Erkekleri Tahrik Eden Sözler ile İşinizi Şansa Bırakmayın

Erkekleri tahrik eden sözler hem yatakta hem de günlük hayatta kullanılabilir

Bazı kadınlar erkekleri tahrik eden sözlerin sadece yatakta söylenebileceğini zannetmektedir. Halbuki tahrik edici sözler günlük yaşamda da kullanılabilir. 

Bu yazımızda öncelikle günlük hayatta erkeklerin tahrik olmasını sağlayan sözlere yer vereceğiz. Ardından erkeğin yatakta tahrik olmasını temin eden sözlere yer vereceğiz. 

İşte erkekleri tahrik eden sözlerle ilgili enteresan bilgiler

Erkekleri günlük hayatta tahrik eden sözler

Senin deli bir tarafın olduğunu biliyorum

Erkeğe “deli, çılgın, gözü kara…” gibi ifadeleri yakıştırdığınızda erkek bu sıfatlara uygun davranmayı aklının bir köşesine yazacaktır. Yani siz erkeğe deli bir tarafının olduğunu söylediğinizde erkek ilk fırsatta delilik yapacaktır. Tabi bu delilik mevzusunun arzularla alakalı olmasına dikkat etmek gerekir. Yani başka konularda konuşulurken değil de aşk üzerine sohbet edilirken erkeğin deliliğini vurgulamak gerekir.

Hayatın her alanında benden daha tecrübelisin

Tecrübe sahibi olmak erkeklerin en fazla övündükleri durumlardan biridir. Çünkü erkekler tecrübeli olmanın zeki olmaktan daha önemli olduğuna inanmaktadır. Söz konusu aşk olunca tecrübeli olmak çok daha önem kazanmaktadır. Erkek tecrübeli olduğu vurgulandığında hemen yaşadığı cinsel deneyimleri düşünür ve kadına “bir şeyler öğretebileceğine” inanmaya başlar. Erkeğin bu tecrübelerini paylaşma arzusu onun güçlü biçimde tahrik olmasını sağlar. 

Sana ne sunacağımı asla tahmin edemezsin

Erkek kadınla yaşayacağı birliktelikte hiç de tahmin edemeyeceği şeylerle karşılaşacağını bilirse heyecanı sürekli diri kalır. 

Erkekle konuşurken onu şaşırtacak cesur çıkışlar yapabileceğinizi söylerseniz erkeği cinselliğe hazır hale getirirsiniz. Erkek iddiali sözler duyduğu zaman bu sözlerin gerçek yaşamda pratik olarak nasıl uygulanacağını sabırsızlıkla bekler.

Asla seninle tenha bir yerde yalnız kalamam

Erkeklerin cinsel paylaşım için harekete geçmeleri için tenha bir yerde olmaları şarttır. Kadınlar plajda, parklarda veya konserlerde hoşlandıkları erkekle öpüşmekten veya sınırlı cinsel mesaj içeren hareketlerden çekinmez. Ancak erkekler başka insanların olduğu bir ortamda hoşlandığı kadından uzak durmayı tercih eder. Buna karşın erkek tenha yerlerde azgın bir kaplana dönüşür. Erkeğin bu özelliğini hesaba katarak onunla tenha bir yerde yalnız kalmaktan çekindiğinizi söylerseniz erkek “sizinle tenha bir yerde baş başa kalmak için” her yolu deneyecektir. Çünkü erkekler aşk yaşamında hangi alanda engellenirlerse o konuda daha da ileri gitmek isterler.

Ben konu aşk olunca kendime pek güvenmem

Bir önceki maddede erkeklere güven duyulmadığını söylemenin erkekleri etkilediğini ifade ettik. Aynı şekilde kadının kendisine de güvenmediğini söylemesi çok etkili olmaktadır. Çünkü bir kadının kendisine güvenemediğini ve her türlü çılgınlığı yapabileceğini söylemesi erkeklerde fantezi dünyasını hemen harekete geçirir. Erkekler cinsel konularda tamamen özgür olan kadınlarla birlikte zaman geçirmeye alışık değillerdir. Kadının kendi tutukuları hakkında böylesine dürüstçe konuşması erkeğin kadına duyduğu arzunun katbekat artmasını sağlamaktadır.

Erkekleri yatakta tahrik eden sözler

Bu yatak yine bize dar gelecek

Yatağa girmeden hemen önce erkeğe beklentilerinizi ifade eden olumlu sözler söyleyin. Eğer erkeğin cinsel performansı hakkında güzel sözler söylerseniz erkek bundan zevk alacak ve cinsel birleşmeyi stressiz yaşama fırsatı yakalaycaktır. Erkeğin rahat olması ve kadın tarafından motive edilmiş olması ise güzel bir cinsel birliktelik için son derece faydalı olmaktadır.

Harikasın…

Yatakta erkeğin performansını artırmak istiyorsanız ona övgü dolu sözcükler söylemeniz gerekir. “Harikasın, süper, çok güzel” gibi kısa ifadeler adeta doping tesiri gösterir ve erkeğin daha aktif olmasını sağlar. 

Ben şanslı bir kadınım

Yatakta cinsel birleşmelere ara verilen dinlenme vakitlerinde veya seks sonrasında erkeğe ne kadar şanslı bir kadın olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Erkeğin cinsel performansının yüksek olduğunu ve bundan ötürü kendinizi şanslı hissettiğinizi ifade edin. Erkek birlikte olduğu kadını mutlu ettiğini düşünerek özgüven kazanacak ve bu durum daha fazla tahrik olmasını sağlayacaktır.

Gece yarısını beklemeye ne gerek var

Toplumda sevişme zamanı olarak genellikle gece yarıları tercih edilir. Bu vakit herkesin kendi odasına çekildiği ve mahremiyetin daha güçlü olduğu bir dönemdir. Ancak erkeklerin cinsel açıdan kendilerini daha iyi hissettikleri zamanlar gece yarıları değidir. Yapılan araştırmalarda erkeklerin cinsel yönden en azgın oldukları vakitler sabahın erken saatleri ile öğleden sonralarıdır. Bu iki zaman diliminin birinde erkeği cinselliğe davet ederseniz çok daha olumlu karşılık görebilirsiniz. Ayrıca bu saatlerde erkekle birlikte olduğunuzda cinsel enerjisinin ne kadar yüksek olduğunu kendiniz de kolayca fark edersiniz. 

Kim demiş aşk ile cinsellik farklı şeyler diye  

Aşk ile cinsellik erkekler için iki farklı alan değildir. Erkekler aşık oldukları kadınlarla güzel bir cinsel birliktelik yaşamaktadır. Aynı şekilde erkekler zevki birliktelikler yaşadıkları kadınlara daha kolay aşık olurlar. Erkekle kalıcı birliktelik yaşamak isteyen kadınlar cinsel yaşam konusunda kendisini yetiştirmelidir. Kadın bu konuda detaylı bilgiye sahip olursa ve etkili taktiklere başvurursa hem cinsel yaşamını renklendirmiş olur hem de erkeğin kalbini kazanmayı başarır.

İşte tam da bu noktada kadın okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz. Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi adlı iki kitaptan oluşan bu set sayesinde artık çok daha renkli ve güzel aşklar yaşama şansı elde edebilirsiniz. 

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top