Eski Sevgili Nasıl Geri Döner Diyenlere Özel 3 Taktik

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner Geçmişin Analizi ve Umut…

İlişki uzmanlarının eski sevgiliyi geri döndürme konusundaki yazılarını ve konuşmalarını incelediğimizde, karşımıza çıkan bariz sonuçlardan birinin de şu olduğu bilinmelidir:

  • Eski sevgilisini tamamen kaybetme düşüncesine katılan ve onu geri kazanamama fikri içerisinde bulunan insanlar, hakikaten eski sevgililerini tamamen kaybedip onu büsbütün yitirmenin hüznünü ve üzüntüsünü sürekli bir şekilde yaşamaktadırlar.

Fakat eski sevgili nasıl geri döner sorusunu sorup içinde muazzam bir umut taşıyan ve bu umudu daima capcanlı bir şekilde tutmaya çalışan insanlar, istatistiki olarak çok daha başarılı olmuşlardır ve eski sevgililerini daha kısa süre içerisinde döndürebilmişlerdir.

Bu anlamda siz de yüreğinizdeki aşk acısını komple kapatmak ve dindirmek arzusunda iseniz, eski sevgilinizi geri kazanacağınıza dair umudunuzu daima canlı tutup bu umudun peşine takılmalı ve içinizdeki umut ışığını sürekli diri tutmaya çalışmalısınız.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner Kim Hatalı Problemi…

Bir ilişkinin genellikle iki tarafın karşılıklı tatmini ve mutluluğu esasına dayandığını hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın ve biten ilişkileri yeniden inşa etmenin en derli toplu yolunun da bu karşılıklı tatmini ve mutluluğu sağlamak olduğunu da hatırlamaya çalışın.

  • Bu anlamda eğer eski sevgilinizin gerçekten geri dönmesini istiyorsanız, ilişki üzerinde düzgün bir şekilde düşünmeye ve bu ilişkinin neden bittiğini anlayıp anlamlandırmaya gayret göstermeniz gerekir.

Çünkü bu ilişki bittiğine göre belli ki iki taraftan biri memnuniyetsizlik hissiyatı içerisine girmiş olmalı, eğer ilişkinin tarafları psikolojik anlamda herhangi bir rahatsızlığa sahip değilse ve buna rağmen ilişki kopma aşamasına gelip tükenmişse, bu durumda iki taraftan birinin memnuniyetsizliğini ifade etmek gerekir.

Bu aşamada kendinizi ilişki içerisinde avantajlı görüyorsanız (daha doğrusu hatalı tarafın siz olmadığınızı, hatalı davranışlarda bulunan kişinin daha ziyade karşı taraf olduğunu düşünüyorsanız) bu noktada kesinlikle paradoksal müdahale yöntemini kullanmaya başlamanız gerekir.

Eski Sevgili Nasıl Geri Döner, Paradoksal Müdahale Nedir?

Paradoksal müdahale, diğer adıyla ters psikoloji olarak bilinmektedir ve ters psikoloji yöntemi genellikle ilişki uzmanlarının sıklıkla tavsiye ettiği yöntemlerden biri olarak bilinmektedir.

Ters psikoloji yöntemini uygularken karşı tarafın duygularını kontrol altına almaya çalışmalı ve bunu hiçbir şekilde iletişim kurmayarak ve irtibata geçmeyerek gerçekleştirmelisiniz.

  • Ters psikolojiyi gerçekleştirebilmek için ve bunu eski sevgili nasıl geri döner sorusu bağlamında değerlendirebilmek için mutlaka ama mutlaka ortalama birkaç hafta boyunca eski sevgilinizle iletişiminizi kesmeli, onunla hiçbir şekilde irtibat kurmamalı ve karşılaşmanız halinde bile konuşmamaya ve tamamen ilişkiyi bitirmeye çalışmalısınız.

Bu süreçte de sosyal medyada onun görebileceği şekilde paylaşımlarda bulunup gayet mutlu ve huzurlu bir dönem yaşadığınızı ifade etmeye gayret göstermelisiniz. Her ne kadar bu süreçte aşk acısı ve eski sevgili hasreti yüreğinize çöreklense de yine de acıyı ve ıstırabı karşı tarafa hissettirmeden kendinizi mutlu ve motive bir şekilde takdim etmeye çalışmalı ve bu biçimde paylaşımlarda bulunmalısınız.

  • Bunu yapabilmeniz halinde ve ortalama birkaç hafta boyunca sürdürebilmeniz durumunda, eski sevgiliniz sizi yeniden elde etmeye ve sizinle yeniden birlikte olmaya çalışacaktır; bu durum defalarca tecrübe edilmiş ve etkinliği kanıtlanmış bir durumdur ve bunu yaşayabilen insanlar da eski sevgili nasıl geri döner sorusunun cevabını açık bir şekilde almışlardır.

Bu doğrultuda siz de hayatınızı düzene sokmak ve eski sevgilinizi yeniden kazanıp onun kalp odağında güzel bir yer edinmek istiyorsanız, bu yöntemi kullanmaya çalışmalısınız; fakat bu yöntemin derli toplu bir şekilde kullanılması gerekmektedir ve bunun için internet ortamında yer alan bilgiler açıkçası size faydadan ziyade zarar getirebilir.

Bu anlamda şu tavsiye hayatınızı değiştirebilecek bir güce sahiptir:

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top