Erkekleri Tavlama Sanatı Böyle Olur!

Erkekleri Tavlama Sanatında Sıra Dışı Yöntemler Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Kadınlar, erkekleri tavlamak için mücadele edip çaba harcarken çok basit bazı yöntemleri ve “kolay teknikleri” genellikle göz ardı ederler; işte bu makalede bu basit taktiklerden birini mercek altına alacağım.

  • Her kadın erkekleri tavlama sanatını öğrenmek ister ama hiçbir kadın, bu konuda yeterince emek ve efor sarf etmez maalesef. Oysaki erkekleri tavlama sanatını öğrenmek her kadının hayatını muhteşem bir değişime tabi tutabilir, hayatına renk ve ışıltı katarak onun baş tacı olmasına kapı aralar.

Gelelim, erkekleri tavlamak arzusunda olan kadınların uygulayabileceği basit yöntemlerden birine. Bu yöntemi bir fıkrayla anlatayım:

Erkekleri Tavlamak ve Etkilemek için Bir Fıkra

Adamın biri, bir papağan almak ister ve hayvan satan bir dükkana girer. Dükkân sahibi, adamı gayet kibar ve nazik bir şekilde karşılar. Gelen müşterisine, dükkandaki hemen her hayvanı tanıtır.

  • Sıra gelir papağanlara ve adam en ucuz papağanlardan başlayarak en pahalı papağanlara varasıya kadar bütün hepsini tanıtır.

En sonunda da: “Şimdi size dünyanın en pahalı papağanlarını göstereceğim.” der.

Adam heyecanla beklerken dükkân sahibi, şu papağan 5.000 dolar, şuradaki ise tam 10.000 der.

Müşteri, bunlar neden daha pahalı peki, deyince dükkân sahibi şu cevabı verir:

  • “Şu 5.000 dolar olan, Mozart’ın bütün aryalarını ezbere çalıyor ve okuyor.”

Şu 10.000 dolarlık olansa, Wagner’in bütün eserlerini ezbere biliyor.

Adam şaşkınlıkla bu papağanları seyrederken dükkân sahibi, hele arkada bir tane daha var ki, onun fiyatı da tam 30.000 dolar, der.

Adam, yuh, der o hangi sanatçıların eserlerini ezbere bilip okuyor acaba?

Dükkân sahibi, şu cevabı verir:

  • “Valla ben şimdiye kadar onun hiçbir şey söylediğine şahit olmadım; ama diğer ikisi ona, maestro (üstad) diyorlar.”

Şimdi, bu fıkrayı erkekleri tavlama sanatına tatbik edebiliriz. Gerçi ben, senin mesajı aldığını zannediyorum; ama yine de bu konuyla ilgili birkaç söz söylemem gerekiyor:

İlgili Yazı: Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Erkekleri Tavlamak ve Başkalarının Referansı

Kadın dayanışması denen olaya biraz daha önem vermeliyiz aslında; aksi takdirde erkekleri tavlama yolundaki amacımız sekteye uğrayabilir.

  • Peki, nedir kadın dayanışması? Tavlanmak istenen erkeğin üzerinde oynanan danışıklı dövüştür. Bu danışıklı dövüşü şöyle yürütebilirsin:

Tavlamak istediğin erkeğin yakınında yer alan kız arkadaşlarınla irtibata geçip, seni onun yanında övmeleri için telkinde bulunabilirsin.

  • Yapılacak çok bir şey yok, aslında; çünkü söz konusu olan, kadın dayanışması ise, her şey mübahtır. Üstelik bu durum, erkekleri tavlama büyüsü yapmaktan da daha onurludur, değil mi?

Peki, bu yöntem işe yarar mı?

Bu yöntem tabi ki işe yarar; ama tek başına kullanıldığında hiçbir etkisi olmaz. Daha doğrusu, çok az etki gösterir. Peki hangi yöntemlerle birleştirmelisin bu yöntemi?

  • Değerli hemcinsim, erkekleri tavlama sanatı oldukça detaylı ve girift bir alan ve bu alanın binlerce inceliği var. Bu inceliklerden bir tanesini bile yerli yerinde kullanmak, bu alandaki başarı şansını bir hayli arttırır.

Ya bütün incelikleri öğrenmek?

Evet, erkekleri tavlamak için başvuracağın sanatın bütün inceliklerini öğrenebilir ve bunları pratiğe aktarıp hayatını hiç olmadığı kadar renkli bir hale getirebilirsin.

  • Bunun en güzel yolunu öğrenmek için bu sitede daha fazla dolaşıp oradaki “erkekleri elde etme yolları” adlı yazıları okumalısın. Tabi, o yazıları okumakla kalmamalı, yazılara gelen çok etkili yorumları da incelemelisin. Hadi bakalım, yolun açık olsun.

Yanı sıra şu tavsiye de dudak uçuklatıcı:

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top