Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Aslında Çok Açık, Yeter ki İyi Gözlem Yapın!

Bu kadar sık karşılaşmamız tesadüf mü?

Erkekler hoşlandıkları kadınlarla devamlı görüşmek isterler. Bunun için kadın hakkında detaylı araştırmalar yaparlar ve onunla tesadüf gibi görünen görüşmeler yaparlar.

Kadın gittiği her yerde erkeği yanı başında görüyorsa bu karşılaşmalar büyük ihtimalle tesadüf değildir. Erkek tesadüf gibi görünen bu görüşmeleri ayarlamak için büyük gayret göstermiştir.

Eğer erkeğin hobilerine ve günlük programlarına uygun olmayan ortamlarda erkekle karşılaşıyorsanız bu karşılaşmalarınızın “erkeğin birlikte olma isteğinin yansıması” olduğunu düşünebilirsiniz. 

Erkeklerin bakışları onları ele veriyor

Erkekler bir kadından hoşlanmaya başladıktan sonra ona herkesten farklı biçimde bakmaya başlar. Erkeğin bakışlarına dikkat ederek onun hisleri hakkında sonuçlara varılabilir.

Hoşlanan erkeklerin bakışlarında genel olarak şu özellikler göze çarpar:

  1. Kalabalık ortamlarda kadın devamlı göz hapsinde tutulur. Kadın düğün, parti veya konser gibi alanlarda erkeğin bakışlarını devamlı üzerinde hisseder.
  2. Hoşlanan erkek sevdiği kadınla bakışırken normalden uzun süren bakışlarla bakar. Günlük yaşamda iki insan arasındaki bakışma süresi 2-3 saniye iken hoşlanan erkeğin bakışı en az 4-5 saniye sürer.
  3. Erkekler hoşlandığı kadını uzaklaşırken izlemekten zevk alır. Kadının arkasından uzun uzun bakan erkeğin hoşlandığından emin olabilirsiniz.

Hoşlanan erkek, kadına geçmişinden bahseder

Erkeklerin geçmişleri, özellikle de çocukluk dönemleri onlar için son derece özel bir alandır. Bu dönemde yaşadıklarını ancak çok fazla değer verdikleri insanlarla paylaşırlar.

Eğer erkek kadına geçmişindeki güzel anıları veya kötü olayları anlatıyorsa kadına açık olduğunu göstermektedir. Bir erkeğin çocukluğu hakkında konuşması aslında duygularını açığa vurmak için prova yapması anlamına gelir. Çocukluğu hakkında bilgi sahibi olduğunuz bir erkeğin çok yakın zamanda size aşık olduğunu itiraf edeceğinden emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Sevdiklerinizle samimi ilişkiler kurmaya çalışır

Erkekler bir kadına aşık olduktan sonra onun arkadaşlarına ve ailesine de samimi duygular beslemeye başlar. Erkekler kadının çevresindeki insanlarla da yakın ilişkiler kurarak adeta kadını kuşatır. Aynı şekilde kadından soğumaya başlayan bir erkek ilk önce kadının çevresindeki insanlardan uzaklaşır ve en sonunda kadından ayrılır.

Erkeğin çevrenizdeki insanlarla iletişimine bakarak sizin hakkınızda neler hissettiğinizi tespit etmeniz mümkündür. Erkeğin kendisini çevrenizdeki insanlara kabul ettirmek istemesinin altında yatan asıl husus kendisini size kabul ettirmektir.

Başarılarınızı ve karakterinizi över

Erkekler bir kadına aşık oldukları ilk dönemlerde kadını açıkça övemedikleri için onun başarılarını veya karakterini över. Aslında kadının güzelliği karşısında heyecanlanan erkek bu heyecanı yatıştırmak için dolaylı yollardan övgülere başlamıştır.

Sizin olmadığınız ortamlarda erkeğin sizi övmesi de önemli bir hoşlanma belirtisidir. Eğer erkek arkanızdan iyi konuşmuşsa bu sizi her zaman düşündüğüne işaret eder. Ayrıca erkeklerin hoşlandıkları kadını başkalarına anlatma eğilimi son derece güçlüdür. Erkekler başkalarına sadece hoşlandıkları kadınları anlatırlar.

Bedensel dokunuşlara dikkat!

Erkekler hoşlandıkları varlıklara dokunma eğilimi gösterirler. Bu dürtüleri sadece hoşlandıkları kadına yönelik değildir. Erkekler beğendikleri tüm varlıklara temas etmek isterler. Kıyafet, sanat eseri, otomobil, elektronik eşya kısacası beğendikleri her ne varsa ona dokunmak için içlerinde müthiş bir arzu duyarlar.

Erkeklerin bu dokunma arzusu hoşlandıkları kadına yönelik de açığa çıkar. Erkekler bir kadından hoşlandıklarında farkında olmadan onunla bedensel temas kurarlar. Bir erkeğin kolunuza veya sırtınıza hafifçe dokunması bu açıdan ciddi mesajlar verebilir.

Erkek bu dokunuşlarla farkında olmadan arzuladığı yakınlaşmayı ifade etmektedir. Yani erkek, küçük dokunuşlar üzerinden yaşamak istediği arzulu sevişmelerin işaretini vermektedir.

Daha bakımlı ve daha şık

Erkekler kıyafet seçimi konusunda çok titiz değillerdir. Birkaç dakika içinde kıyafet seçebilirler. Ayrıca günlük yaşamda çoğu zaman şık olmak için özel bir gayret göstermezler.

Ancak erkekler aşık olaya başladıktan sonra kendileri ile daha çok ilgilenmeye başlarlar. Kuaförlere daha sık gitmeye başlayan erkek, yeni kıyafetler alır ve her zamankinden daha şık görünür.

Hoşlanan erkeklerin en bariz davranış değişikliklerinden biri de güzel kokular sürünme konusunda gösterdikleri tavırdır. Erkek aşık olmaya başladıktan sonra her zaman güzel kokmaya gayret eder. Parfümünü yanından ayırmayan erkek kişisel temizliğine de her zamankinden daha çok özen gösterir.

Ses tonu o kadar önemli ki…

Erkeklerin duygularını en net biçimde ifade eden unsurlardan birisi de erkeklerin ses tonudur. Çünkü erkeklerin duyguları doğrudan doğruya ses tonlarına yansır. Bir erkeğin ses tonuna bakarak nasıl bir ruh haline sahip olduğunu tespit etmek mümkündür.

Aşık erkeklerin ses tonları ise kişilik yapılarına göre değişir. Dışa dönük ve özgüven sahibi erkekler başkaları ile konuşurken daha gür bir ses tonu tercih eder. Ancak bu erkekler sevdikleri kadınla konuşurken ses tonları yumuşar.

İçe dönük erkekler ise tam aksi yönde bir eğilim gösterir. Bu erkekler başkaları ile konuşurken ses tonları zayıftır. Ancak sevdikleri kadınla konuşurken sesleri daha güçlü çıkar. Çünkü aşk onları motive etmiştir ve daha canlı bir ses tonu ile kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmuştur.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top