Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için 4 Adımda Kesin Sonuç

Bu 4 Adımın Her Biri Kıskandırma Yolunu Açacak!

Eğer bir ilişki uzmanından eski sevgiliyi kıskandırmak hususunda bilgi edinmek ve neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz ve bu yazıyı dikkatli bir şekilde okumalısınız; çünkü bu yazıda eski sevgiliyi kıskandırmak anlamında birçok önemli nokta bulacak ve öğreneceksiniz.

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için İlgisizlik Silahı?

Öncelikle ilgisiz bir tavır takınmak ve onunla hiçbir şekilde ilgilenmemek, eski sevgilinin sizi kıskanması ve kendi kendini yemesi anlamında son derece etkili ve güzel bir yöntemdir.

  • Kaldı ki bu yöntem defalarca denenmiş ve sonuç aldığı garantili bir şekilde kanıtlanmış bir tekniktir, çünkü eski sevgiliyi kıskandırmak için onunla hiçbir şekilde ilgilenmemek ve ona karşı duyarsız davranmak, onun sinirlerine tavan yaptıracak; sizin ona ilgi göstermeniz için adeta çevrenizde fır dönmeye başlayacaktır. En azından psikolojisini bozup içinde bir uktenin kalmasına ve sizin ona ilgi göstermeniz için harekete geçmesine vesile olacaktır.

Bu anlamda eğer eski sevgilinizi gerçekten kıskandırmak ve onun pişman olmasını sağlamak arzusundaysanız, bu konuda kesinlikle duyarsız davranmalı ve ilgisiz olmayı denemelisiniz.

Çünkü bunu yaptığınızda ilginç bir şekilde onun psikolojisine oynamış olacaksınız.

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Sosyal Medya

Konu eski sevgiliyi kıskandırmak olunca bu konuda bir başka yöntemin de sosyal medyada yapılacak güzel paylaşımlar olduğunu hatırlamanız gerekir.

  • Şimdiye kadarki danışanlarımın bu yöntemi düzgün bir şekilde kullanmaları halinde kesin sonuç aldıklarına defalarca şahit oldum; eğer siz de eski sevgilinizi tam manası ile kıskandırmak ve onun kalbinde yara açmak istiyorsanız, sosyal medyada ilişki bitiminde güzel duygular yaşadığınızı ifade eden paylaşımlar ile onun sizi yeniden elde etme duygusunu tahrik etmeye çalışabilirsiniz.

Bu yöntemi ister eski sevgilinizin size yeniden dönmesini sağlamak ve sizi yeniden elde etme duygusunu tahrik etmek için yapın, isterseniz de onu psikolojik bir bombardımana maruz bırakıp tamamen sıkıntıya ve kedere mahkum etmek için gerçekleştirin hiç fark etmez; sonuçta sosyal medyada paylaşacağınız güzel paylaşımlar ve ilişki bitiminde ne kadar rahatladığınızı üstü kapalı bir şekilde anlatan ifadeler, onun psikolojisine oynayacak ve size yeniden ilgi göstermesini, sizi kıskanmasını ve bu durumdan pişmanlık duymasını sağlayacaktır.

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Garantili 3 Yöntem

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak ve Ortak Arkadaş Tekniği

Konu eski sevgiliyi kıskandırmak olunca ilk etapta akla gelebilecek ve güzel bir şekilde uygulanabilecek bir başka yöntem de ortak arkadaşlar vesilesiyle onu kıskandırmaya çalışma yöntemidir.

Bu yöntemi şöyle kullanabilirsiniz:

Güvendiğiniz ve gerçekten itimat ettiğiniz herhangi bir ortak arkadaşınızı seçip bu ortak arkadaşınıza şunları söylemeli ve yaptırmalısınız:

  • “Gidip eski sevgilime benim gayet iyi durumda olduğumu, bu ilişkinin bitiminden kaynaklı herhangi bir pişmanlık ve kötü duygu yaşamadığımı, hatta kendimi kuş gibi hafif hissettiğimi, çünkü bu ilişkinin bana aslında yük ve eziyet olduğunu, bu arada da yeni bir ilişkiye başlamak üzere olduğumu anlat. Bunu benim dilimden değil de gerçekten gördüğün ve gözlemlediğin şeyleri paylaşmak maksadıyla ifade et.”

Eğer ortak arkadaşlarınızdan birini bu konuda ikna edebilirseniz (yani eski sevgilinize gidip onun sizi kıskanması ve pişmanlık duygularını yaşaması için bu arkadaşınızı yönlendirebilirseniz) gayet etkili bir yöntemi de kullanmış olacak ve onun kalbinde kıskançlık kıvılcımlarının oluşmasına sebebiyet vereceksiniz.

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak ve Yeni Bir İlişkinin Tohumları

Eski sevgilinizi kıskandırmak için uygulayabileceğiniz bir başka yöntem de yine sosyal medya üzerinden sizi takip etmeye ve sizi size ilgi göstermeye başlayan herhangi bir hayali kişinin paylaşımını paylaşmanız olacaktır, şöyle ki:

Size ilgi gösteren ve sizinle birlikte olmak istediğini ifade eden hayali birinin herhangi bir paylaşımını şu şekilde paylaşabilirsiniz:

  • “Sizi gördükten ve tanıdıktan sonra hayatımda gördüğüm herhangi bir kadının ya da erkeğin değersiz olduğunu anladım, çünkü sizin havanız ve enerjiniz, sizin atmosferiniz ve dünyanız bambaşka; lütfen bana da bu güzel dünyada ufacık da olsa bir yer ayırın. Çünkü haftalardır düşünüyorum da artık siz olmadan yaşamımı sürdürmenin herhangi bir manası olmayacak.”

Bu ve buna benzer herhangi bir paylaşımı aslında size ilgi gösteren bir şahsın paylaşımıymış gibi ve ona ait bir ifade imiş gibi kendi hesabınızdan paylaşarak eski sevgiliyi kıskandırmak adına ciddi ve yaralayıcı bir adım atabilirsiniz.

Bunu başaran insanların son derece güzel sonuçlar aldığı bilinen bir gerçektir ve ilişki danışmanlığı yaptığım süre boyunca buna birçok kez ben de tanık oldum.

Bütün bu detaylarla birlikte şu tavsiyeyi de dikkate almalısınız:

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

1 thought on “Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için 4 Adımda Kesin Sonuç”

  1. Selam meltem hanım benim 1yillik ilişkim var idi sonradan bitdi biterken çok travmalar gecirdim bu zamandada annem benim eski sevgilimin numarasını bulub. Eski sevgilimi aramis iste kizimin ismin ağzına alma oda tamam demiş yanı dememiş eskiden kizinizi seviyordum annem ne söyləsə tamam derdi ama annemin konusmasina bakmayarak eski sevgilim benden VAZ geçmiyor gibi iste ikimizin ismine özəl Instagram sayfası açmalar doğum günümdə tebrik etmeler bu halde ben ona karşı ne yapmaliyim?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top