Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Bu Metotlar Çok Etkili

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Diyenler Gelsin…

İlişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca bana müracaat eden yüzlerce hatta binlerce insanın, eski sevgiliyi nasıl kazanırım, sorusuna cevap aradığını gördüm.

  • Onlara mümkün mertebe anlaşılır ve pratik yollarla eski sevgiliyi kazanmanın nasıl mümkün olacağını anlatmaya çalıştım; bu yazımda da size yine eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım sorusu mahiyetinde birkaç önemli maddeden ve adımdan söz etmek istedim.

Bu maddeleri ve adımları uygulayabilirseniz onu geri kazanmanın mutluluğunu kendinize yaşatabilirsiniz. Öncelikle yaşanmış bir olay ile başlayalım:

Sokrates antik dünyanın en önemli filozoflarından biridir ve aynı zamanda kendisine müracaat eden kişilerin evlatlarına öğretmenlik yapmaktadır.

  • Günün birinde Sokrates’e bir öğrenci gelir ve kendisinden felsefe öğrenmek istediğini dile getirir; Sokrates bu öğrencinin gerçekten istekli olup olmadığını öğrenebilmek için onu bir su kenarına götürür, başını suya sokar ve ortalama yarım dakika boyunca suyun içerisinde tutar.

Öğrenci tamamen nefessiz kalıp dışarı çıkmak istediğinde ise izin verir ve ona şunu söyler:

  • “Eğer felsefeye hava kadar ihtiyacın olduğunu hissediyorsan, benimle gelirsin; eğer böylesine bir ihtiyacın yoksa bırakıp gidebilirsin.”

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Sokrates’in Dersi Ne?

Şimdi bu örnek olayın anlatımından hareketle biz de aynı şeyi söyleyebiliriz: Şayet eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyenler, ona soludukları hala kadar ihtiyaç hissediyorlarsa onu gerçekten yeniden kazanabilirler. Şayet eski sevgiliyi gönül eğlendirmek ve öylesine takılmak maksadıyla istiyorlarsa, bu yazıyı bırakıp başka eğlenceler ve uğraşlarla vakit geçirmeye çalışsınlar.

  • Kısaca burada anlatmaya çalıştığım şudur: Eğer eski sevgilinizi hava kadar ve su kadar zaruri bir ihtiyaç olarak görüyorsanız, onu eninde sonunda zaten kazanacak ve bağrınıza basacaksınız.

Çünkü içinde bulunduğunuz sevgi ihtiyacı, onu kendiliğinden size çekip getirecektir; ilişki içerisinde ne kadar ciddi hatalar yapılmış olursa olsun ve ne kadar kötü hatıralar birikmiş olursa olsun, en nihayetinde eski sevgiliniz sizin sevginizden şüphe duymayacak ve size kendiliğinden geri dönecektir zaten.

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Planı

Gelelim ikinci ve en önemli hususlardan bir diğerine:

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, İstatistik Olarak…

Eğer gerçekten eski sevgiliyi nasıl kazanırım diyor ve bunun yollarını bulmaya çalışıyorsanız, bu hususta şu istatistiği kesinlikle bilmeli ve bu istatistikten hareketle acele etmeden, temkinli adımlar atarak hareket etmeye çalışmalısınız.

  • Çünkü yapılan birçok istatistik, herhangi bir kişinin eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra büyük olasılıkla (100’de 95) başka bir insanla birlikte olamadığını ve kendisini teselli edip avutamadığını ortaya koymaktadır.

Yani sizin de eski sevgiliniz büyük olasılıkla bir başkası ile birlikte olmaya çalışsa bile bunu başaramayacak ve büyük olasılıkla size yeniden geri dönmeyi düşünecektir.

Bu istatistiği vermemin sebebi, acele hareket ederek onu kazanmak yerine tamamen kaybetme riskine girmemeniz açısından önemliydi.

  • Evet, ilişki danışmanlığı yaparken şahit olduğum birçok olay bulunmakta ve bu olaylar içerisinde aceleci davranarak eski sevgilisini tamamen kaybeden insanların acı akıbetini ve ıstırabını gözlemlemekte vardı maalesef.

Dolayısıyla siz de hiç acele etmeden ve temkinli adımlar atarak derli toplu bir şekilde hareket edip eski sevgilinizi yeniden kazanabileceğinizi bilmeli ve bu hususta aşağıdaki tavsiyeye de kulak vermelisiniz.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Nedir Bu Ters Psikoloji?

Eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyenlerin şu noktayı da mutlaka bilmeleri ve değerlendirmeleri gerekmektedir:

Eski sevgili veya herhangi bir insan üzerinde ters psikoloji adı verilen paradoksal müdahale taktiği son derece etkili olmaktadır. Yapılan birçok araştırma ve inceleme, ters psikoloji adıyla da bilinen paradoksal müdahalenin hakikaten etkili olduğunu ve karşı tarafı geri çevirip getirdiğini ortaya koymaktadır.

Ters psikoloji yöntemini eski sevgilinize şöyle uygulayabilirsiniz:

  • Sosyal medyada veya herhangi bir platformda ona tavırlarınız ve hareketlerinizle artık onu istemediğinizi, onsuz da hayatta kalabildiğinizi ve hayatta kalmaktan öte yaşamdan zevk alabildiğinizi ve hatta o olmadan yaşamın daha anlamlı ve daha keyifli olduğunu bir şekilde anlatmalısınız.

Bunu direkt olarak mesaj ya da sosyal medya üzerinden herhangi bir paylaşım ile değil, dolaylı bir şekilde paylaşımlarınızla ve genel halinizle ona anlatmalısınız.

Bunu yapabildiğinizde eski sevgilinize ters psikoloji uygulamış olacaksınız ve onun size geri dönme olasılığını aşırı derecede arttırmış olacaksınız.

