Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü Dene ve Gör

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü Neden Çok Etkili?

Bu yazımda, bir formülden söz edeceğim; fakat bu formül, pozitif bilimlerde olduğu gibi soyut bir formül değil.

 • Örneğin matematiğin birçok insan için can sıkıcı olan formülleri gibi soyut ve uğraştırıcı değil; bilakis hayata geçirilmesi gereken somut bir formül. Üstelik, eski sevgiliyi geri kazanmak için de en kestirme yollardan biri.

Şimdi, acaba, eski sevgiliyi geri kazanma formülü diye adlandırılan bu formül, neyin nesidir, diye fikir yürütmeye ve merak etmeye başladın değil mi?

Açıkçası seni çok fazla meraklandırmak istemem; fakat birkaç noktaya temas etmeden de geçemem.

 • 1- Eski sevgiliyi geri kazanma formülü olarak bilinen bu formül, eski sevgiliyi geri getirme duası veya canbar aşk büyüsü tarzındaki dua ve büyülerle hiç ilgisi olmayan, tamamen bilimsel, denenmiş ve güvenilir bir yöntem.

Dolayısıyla, bu formülü bütün detayları ile kavradıktan sonra büyü gibi hurafeler yerine tamamen makul yöntemlere sahip olacaksın.

Bu noktada, aklıma şimdi gelen ve eski sevgiliyi geri kazanma formülü ile ilgisi olan bir anekdot sunmak isterim:

Bir Anekdot ve Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü

Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul, dizesinin şairi Yahya Kemal’in yanına bir delikanlı gelir. Üstadım, der, müsaade ederseniz size bir konuda soru sorup fikrinizi almak istiyorum.

 • Yahya Kemal, onay verince delikanlı şöyle konuşur: “Bendeniz, ressamlık ile şairlik arasında tereddütte kaldım. Acaba, hangisini seçsem ve hangi alanda kendimi geliştirsem diye size danışmak istedim. Ne dersiniz?”

Yahya Kemal, delikanlıya, yanında herhangi bir resim veya şiir örneği var mı, diye sorunca, delikanlı şiir defterinin yanında olduğunu söyler, ardından da defteri Yahya Kemal’e uzatır.

Üstad, defteri alıp delikanlının birkaç şiirini okur ve konuşmaya başlar: “Sen, kesinlikle şair olma, ressam ol.”

 • Delikanlı, iyi de siz henüz yaptığım resimleri görmediniz ki, neden ressam olmam gerektiğini söylediniz, diye sorunca Yahya Kemal, son noktayı koyar: “Resimlerini görmedim; ama şiirlerini gördüm.”

Üstad, gence açıkça şunu söylüyor aslında: “Bu şiirler, hayatımda gördüğüm en kötü şiirler. Bundan daha kötüsü olamaz. Resim alanındaki yeteneğin ne kadar kötü olursa olsun, her halükarda şiirlerinden iyidir.”

Bu kısa, yaşanmış öykünün eski sevgiliyi geri kazanma formülü ile ilgisini kurmadan önce şunu söylemem gerekiyor:

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi dua ve büyülerin tamamen safsata ve hurafe olduğunu, aklı başında olan bir insan ilk bakışta anlar.

İlgili Yazı: Erkekler Neden Aldatır

Bu duaların ve büyülerin ne kadar etkisiz ve içi boş olduğunu anladıktan sonra, Yahya Kemal gibi biz de şöyle söyleyebiliriz:

 • “Sen, kesinlikle eski sevgiliyi geri kazanma formülünü dene. Çünkü bu dualar ve büyüler, tam manasıyla boş.”

Gelelim 2. maddeye. Bu madde de bir uyarı mahiyetinde. Eski sevgiliyi geri kazanma formülünü vermeden önceki ikinci uyarı.

 • 2- Birazdan eski sevgiliyi geri kazanma formülünün ne kadar etkin ve yetkin olduğunu öğreneceksin. Lütfen, bu formülü hayata geçirirken iyice düşün, öyle harekete geç.

Eski sevgilini elinden kaçırdıktan sonra, hiçbir şekilde ümitsizliğe düşmemeni ve asla acele etmemeni öneririm. Çünkü, bu formülde acele etmenin ve umutsuzluğa kapılmanın ne kadar gereksiz ve yersiz olduğunu kendi gözlerinle göreceksin.

 • Çünkü, eski sevgiliyi geri kazanma formülü, hakikaten işe yarıyor. Hem de hiç ummadığın kadar çok. Bu formülle ilgili son bir hususa değineyim: Eğer, eski sevgiliyi geri kazanma formülü ile eski sevgilini geri kazanamazsan, başka hiçbir şekilde onu döndürebileceğini zannetmiyorum.

Bak bu konuda bu formülü kullanarak hayatına anlam ve derinlik katan bir kişi, neler söylüyor:

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü ve Bir Yorum

 • “Eski sevgilimi geri kazanabilmek için ve erkek arkadaşımın bana geri dönmesini temin edebilmek için medyumlara o kadar çok para kaptırdım ki, ne kadar çok para kaptırdığımı anlatsam şaşkınlık içerisinde kalırsınız ve küçük dilinizi yutarsınız.
 • Oysaki bunların hiçbirine gerek olmadığını ve medyumlara para kaptırmak zorunluluğum bulunmadığını Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları isimli kitap ile karşılaşınca anladım.
 • Bu kitaba ilk etapta soğuk yaklaştım ve kitaptaki yöntemlerin etkisiz olacağını zannettiğim için temkinli yaklaşmaya karar verdim; fakat aşk acısı öylesine derinlere işlemişti ki artık buna bir çözüm yolu bulmalıyım diyerek bu rehberi alıp okumaya başladım.
 • 3 hafta boyunca iyice okuyup anladıktan sonra harekete geçtim ve aradan çok kısa bir süre geçtikten hemen sonra eski erkek arkadaşımın benimle iletişime geçtiğini gördüm. Şimdi onu kendime delicesine ve sırılsıklam aşık ettiğim için çok mutluyum, benden başkasına yar olmaması, benim için bir onur ve şeref meselesiydi. Kitabın yazarı Meltem Nesim Hanım’a çok teşekkür ediyorum.”

Bu formüle ulaşabileceğin linki aşağıya alıyorum. Kolay gelsin.

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top