Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar, Bu Detaylar Yüzünüzü Güldürecek!

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 1: Doggy Style

Türkçeye “köpek stili” olarak geçen bu metot erkeklerin en favori sevişme pozisyonlarından biridir.

Doggy style pozisyonunda kadın yüzü koyun dizleri üzerine çömelerek ellerini ön tarafa bırakır ve destek alır. Erkek kadının arkasına geçerek içeri girer.

Bu pozisyonda iktidar tamamen erkektedir.  Kadın sadece pozisyonun oluşturulmasına yardım etmiştir. Erkek bu pozisyonda kendisini çok “güçlü” hisseder. Çünkü psikolojik olarak farkında olmasa da “kadına diz çöktürmüş ve ona  hükmetmiştir.”

Köpek stilinde erkek kadını belinden kavrayabilir veya kadının kalçalarına dokunabilir. Hatta erkek eğilip aşağıdan kadının göğüslerini tutabilir. Bu özelliklerinden ötürü köpek stili erkekler için cazip bir sevişme pozisyonudur.

Ancak aynı şeyi kadın için söylemek zordur. Kadın bu pozisyonda erkekle göz teması kuramaz, tenlerin birbirine dokunması sınırlı olduğundan kadın yeteri kadar uyarılamaz. Ayrıca içinde bulunulan pozisyon pek çok kadında özgüven kayıplarına yol açabilmektedir.

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 2: Bacak omuzda pozisyonu

Anadolu kültüründe üzerinde en fazla konuşulan pozisyondur.  Bu sevişme taktiği erkeklerin dünyasında “mutlaka yapılması gerekenler listesi”nin içindedir.

Erkek sohbetlerinde “bir kadının bacaklarını omuzlarına almak” ifadesi o kadar sık kullanılır ki bir süre sonra erkekler her arzuladıkları kadınların bacaklarını omuzlarında hayal ederler. Gerçekten de bacak omuzda stili “ülkemizde en yaygın düşlenen seks fantezisi”dir.

Bu pozisyon kendi içinde üç farklı biçimde uygulanır:

Klasik bacak omuzda pozisyonunda kadın bacaklarını açarak erkeğin omuzlarına bırakır. Erkek kadının bacaklarını diz kısmından kavrayarak vuruşlarını yapar.

Matkap tarzı bacak omuzda stilinde ise kadın bacaklarını erkeğin omuzları yerine beline dolar. Bu tarzdaki sevişme klasik metoda göre daha rahat bir birleşme sağlar.

Derin darbeli bacak omuzda pozisyonunda ise kadın belinin altına yastık tarzında bir destek bırakır. Böylece kadının vajinasının girişi yukarıyı gösterir. Bu tarzdaki birleşme erkeğin en derin vuruşlarına (kökleme tarzı girişlerine) imkan tanır.

Bacak omuzda pozisyonu en kolay hamile kalınan pozisyondur. Yaşlı kadınlar, çocuk sahibi olamayan genç kadınlara şu tarzda tavsiyede bulunmaktadır:

“Bacaklarını herifin omuzlarına bırak, kaba tarafının altına yastık koy. Adam boşalınca hemen kalkma, bir müddet öylece kal. Bak bakalım çocuk oluyor muymuş, olmuyor muymuş?”

İlginizi Çekebilir: Erkeklerin Zevk Noktaları

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 3: Misyoner tarzı

Tüm dünyada yaygın şekilde uygulana seks pozisyonudur. Burada kadın sırt üstü yatarak bacaklarını aralar. Erkek kadının üstüne uzanır ve içeri girer. Eğer kadın ve erkek bu pozisyonu hafif yan yatarak uygularsa pozisyon “kaşık taktiği” adını alır.

Misyoner pozisyonunda kadın ile erkek yüz yüzedir. Yani iletişimin en güçlü kurulabildiği seks deneyimidir.

Kadın ve erkeğin dudak dudağa öpüşme imkanı vardır. Her iki şahıs da elle veya ağız yoluyla karşısındakini zevke getirebilir. Ayrıca hem erkek hem de kadın ritmik bel hareketleri ile vuruşların hızını ve derinliğini belirleyebilir.

Diğer seks pozisyonlarında erkek daha hızlı boşalır ve kadın deyim yerindeyse “yarı yolda kalır.” Misyoner pozisyonunda ise çiftlerden biri orgazma yaklaştığında kendisini biraz geriye çekebilir. Böylece erkek ve kadın aynı anda boşalabilir.

Kadın ve erkeğin aynı anda boşalması “seksin zirvesi” kabul edilir. Bu  zirveye ulaşmanın en kolay yolu ise misyoner taktiğini ustaca uygulamaktır.

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 4: Kucak pozisyonu

“Aşk pozisyonu” olarak da adlandırılır. Çünkü yoğun cinsel zevk veren bu pozisyon aynı zamanda çiftler arasında duygusal bir yakınlaşma da sağlar.

Erkek oturup bacaklarını öne doğru uzatır, kadın yüzü erkeğe dönük olacak vaziyette erkeğin kucağına oturur. Kadın elleri ile erkeğin omuzlarına ve saçlarına dokunur. Bu dokunuşlar erkekte müthiş hazların uyanmasını sağlar.

Erkek elleri ile kadının sırtını ve kalçalarını okşayabilir. Ayrıca bu pozisyonda kadının göğüsleri erkeğin tam ağız yüksekliğine denk gelir ve erkek kendisine cömertçe sunulmuş bu yasak meyvelerin tadına bakar.

Bu pozisyon yatak dışında arabada ve küvette de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

“Kucakta pozisyonu” daha çok belli bir kilonun altında olan ve atletik yapılı kadınların deneyebileceği bir pozisyondur. Kilolu okurlarımıza bu pozisyonun “kilo vermek için çok önemli bir gerekçe” olabilecek kadar zevk verdiğini ifade ediyor ve diğer seks pozisyonuna geçiyoruz.

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 5: Ters kovboy pozisyonu

Kadının inisiyatif sahibi olduğu ve erkeğin biraz daha pasif olduğu bir seks pozisyonu olmasına rağmen erkeklerin en fazla zevk aldıkları taktiklerden biridir.

Erkek sırt üstü uzanır. Kadın erkeğin üzerine ata biner gibi biner ancak kadının yüzü ters tarafa bakmaktadır. Derinliği, hızı ve giriş açısını kadın belirler.

Eğer kadın isterse dönerek yüzünü erkeğe çevirebilir. Bu tarzdaki sevişmeye ise “düz kovboy” stili denir.

Erkekler genellikle seks sırasında aktif olmak ve “bir şeyler yapmak” istemektedir. Ancak bu stilde kadına teslim olan erkek kendisini kadının usta ellerine bırakmıştır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top