Erkeklerin Zevk Noktalarını Bilmek Sizi Uzman Haline Getirecek

Erkeğin her iki omuzunu aynı anda avuç içleri ile kavramak

Erkeklerin omuzlarını avuç içlerinizle tutun. Yeri geldikçe öne veya arkaya doğru erkeği itin. Emin olun ki avuçlarınızı hisseden erkek kendisine hakim olamayacaktır.

Omuzlara dokunmak erkeği cinsel yönden aktifleştirmekle kalmaz aynı zamanda erkeğe müthiş bir özgüven de verir. Kadın bu hareketi ile hem “sen benimsin” hem de “sana güveniyorum” mesajlarını vermektedir.

Boynuna hafif öpücükler kondur

Erkeklerin zevk noktaları içinde boynun özel bir yeri vardır. Erkeklerin boyunları öpülürken peş peşe seri öpücükler yerine aralıklı ve hafif öpücükler kondurmak daha etkilidir.

Erkeklerin boyunlarının ön taraflarındansa yan taraflarının hassasiyet açısından daha duyarlı olduğu da araştırmalarla ıspatlanmış bir gerçektir.

Yatakta da ele ele tutuşun

Kadın ve erkeğin avuç içlerinin buluşması cinselliğe sevgi boyutunu da katar. Yani yatakta el ele tutuşmak “cinselliği” “sevişmeye” çevirir. Bilindiği gibi cinsellik bedenlerin buluşması iken sevişme hem bedenin hem de ruhun birlikteliği anlamına gelmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak yatakta da avuç içlerinizin birleşmesine dikkat edin. Yeri gelmişken belirtmeden geçemeyeceğimiz önemli bir detay da vardır ki o da erkeklerin avuç içlerinin de önemli bir zevk noktası olduğu gerçeğidir.

Karnında parmak uçlarınla piyano çalma hareketi yap

Erkeklerin karnı dokunulmaya karşı çok hassastır. Özellikle de göbek deliği çevresine dokunulduğunda erkeğin aklı başından gider ve kendisini zevkin getireceği heyecana bırakır. Özellikle ön sevişme sırasında erkeğin karnına dokunmak çok etkili sonuçlar doğurmaktadır. Ayrıca kadının ellerini erkeğin karnı üzerinde sabit tutup hareket ettirmemesi de yakınlaşma sağlayan ve güven veren bir zevk verme hareketidir.

Ayak parmaklarına masaj yap

Uzak Doğu’da yaygın olarak tercih edilen ve erkeği kısa sürede azgınlığa sevk eden ayak parmaklarına masaj uygulaması son yılarda bütün dünyaya yayılmıştır. Burada dikkat edilecek nokta ayağın taban kısmının değil üst kısmının duyarlı olduğudur. Ayrıca parmak aralarına dokunulduğunda masajın etkisi kat be kat artmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Alt bölge denilen kumar masası

Erkeklerin bel bölgesi ya da alt bölge denilen nokta, erkeğin en duyarlı olduğu bölgedir. Kadının bu bölgeye çalışması çok etkili olabilir. Fakat penis bölgesine dokunmanın riskleri de vardır. Bu konuda belli bir deneyime sahip olmak gerekmektedir. Eğer ustaca dokunulursa erkeği uçuracak bir noktadır. Ancak acemice yapılan bir baskılama hareketi tam tersi sonuçlar doğurabilir. Yani erkeğin bu bölgesi kumar masasına benzer. Tecrübeli olanın kazanma ihtimalinin çok daha yüksek olduğu bir kumar masası…

Diz kapaklarının arka kısmı

Erkeklerin diz kapaklarının arka kısmı hassas sinir uçlarının bulunduğu etkili bir zevk verme noktasıdır. Tabi kadının bu noktaya nasıl ulaşacağı meselenin aslını oluşturur. Yani erkeğin diz kapağının arka kısmına masaj yapmak ya da orayı öpmek çok da kolay değildir. Erkeğin bu konuda kadına yardımcı olması gerekmektedir.

Ensenin ve saçın avuçlanarak erkeğe güçlü olduğu mesajının verilmesi

Kadın, erkeğin ensesini tuttuğunda ya da elleri ile erkeğin saçlarını okşadığında erkeğe “Sen güçlüsün.” mesajı vermektedir. Ensesine ve saçlarına sıkça dokunulan erkeklerin bir geceye birkaç “buluşma” sığdırdıklarını akıldan çıkarmamak gerekir.

Sırtına dokun ve onu çılgınlık yapmaya kışkırt

Dans sırasında ya da sıradan bir sarılmada eliniz erkeğin sırtında ritmik olarak bir iki defa aşağı yukarı hareket ederse erkek bunu çok farklı anlamlarda yorumlayacak ve kendisini arzularının emrine verecektir.

Önce kulağa fısılda sonra da öpücük kondur

Erkeklerin kulakları önemli bir zevk noktasıdır. Hem işitme unsuru bakımından hem de dokunma duyusu yönünden oldukça etkili bir bölgedir. Fısıldama tarzında erkeğe söylenecek birkaç iç gıdıklayıcı kelime erkeği çok fazla heyecanlandırır. Kulağa fısıldanan bu etkili kelimelerden sonra birde kulak memesine hafifçe bir iki öpücük kondurulursa o aşamadan sonra artık erkeği tutana aşk olsun.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top