bulunmamaktadır, ama karşı tarafın fotoğrafı varsa elbette ki bu durum daha kullanışlı olacaktır.

İlginizi Çekecek: Büyü Yapmak

Fotoğraf Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şimdi kendinize aşık etmek ve bağlamak istediğiniz kişinin fotoğrafını ya da basit bir çizimini (ki bu çizimi siz kendiniz de kabataslak bir şekilde yapabilirsiniz; çizim içerisinde bir kafa, bir kalp, bacaklar ve eller olması yeterlidir) alarak sessiz bir yere geçmeli ve orada fotoğrafı ya da çizimi önünüze koyup güneşin doğduğu istikamet olan doğuya doğru yönelmeli ve ayaktayken gözlerinizi kapatıp şu tılsımlı sözcükleri 7 defa telaffuz etmelisiniz:

  • “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”

Bu ifadeleri gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa telaffuz ederken aynı zamanda büyünün amacını ve niyetini de dikkatli bir şekilde düşünerek neden bu uygulamayı gerçekleştirdiğinizi ve karşı tarafı kendinize nasıl bağlamak istediğinizi de iyice düşünmelisiniz.

Bu telaffuz ve düşünme aşamasından sonra şimdi dizüstü çöküp fotoğrafın üzerine aşağıdaki işlemleri yapmalısınız:

Fotoğraf Büyüsü Tılsım Kademesi

Şimdi önünüzdeki fotoğrafın kafa kısmına sağ elinizin işaret parmağını koymalı; kalp kısmına ise sol elinizin işaret parmağını yerleştirmeli ve bu pozisyonda iken şu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okumalısınız:

  • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Bu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine okuduktan sonra şimdi fotoğrafı ya da resmi, resim kısmı iç tarafta kalacak şekilde ikiye katlayın ve bu malzemeyi götürüp hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayıp orada kalmasını sağlamaya çalışın.

Çünkü bu fotoğraf ya da kendinize bağlamak istediğiniz kişinin suretini temsil eden çizim orada kaldığı sürece siz de onun aşkını sürekli bir şekilde kendinize çekmiş olacaksınız.

Fotoğraf Büyüsü Tehlikeli midir, Neden?

Fotoğraf büyüsünü tam anlamıyla ve bilinmesi gereken haliyle aktardıktan sonra şu önemli noktaya da mutlaka ama mutlaka temas etmeliyiz ki şimdiye kadar bu büyüyü gerçekleştirip hayatı zindana dönen ve mahv u perişan olan binlerce insan bulunmaktadır, bu nedenle biz hiç kimseye fotoğraf büyüsü ya da diğer büyüleri gerçekleştirmeleri gerektiği şeklinde bir dayatmada bulunmak istemiyoruz.

Çünkü bu durum gerçekten ciddi sıkıntılara ve musibetlere sebebiyet verdiği için insanların mağdur olması hali ile karşı karşıya kalınabilir, bu anlamda size en güçlü büyüden bile çok daha etkili olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz, işte kitabın indirme linki ve bazı okuyucu yorumları aşağıda:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Evlenme Büyüsü

1 thought on “Fotoğraf Büyüsü ile İstediğin Kişiyi Kendine Bağlayacaksın”

  1. Merhaba,

    Uzaktan bir iliskim vardi 3 ay birlikte yasadik sonra ben doner donmez yanindan beni aramamaya basladi cok uzuluyorum hangi duayi okumaliyim?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top