Eski Sevgiliyi Geri Getirme Planım Tuttu Sonunda

Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Kesin ve Garantili Planını Öğreneceksin

  • Sen de eski sevgiliyi geri getirmek maksadıyla plan arıyorsun demek, öyleyse sana en güzel “geri getirme planı” hakkında çok mühim bilgiler vermeye çalışacağım. Dikkatli ve odaklı bir şekilde okumaya devam etmeni istiyorum, zira bu plan gerçekten hayatında güzel gelişmeler yaşaman için sana fırsat sunacak.

Eski sevgiline tam olarak nasıl bir planla sokulacağını anlatabilmek için öncelikle şu öyküyü iyice kavramaya çalışmalısın:

Kral, Kölesi ve Eski Sevgiliyi Geri Getirme Planı

Günün birinde bir kral, bir deniz yolculuğu için gemiye biner. Yanında da daima birlikte gezdirdiği bir kölesi vardır. Kral, kölesi ile birlikte gemiye bindikten sonra kölede bazı değişiklikler fark eder.

  • İlk etapta rengi sararıp solan köle, biraz sonra sesini yükseltip ağlamaya, ardından da naralar atıp böğürmeye başlar. Belli ki, köleyi deniz tutmuştur. (Hikayenin eski sevgiliyi geri getirme planı ile ilgisi birazdan anlaşılacak.)

Mahcup bir ifade takınan kral, kölesinin bu durumdan kurtulması için onu olanca kuvvetiyle sarsar; ama nafile. Köle, bir türlü susmak bilmez. Bu durum, gemideki herkesi rahatsız eder. Nihayet bir adam gelip kralın kulağına bir şeyler söyler.

  • Adamın söyledikleri kralın aklına yatmasa da söylenenleri kabul etmekten başka çözüm yolu olmadığını düşünerek tamam der. Adam, krala, köleyi belli bir süreliğine denize atacağını söylemiştir.

Aynen dediği gibi yapar, köleyi denizin derinliklerine gönderir. Yüzme bilmeyen köle, kendini bir anda azgın dalgaların haşin kucağında bulunca çırpınıp çabalar, debelenip durur; fakat yavaş yavaş batmaya başlar.

Tam batmak üzereyken köleyi denize atan adam, kölenin kolundan tutar. Onu gemiye çeker ve bir köşeye çekilip dinlenmesini ister. (Olayın bu kısmı, eski sevgiliyi geri getirme planına giriş yapacağımız kısımdır.)

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü

Köle, bir köşeye çekilip birkaç saat boyunca, mahzun mahzun denizi seyreder. Kral, olanlara bir anlam veremese de kölenin teskin olmasına sevinmiştir. Biraz sonra, kölesini denize atan adamın yanına giderek bu durumu açıklamasını rica eder. Adam şöyle bir açıklama yapar:

  • “İnsan, rahatın ve huzurun kıymetini ancak, zorluklarla mücadele ettiği zaman kavrar. Suyun içindeki balıkların, suyun farkında olmamaları gibi, mutluluk ve huzur içindeki insan da içinde bulunduğu sükûnet ortamının değerini takdir edemez. Özgürlüğün değerini en iyi anlayan kişi, hapis yatmış olanlardır bu yüzden. Köle de gemideki huzur ve selametin farkına varabilmek için, haşin dalgaların hırpalayıcı etkisine maruz kalmak zorundaydı. Bakın şimdi, ne kadar sakin ve huzurlu bir şekilde oturuyor.

“Şimdi bu öyküdeki harika teknik ile eski sevgiliyi geri getirme planını bağdaştırmaya çalışalım:

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Planı ve Ayrılık Hasreti

Eski sevgiliyi geri getirme planının en mühim adımı, eski sevgiline şöyle bir mesaj vermendir (fakat bunu mesaj atmadan, tavır ve davranışlarınla yapmalısın):

  • “Sen, benimle birlikteyken kıymetimi anlayamadın. Şimdi ayrılığın yakıcı hasreti ile kavrulma vaktidir. Bak, ben senden ayrıldığım için hiç de üzgün ve pişman değilim. Çünkü ben, yaşamak için sana muhtaç değilim. Sen olmadan da gayet güzel ve huzurlu bir hayata yelken açabilirim. Dimdik ayakta durabilirim. Burada asıl kaybeden sensin; çünkü beni kaybettin.”

Eski sevgiliyi geri getirme planının can damarı olan bu mesaj, ancak ve ancak, onunla iletişime geçmeden verilebilir. Yani ayrıldıktan hemen sonra arayıp özür dilemek, pişmanlığını dile getirmek ve onsuz nefes alamadığını ısrarla ifade etmek, onu sana yaklaştırmak yerine senden daha çok uzaklaştırmaya sebebiyet verir.

  • Peki, öyleyse ne yapmalısın?En az iki hafta (2 hafta) süresince, eski sevgilinle her türlü iletişimini kesmeli, sosyal paylaşım ortamları dahil her türlü iletişim kanalından uzaklaşmalısın. Kısacası bu ayrılığın seni, çok fazla sarsmadığını ve etkilemediğini, onun bir şekilde anlamasını sağlamalısın.

Sen, ayrıldıktan sonra ısrarla tekrar barışmak ve yeniden birlikte olmak için ayak diremezsen, zaten eski sevgilin şu mesajı direkt olarak alacaktır:

“Ben sana muhtaç değilim ki?”

İyi de ben ona çok alışmıştım, bunu nasıl yapabilirim ki? İki haftalık bir iletişimsizlik beni bitirir, mahveder, diyorsan; şu atasözünü sana hatırlatmak isterim:

“Acı ilaç içmeden tatlı şifa bulunmaz.”

Ya sonra? Öncesi ve sonrasıyla eski sevgiliyi geri getirme planının tüm detaylarını öğrenmek istiyorsan aşağıdaki rehbere bakmanı da özellikle önerebilirim.

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top