Evlenme Büyüsü ile Evlilik Hayatın Muhteşem Olacak

Evlenme Büyüsü Birçok Kişinin Hayatını Değiştirdi

Bir kişinin bir başka insanla hayatını düzene sokması ve onunla birlikte olup güzellikler yaşamak istemesi, elbette ki gayet tabii bir durumdur; bu anlamda evlenme büyüsü ya da evlilik büyüsü olarak geçen uygulama, hayat değiştirebilecek bir potansiyele sahiptir ve birçok kişi bu durumun farkında bile değildir.

  • İşte biz bu yazımızda Bahira isimli kadim kitaptan istifade ederek size evlilik büyüsünün bütün aşamalarını en ince noktasına kadar anlatmaya çalışacağız, bu sayede hiç kimseye müracaat etmeden ve hiç kimseden yardım almadan bu uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirebilme noktasına ulaşacaksınız.

Evlenme Büyüsü Neden Bir Adet Zeytin ile Yapılmalı

Evet, Bahira isimli kaynağı incelediğimizde bize evlilik büyüsünün sadece 1 adet siyah zeytin ile yapıldığında etkisini gösterdiğini ifade eder ve farklı şekillerde yapılan evlenme büyülerinin tamamen etkisiz ve işlevsiz olduğunu açık bir şekilde ortaya koyar.

  • Bu nedenle siz de bu tılsımı uygularken kesinlikle 1 adet siyah zeytin bulmalı ve sessiz bir yerde aşağıda tarif ettiğimiz şekilde uygulamayı gerçekleştirmelisiniz.

Bu uygulamayı yaparken evlilik büyüsünü herhangi bir kişiye söylememeniz (yani böyle bir şey yaptığınızı hiç kimseye anlatmamanız) gerektiğini peşinen ifade etmeliyiz, aksi takdirde amacınıza ulaşamayacak ve bir kısır döngü içerisinde kalmak zorunda kalacaksınız.

Şimdi 1 adet siyah zeytin temin ederek mümkünse herkesin uyuduğu vakitlerden birini tercih edin (yani gece vaktini tercih edin) ve 1 adet siyah zeytini sol avucunuza alıp sessiz bir yere geçip orada güneşin doğduğu yön olan doğuya doğru yönelerek oradan doğacak umut ışığına bel bağlayarak sol avucunuzdaki zeytini sıkı sıkı tutmaya çalışın ve ayaktayken gözlerinizi kapatıp “Ya Hüddam Neriman Hanım, evlenme büyüsü ve güzel bir evlilik için sana müracaat ediyorum, hüküm sendedir, tamamla hükmünü.” tılsımlı kelimelerini söylemelisiniz.

Mutlaka Oku: Soğan Büyüsü Zengin ve Mutlu Bir Yaşamın Anahtarı

Bu kelimeleri gözleriniz kapalıyken 7 defa söyledikten sonra şimdi dizüstü çöküp siyah zeytin tanesini önünüze koyarak aşağıdaki tılsımlı sözcükler ile evlilik büyüsünü sürdürmelisiniz:

Evlenme Büyüsünde Tılsımlı Sözlerin Önemi

  • “Ey Hüddam Neriman Hanım evlilik büyüsünü gerçekleştirebilmek için bir adet siyah zeytine ihtiyaç duyduğunu elbette ki biliyorum ve ben de bu ihtiyacını giderebilmek için sana 1 adet siyah zeytin getirdim işte. Bu zeytin bütün nimeti ve bütün güzelliği ile önünde durmakta, sen de bana bütün faziletin ve bütün güzelliğin ile yardımcı olacaksın ve niyetimi gerçekleştirerek beni muradına kavuşan insanların arasına katacaksın. İşte senin varlığından istifade edebilmek için ve evlilik büyüsünü amacına ulaştırmak için sana yöneldim, kapılar önümde açılsın, kötülükler tamamen kapansın, faziletler beni bulsun ve her türlü musibet benden ve çevremdekilerden uzaklaşsın. Türlü türlü güzelliklere mazhar olayım, bana gıptayla bakılsın ve çevremdeki insanlar içerisinde onur ve izzet sahibi olayım. Bundan böyle hüküm sende olduğu için insiyatifi sana bıraktım ve sana teslim oldum.”

Bu tılsımlı ifadeleri siyah zeytin tanesinin üzerine okuduktan sonra şu uygulama ile evlilik büyüsünü bitirmelisiniz:

Evlenme Büyüsünün Zeytin Çekirdeği Aşaması

Şimdi üzerine tılsımlı sözcükler okuduğunuz siyah zeytini afiyetle yemeli ve bu esnada da niyetinizi ve amacınızı açık ve net bir şekilde yeniden düşünmelisiniz ve bu işlemi bitirdikten sonra da zeytin çekirdeğini götürüp hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde sessiz bir şekilde saklamalı, o zeytin çekirdeğinin sürekli orada kalmasını sağlamaya çalışmalısınız.

  • Zaten o zeytin çekirdeği orada kaldığı sürece siz de evlilik büyüsünün hükmünün devam ettiğini bileceksiniz ve bu sayede tılsım etkisini sürdürmeyi başaracak.

Buraya kadarki aktarımlarımızı dikkatli bir şekilde okuduysanız, bu büyüyü gerçekleştirirken herhangi bir hatalı davranışta bulunmamak için yazıyı dönüp bir kez daha okumanızı tavsiye ederiz, ayrıca aşağıdaki hususa da kesinlikle dikkat etmelisiniz:

Evlenme Büyüsünün Tehlikesi!

Binlerce, hatta yüzbinlerce insanın evlenmek maksadıyla evlilik büyüsü yaptığını elbette ki biliyoruz, fakat bize gelen geri dönüşler bu büyünün ne kadar tehlikeli olduğunu ve Hüddam Neriman Hanım’ı görevlendirmenin adeta riske ve tehlikeye davetiye çıkarmak mânâsına geldiğini ortaya koymaktadır.

  • Bu nedenle şimdiye kadar binlerce kişi bu büyüden doğrudan ya da dolaylı olarak zarar gördü; doğrudan zarar görenler büyüyü bizzat yapan ya da yaptıran insanlar olmuştur, dolaylı olarak zarar görenler ise büyüyü yapan ya da yaptıran insanların çevresindeki insanlar olmuştur.

Bu nedenle evlilik büyüsü ile evlenme niyetinizi ortaya koymanız ve kısmetinizi açmaya çalışmanız, tehlike ve risk anlamı taşıdığı için bu uygulamayı hiçbir şekilde gerçekleştirmemelisiniz. Bunun yerine size En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını şiddetle tavsiye ederiz, bu kitaptaki uygulamaların tamamen tehlikesiz ve masum uygulamalar olduğunu hatırlatarak kitabın indirme bağlantısını ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Güzellik Büyüsünü Evde Tek Başına Gizlice Yap

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top