Eski sevgiline kavuşmak veya sevdiğinle beraber olmak ne kadar harika bir duygu değil mi dostum? İçinin sevgi ve neşe ile dolup taşmasına yeterli bir sebep.

Bu makaleyi, bu sebepten dolayı kaleme alıyorum. Sevdiğinle tekrar beraber olabilmek ve hayatına, eski sevgilinle yeniden devam edebilmek niyetiyle çare aradığın için.

Şu an bu makaleyi okumanın nedeni de bu değil mi zaten dostum? Eski sevgilini yeniden kazanmak istemiyor musun? Ayrıca, sevgiline duyduğun özlem, kendi içinde üzgün olmana ve kendini yalnız hissetmene neden olmuyor mu?

Sevgili arkadaşım, zaman her derdin ilacıdır derler bilirsin. Fakat eski sevgiliye duyulan hasrete ve özleme etki ettiği pek söylenemez.

Hayatın her karamsar anında sarılıp sığındığın zaman, acıyı hafifletme konusunda pek bir başarılı olamıyor. Neticede, zamana bıraksak bile acıyı, yalnızlığı ve üzüntüyü yaşamıyor muyuz?

Dostum, eski sevgilinle yaşadığın o masumane tatlı anları düşünüp o kısacık zamanın içinde mutlu oluyor ve kendini iyi hissediyorsun. Ve biliyorsun ki yüreğinin derinden yanması bile seni o nahoş düşüncelerden alıkoyamıyor.

Bunun nedeni çok açık değil mi? Ayrılmış olsanız bile bütün kalbinle sevip aşık olmadın mı eski sevgiline? Çok sevdiğinden olsa gerek bu nedenle onu düşündükçe istiyor, istedikçe de düşünüyorsun.

Değerli arkadaşım, eski sevgilini kazanmak istemenin bir diğer nedeni, onun senin hayatına girmiş en tatlı, en düşünceli, en anlayışlı yani senin için “en” bir insan olmuş olması değil mi? Bundan dolayı her sevgili sevdiği için özel değil midir?

Hayatı acısıyla, tatlısıyla yaşarız dostum. Kimi zaman koşturmalardan ve hengamelerden yorulur ve kendimizi köşemize çekeriz. Eski sevgiliyi tam da böyle zamanlarda daha çok düşünür ve sevgiliyi kazanmayı daha çok isteriz.

Sevgili arkadaşım, eski sevgilinle yaşadığın her olay, geçirdiğin her dakika belleğinde adeta yer edinir. Onu durmadan sana hatırlatacak türlü olayların sıklığı giderek artar.

Ve öyle bir an gelir ki baktığın her yerde onu görür, işittiğin her seste onu duyar ve dokunduğun her yerde onu hissedersin. Eski sevgilini kazanmayı ve onunla yeniden geçmişte olduğu gibi mutlu bir hayatı yaşamayı daha fazla arzularsın.

Dostum, şunu bilmelisin ki eski sevgilini yeniden kazanmanın yolu senden geçiyor. Atılması gereken adımları atmak için cesur olmalı, kimin ne söylediğine aldırmamalı ve kendi içinde tutarlı olmalısın.

Şimdi dilersen eski sevgilini kazanabilmenin yol ve yöntemlerine geçelim.

Sevgiliyi Kazanmanın Etkili Metotları

Birinci Metot: Sabırlı, Bakımlı ve Pozitif Ol

Eski sevgilini gerçekten kazanmak istiyorsan senin için bu zorlu sürecin her anında sabırlı olmalısın. Öncelikle atacağın adımların ve izleyeceğin her yolun büyük bir emek ve ilgi istediğini bilmelisin.

Eski sevgilinle geçirdiğin en güzel zamanları kendi emeğinizle oluşturduğunuzu ve sevgi ile beslediğinizi unutma.

Eski sevgilini geri kazanmak adına dağınık ve monoton bir hayatı aklından ve yaşayış tarzından çıkarmalısın dostum. Bu dönemde şık giyinmeli ve olabildiğince düzenli bir yaşam standardı belirlemelisin kendine.

Ayrıca, bu dönemde sevdiğin hakkında çıkarılabilecek yalan yanlış haberlere kulak asma ve konuşulanlara sakın aldırma. Eski sevgilini kazanma konusunda olabildiğince sağlam adımlar atmalı ve bunları doğru yerde, doğru zamanda yapmalısın.

Işıltını kaybetmek yerine onu muhafaza etmeli ve kalbinin bütün sıcaklığını etrafına yaymalısın dostum. Neşeli bir tavır takınmalı ve olabildiğince hayatından keyif almalısın.

Bunu yaptığın takdirde moralinin çok daha iyi olduğunu ve kendini eski sevgilini kazanmak adına daha iyi hissettiğini göreceksin.

İkinci Metot: Mükemmele Sahip Ol

Dostum, eski sevgilini yeniden kazanabilmen, ona karşı kararlı ve tutarlı bir şekilde adımlar atabilmen ve ayrıca ne yapman gerektiğini detaylarıyla öğrenebilmen için harika bir kaynak eser tavsiye edeceğim sana.

Elinin altında bulunması gereken ve eski sevgilini geri kazanabilmenin en etkili yollarından biri olan bir hazine.

Bu konunun detaylarını öğrenmek ve eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım sorusunun derli toplu cevaplarını tam manası ile bulmak istiyorsanız, kendisi de bir ilişki uzmanı olan Meltem Nesim Hanımefendinin şu değerli kitabını kesinlikle okumalı ve incelemelisiniz.

Sevgilinle, en tatlı ve en güzel anları bir ömür yaşaman dileğiyle…

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top