Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır En Kolay Şekli Bu

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur Hayati Bilgiler

İnternet ortamında araştırma yaparken Ermeni büyüsü hakkında birçok yalan yanlış bilginin dolaştığını gözlemledik, bu nedenle kadim büyü kitaplarından biri olan Bahira isimli kitaptan istifade ederek bu büyünün en doğru halini ve en kolay uygulanışını sizlerle paylaşmaya karar verdik.

  • Bu yazımızı dikkatlice okursanız, Ermeni büyüsünün aslında hangi şekilde yapılması gerektiğini ve hangi adımlara dikkat edilmesi gerektiğini de anlamış olacaksınız, dikkatli bir şekilde 2 defa okuyarak hiç kimseden yardım almadan bu uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Evvela bu tılsım uygulamasının kesinlikle bir aşk ve sevda uygulaması olduğunu ve karşı tarafın kalbine söz geçirebilmek, onu perperişan edebilmek ve onun mantığını sekteye uğratıp tamamen aşk ile dolmasına vesile olmak maksadıyla uygulandığını bilmelisiniz ve büyüyü gerçekleştirirken kendinize bağlamak istediğiniz kişinin hayalini zihninizde capcanlı bir şekilde tutmaya çalışmalısınız.

Ermeni Büyüsü için Bir Fes Şart

Ermeni büyüsü için bir fese ihtiyacınız olduğunu yani erkeklerin başına taktığı takkeye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz, çünkü bu fes olmadan bu büyünün gerçekleştirilmesi de imkânsızdır; bu anlamda 1 adet kırmızı fes temin etmeli ve bu kırmızı fesin üzerine bazı tılsımlı kelimeler okumalısınız şöyle ki:

Kırmızı bir fesi temin ettikten sonra sessiz bir yere geçin ve güneşin battığı yön olan batı istikametine dönün, ardından da ayaktayken gözlerinizi kapatıp kendinize delicesine aşık etmek istediğiniz kişinin hayalini gözünüzün önünde netleştirin ve “Ya Hüddam Marazdert, senin gücüne ve kudretine teslim olarak Ermeni büyüsünü yapmanı ve amacına ulaştırmanı istiyorum.” tılsımlı sözcüklerini okumalısınız.

Mutlaka Oku: Köpek Büyüsü

Gözleriniz kapalı bir şekilde ve kırmızı fes ayaklarınızın ucunda olacak biçimde bu tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra, şimdi gözlerinizi açın ve bağdaş kurup kırmızı fesin üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyun:

Ermeni Büyüsünde Fesin Üzerine Okunan Sözler

  • “Ey hüddam Marazdert, görevli varlıklar içerisinde gücüyle iştihar eden ve şöhretli hale gelen bir görevli varlık olduğunu elbette ki biliyoruz, zaten bu bilinç içerisinde başka hüddamlara müracaat etmek yerine sana müracaat ediyoruz. Sen de işini hakkıyla yapan görevli bir varlık olarak bize dilediğimiz her şeyi en güzel şekilde veriyorsun, işte ihtiyacın olan kırmızı fesi önüne koydum ve işte bu malzeme ile sana içtenlik içerisinde yöneldim. Kalbimdeki masum duyguları gerçekleştirebilmek için sana ihtiyacım olduğunu biliyorum, ihtiyacımı karşılayacağını ve bana sevdiğim kişinin kalbini armağan edeceğini de elbette ki biliyorum. Öyle ise artık hüküm sendedir, yap yapacağını ve çevir devranı.”

Bu tılsımlı ifadeleri kırmızı fesin üzerine okurken ve önceki aşamaların tamamında sevdiğiniz kişinin hayalini zihninizde açık ve net bir şekilde tutmanız gerektiğini tekrar ifade etmeliyiz.

Çünkü sevdiğiniz kişinin kalbine hükmedebilmek için bu hayalin capcanlı bir şekilde büyüyü uygulama aşamasında zihninizde belirmesi gerekmektedir, bu şekilde bu uygulamayı yapıp tılsımlı sözcükler ile okuduktan sonra Ermeni büyüsünün son aşaması olan aşağıdaki aşamayı yapmalısınız:

Ermeni Büyüsünde Fesin Saklanma Kısmı

Şimdi kırmızı fesi elinize alıp götürmeli ve gözlerden ırak bir yerde orada sürekli bir şekilde kalacak biçimde saklamaya çalışmalısınız, bu uygulamayı yaptığınızı da bu kırmızı fesi oraya sakladığınızı da hiç kimseye anlatmadan ve tamamen bir sır olarak saklayarak uygulamayı bitirmelisiniz.

  • Bu şekilde kırmızı fes orada kaldığı sürece siz de Ermeni büyüsünün hükmünün geçerli olduğunu görecek ve bu tılsımın etkisi ile hayatınızı sürdüreceksiniz, şu noktaya da kesinlikle dikkat etmelisiniz:

Ermeni Büyüsü Neden Tehlikeli?

  • Ermeni büyüsü kara büyülerden biri olduğu için bu büyüyü yapıp da iflahı kesilen ve hayatından aldığı zevki tamamen bitiren insanlar bulunduğunu aklınızda tutmaya çalışmalısınız; çünkü kara büyüler insanı felakete sürükleyen ve sadece yapan kişiyi değil aynı zamanda yaptıran kişiyi de ve bununla birlikte hem yapan hem de yaptıran kişilerin çevresindeki insanları da musibete atıp onlara felaketler yaşatan musallat bir tılsım uygulamasıdır.

Bu nedenle size bu büyüyü uygulamaktan vazgeçmenizi, bunun yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları ile hayatınızı düzene koymanızı tavsiye ederiz; kaldı ki bu dualar, en güçlü büyüden bile çok daha tesirli olarak ön plana çıkmaktadır. Bunu anlayabilmeniz için aşağıya bu dualarla hayatı değişen bazı okuyucuların yorumlarını ve kitabın indirme linkini alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Fotoğraf Büyüsü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top